Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ‚‚ "Mislim da je Novak Đoković napravio odličan potez time što je odlučio da igra u Dejvis kupu. Bilo bi loše po njega da je odlučio da napravi pauzu do Indijan Velsa. Imaće odličnu sedmicu priprema sa svojim drugovima, odigraće nekoliko mečeva koji će mu značiti pred nastavak sezone. Poraz od Istomina jeste bio senzacionalan, ali tek je početak sezone i Novak će se sigurno vratiti na pobednički kolosek",
    zaključio je Pilić. ‚‚

    http://sport.blic.rs/tenis/nikola-pi...a-igra/71c1vj4

    Comment


    • Ovo je bilo pre 4 godine! Jaoo kako vreme prolazi

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Pet draga Olja, pet...
        Kako smo omatorili.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • ja mislila na 5... e vidiš i tu hoću da ukradem koju godinicu što ti podsvest
          Last edited by miloolja; 24-01-17, 20:01.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Vidim da kraduckaš
            Bože kakav je to meč bio.
            E to je bilo finale .
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Još kada vidim ove njegove reakcije, Jelene kako skače.. eh seta neka prođe..
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Još kada vidim ove njegove reakcije, Jelene kako skače.. eh seta neka prođe..
                I neka blaga jeza... Ali ona prijatna.
                Sa koliko je volje, snage i motiva odigrao posle onog petosatnog SF ovakvo jedno finale.
                Kako sam reče
                um je taj koji kontroliše telo, a ne obrnuto.
                Evo da se podsetimo



                Novače vraćaj se da nedobiješ po
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Konstantna Novakova pretnja i pritisak u vidu BH kao i magične Nadalive FH dinagonale. Ej pa on je BH napadao Rafin FH i njime ga drzao 3 m od linije. Taj AO je bio posle one Novakova fantastične 2011
                  Ti mečevi mi nedostaju.

                  Za sve je kriv onaj Wawrinka

                  Sent from my SM-G935F using Tapatalk

                  Comment


                  • bem ti sve kakav tenis. kakvo... sve!
                    Last edited by Nesic; 24-01-17, 21:37.

                    Comment


                    • Utisak dana mi je Mirka kojoj je bubreg iskocio koliko je navijala I bodrila svog coveka, tu se tacno zna kome je sve podredjeno I kako funkcionisu.
                      Nadam se da ce uskoro opet biti tako I kod Novaka.

                      Opet sam nacuo nesto da je problem zapravo povreda od prosle godine koja je sada hronicne prirode I Novak ne moze da pruzi svoj maksimum.
                      Jednostavno ga jedan dan boli, drugi dan ne. Ako je suditi po tome onda je razumljivo sto postoje kocnice.

                      Ako je povreda to bi me obradovalo ma koliko glupo zvucalo jer bi onda bacilo makar malo razuma u celu ovu pricu.

                      E sad izvor ove price je navodno iz Novakovog boxa, sa Amanoviceve strane.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Utisak dana mi je Mirka kojoj je bubreg iskocio koliko je navijala I bodrila svog coveka, tu se tacno zna kome je sve podredjeno I kako funkcionisu.
                        Nadam se da ce uskoro opet biti tako I kod Novaka.
                        Nece biti tako. Jelena zeli da Novak sto pre zavrsi tenisku karijeru i posveti se vise porodici. Razliciti prioriteti.

                        Comment


                        • Ovako,hteodoh da podelim sa vama nesto sto sam saznao.Mnogima ce verovatno biti urnebesno smesno,ali htedoh da vam kazem.Skoro sam upao u mnogo jak bend,koji svira svuda po Evropi i tako svira dosta korporativnih zurki i svega i svacega.Bend ima izuzetno jaku klijentelu,a jedan od klijenata je lik koji radi osiguranje Djokovicima.Tvrdi,ponavljam,mnogi ce se smejati na ovo,ali kruzi ozbiljna prica,da je Novak sa Bekerom orgijao sa nekim lepoticama,zbog cega je Jelena zvala Bekerovu zenu i rekla sve to,na sta je ova zabranila Bekeru da trenira Novaka i razjebala sve...Kapiram da svi vec umirete od smeha,ali nije to poenta ovog mog posta,poenta je sto je sigurno da Novaka vise zabole ona stvar za tenis i kako ne planira da gine vise,nego se okrece porodici i da spasi brak.Ja se stvarno nadam da je ovo obican abar i da nema nimalo istine...Pozdrav dobri ljudi...

                          Comment


                          • Meni ovo skroz realno zvuci.

                            Sta sve inace rade poznate licnosti (sportisti, glumci, itd), ovo ne bi uopste cudilo da je tacno
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Meni ovo skroz realno zvuci.

                              Sta sve inace rade poznate licnosti (sportisti, glumci, itd), ovo ne bi uopste cudilo da je tacno
                              Mene bas plasi da je istina,a najgori deo je sto Novak polako ostavlja tenis...

                              Comment


                              • To me ne bi iznenadilo ni najmanje, Beker je poznat po seks aferama sa manekenkama prije svih, i to osjetno mladjim od njega, a da ne pricam da je veliki kockar i alkoholicar. Ali zivot zvijezda je takav sigurno, ne sjede kuci i nisu vijerni jednoj zeni, sta rade NBA igraci samo.

                                Nebitno sta je, nesto jeste, jer je covjek koji je prije manje od godinu dana drzao sva cetiri Gren Slema i nije mogao izgubiti prije finala odjednom propao potpuno ne pije vodu. Rekao sam NIju neki dan ili spasava brak ili ima neki ozbiljniji problem porodicni, ali on je profesionalni sportista, on je taj kojem vrijeme istice na ovom nivou i radis sve da ga drzis fokusiranim na tenis. Odrices se, trpis, dajes mu podrsku po svaku cijenu, jer on moze da igra tenis jos 5-6 godina i cao. I onda imas svo vrijeme ovog svijeta da mu grinjas. Jelena nije ni blizu podrska kao sto je Mirka ili Kim, pa Novak je javno falio Kim kako se odrice da bi bila uz Endija i na taj nacin cak i prozivao Jelenu. Razlog je nebitan, gotovo je jasno da je Jelena problem.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X