Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja bih bio srecan, ali cisto sumnjam da ce do te saradnje doci. Nece jednostavno Novak nikoga da angazuje.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • U povratak vjerujem 100%, ali nešto mi Agasi ne ide uz Novaka.
      Vjerovatno zbog sličnog stila.
      Valjda zna šta radi, dosad je znao.
      Najzad i on je samo čovjek.

      Comment


      • Originally posted by coyote View Post
        Fićo brate nemoj tako malodušno.
        Vratiće se Novak, igra je tu, forma, samo da malo predahne.

        Lakše mi je ovo podnijeti nego 2013 i prepuštanje niza od pet godina broj1.
        Ma razumem ja to Kojo sve, ok odmor, pauza, zasicenje itd itd, sve to ja razumem ali nova sezona nova ljubav. Gubis bez razloga u drugom kolu tvog omiljenog slema od jednog Istomina i ujedno vracas u zivot pokojnike iz neke tamo okoncane ere, koji nisu mogli apsolutno da ti pariraju koliko vec sezona. Ja jesam stalozen covek i optimista ali ovo je stvarno mnogo. I svakako sam od onih koi misle da ako sada stane njegova karijera moze da se smatra polovicnom, bez obzira na sve te grdne titule i rekorde. Ljubav prema igri i istrajnost, uz rekorde to je ono sto se pamti. Ako moze 12 moze i 15 i 17. Ako moze Federer da grize u 36oj mora da moze i Nole u svojoj 40oj. Stajanja i egistencijalnih kriza bez, molim
        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

        https://ibb.co/cD1Xnq

        Comment


        • Originally posted by coyote View Post
          U povratak vjerujem 100%, ali nešto mi Agasi ne ide uz Novaka.
          Vjerovatno zbog sličnog stila.
          Valjda zna šta radi, dosad je znao.
          Najzad i on je samo čovjek.
          Baš zato, a naročito zbog psihe. I sam Agasi je prolazio kroz krize, sumnje a ipak se vraćao. Sličnog su temperamenta, stila igre.
          Mada pre par meseci kada smo pričali šta ako / kada Beker ode, bila sam za nijansu više da dovede Samprasa, koji je autoritet, ozbiljan, a pri tom Novakov idol.
          Videćemo...Nije nemoguće da Andre dođe kao konsultant i na probni rad već od IW
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Fićo, Novak ima problem.
            Problem tipa, prevara u braku ovo ono da ne nabrajam sve gluposti.
            Forma nije u pitanju, izdržljivost, čak ni ta psihološka stabilnost(sportska).
            Problem je druge vrste, ubijeđen sam, zato mislim da će se vratiti na staro kad riješi taj problem.
            To kaže i Agasi,Emerson,Karlović,Marej i drugi, znaju oni svi da je još uvijek najbolji igrač.
            A to da prepušta "isluženim asovima" svoju teritoriju, pa i Nadal je prepustio RG, Federer WB.

            Marija poštujem tvoje mišljenje kao i uvijek, ali sam gore već napisao, mislim da psiha nije problem.
            Moj prvi izbor je bio Mac, i sad je.

            Comment


            • Ne znam, Mac je previše nestalan da bi bio trener i uneo stabilnost pre svega psihološku.
              Nisam džaba pisala o tome toliko, da se ne vraćam sada u nazad.
              Novak je tip kod koga sve mora biti pod konac da bi bilo i rezultata.
              Malo emotivno i psihološko posrtanje i ode sve do vraga.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Baš je BB počeo previše da priča, koliko god da je u pravu, daluje mi degutantno. Zar oni ne potpisuju ugovore o ćutanju/ne iznošenju informacija/nekomentarisanju kako za vreme angažmana, tako i posle?
                Mislim razmišljam samo glasno, nekako mi je to logično...

                Novak Djokovic's former coach says tennis is no longer Djokovic's top priority, and there's a key ingredient missing from his game
                Last edited by miloolja; 24-01-17, 00:02.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Tuta kakvog Borga, taj bi ga nagovorio da prestane igrati, šalim se naravno.

                  Pitanje je i ko je voljan(osim Ivaniševića) i slobodan.

                  Marija, možda si u pravu, Novak traži idealne uslove, voli to pod konac.
                  Možda bi mu neki sjevernjak, staložen više pomogao.
                  Ali se onda postavlja pitanje zašto je Beker otišao, imao je takvog.
                  Moguće da nisu prekinuli zauvijek, nego Beker rekao kad sredite stvari doći ću nazad.
                  Olja, ta izjava sluti na ovo gore napisano, da je kupio K-15, povratnu kartu.

