Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 7eleven View Post
    Zamisli da si visok 1.88 m a tezak 75 kg .... u stvari ne treba da zamisljas, pogledas samo Novakovu trenutnu sliku.
    Cak ni to nije problem u koliko on ima energije da udari lopticu kako treba, ali evidentno je da nema. Ja se ne secam kada sam u poslednje vreme video neki njegov udarac koji protivnik nije bio u stanju da odbrani.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Бодовни садо се на пола истопио, до Париза ће се истопити и то, у какв жреб одна улази и како ће му противници од првог кола бити све јачи, диже ми се коса на глави.... све оне које је имао од четврт финала, сада ће му долазити у почетку турнира и чему да се надамо? Пропадање је неизбежно, а да почене од маја да игра и турнире 250 , тек онда ће бити тешка срамота....имам осећај да ће он и Виктор да буду близу на табели...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ipak planirao 2 nedelje...
        Naravno da ce planirati, nije svakako namerno izgubio. Ali sta sve ljudi ne planiraju u zivotu ....
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Ma koji ce mu Beker, ni Muratoglu mu nije neophodan, ni Anakon - niko. Ima on Dusana Vemica.

          I kada kaze u intervijuu da ga to spominjanje rekorda sve manje i manje dotice. Pa dok ga je doticalo i dok je kako on kaze bio "zarobljen time" slemovi su se redjali. Sada kada ga sve manje i manje dotice slemova nema. Neka vidi on sta mu je bolje.
          To je klasično skidanje pritiska i poruka nama navijačima da o'ladimo malo sa očekivanjima. Sve dok je sebi nametao pritisak da mora da uzme RG nije ga uzeo.
          A sada ću probati da saberem sve utiske, hladne glave uz još jedno izvinjenje za jučerašnje teške reči na račun njegove okoline ukoliko se neko naljutio / uvredio zbog toga.

          Krenuću