                  Mislim previše je mogućnosti, nagađamo, lupamo, razbijamo glavu ali do povratka ubijamo vrijeme.
                  Last edited by coyote; 24-01-17, 00:04.

                  Comment


                  • Dobro je sto prica, znaci na pravom smo tragu i mnogo je vazno sto je pad prouzrokovan time sto mu tenis nije trenutno prioritet nego da je zbog fizikalija. Vratice se, a uvijek moze biti prirotet tokom dvije nedelje trajanja Slema, sve ce biti u redu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Dobro je sto prica, znaci na pravom smo tragu i mnogo je vazno sto je pad prouzrokovan time sto mu tenis nije trenutno prioritet nego da je zbog fizikalija. Vratice se, a uvijek moze biti prirotet tokom dvije nedelje trajanja Slema, sve ce biti u redu.
                      То с физикалијама везе нема, али да ли стварно верујеш да ако не тренира озбиљно, да ће играти на врхунским нивоу 2 недеље, какву год мотивацију имао?

                      Comment


                      • Samo on ne izgleda nepsreman, ni u jednom mecu od kad mu je pala motivacija nije izgledao kao da se fizicki muci i da pati na terenu, cak i sa povredom. Naravno ima nesto i do inteziteta, udarci mogu da trpe, ali opet statistika pokazuje da on udara loptu sa oba krila izuzetno snazno i dalje, najveci je problem motivacija i zelja za terenom trenutno. Novak ima nevjerovatne fizicke predispozicije, uz Federera najbolje na turu, nikad on nije bio kao Nadal ako nije na 100% nema nista od titule. Vidio si u Dohi da je Mareja koji je nikad spremniji u karijeri, pa ga je slomio fizicki.
                        sigpic

                        Comment


                        • Али то је тек почетак сезоне, видећемо тамо после РГа у каквом ће стању бити. Свима је сада јасно да је мотивација у питању, али нико од нас не зна колико тренира и како тренира. Ако остане физички преспреман и "врати" му се мотивација, вероватно ће опет кренути да доминира.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Dobro je sto prica, znaci na pravom smo tragu i mnogo je vazno sto je pad prouzrokovan time sto mu tenis nije trenutno prioritet nego da je zbog fizikalija. Vratice se, a uvijek moze biti prirotet tokom dvije nedelje trajanja Slema, sve ce biti u redu.
                            Evo još jedna verzija i teorija za razmišljanje.
                            Juče sam bio na nekom poslovnom ručku i Novak, nezaobilazna tema broj 1 u Srbiji, pojavi se u jednom trenutku u razgovoru.
                            Priča čovek, inače ozbiljan poslovni lik, začetnik i glavni reprezent jednog biznisa u Srbiji, da ide kod istog lekara koji je ujedno i kiropraktičar kao i Novak. Kaže da je bio prisutan kad dobri doca "namešta" Novaka, imao valjda zazakazan termin posle, i da je u jednom trenutku Nole povraćao od bolova dok ga ovaj lomi. Ponavljam, čovek je prozbiljan i poštovan, nema nikakvu potrebu da laže i traži bilo kakvu promociju ili daje sebi na važnosti time što je slučajno sreo nekoga, pa ni Novaka. Kaže i da doca ima otvorenu avio kartu kad god je neki veliki turnir ako treba reagovati.
                            Seća li se ko priče kako je Danilović prestao igrati košarku? Bio u Italiji, najbolji igrač lige i prvi igrač Kindera. Dođe jedno jutro na trening, krene bandažirati zglobove i opet ga, kako je posle rekao, sve zaboli. Samo je prekinuo bandažu, otičao do treera i rekao, ja od danas više ne igram košarku.
                            Dakle, možda Novaka stvarno boli, možda mu je svega dosta.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Baš je BB počeo previše da priča, koliko god da je u pravu, daluje mi degutantno. Zar oni ne potpisuju ugovore o ćutanju/ne iznošenju informacija/nekomentarisanju kako za vreme angažmana, tako i posle?
                              Mislim razmišljam samo glasno, nekako mi je to logično...

                              Novak Djokovic's former coach says tennis is no longer Djokovic's top priority, and there's a key ingredient missing from his game
                              Ako procitas clanak, vidjeces da naslov nije korektan. Beker kaze da Novaku tenis nije bio prioritet prosle jeseni a da je AO igrao sa podignutom koncnicom. Oboje je tacno.

                              Comment


                              • Otkud ti to da nisam pročitala? Ili da nešto iz teksta nije tačno? Mislila sam da imaju takve ugovore gde ne iznose nikakve komentare ni posle njegovog isteka ili daju bar neke uopštene.. tipa priča, a ništa ne kaže,... on previše priča po meni od ovog AO.
                                Last edited by miloolja; 24-01-17, 08:15.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X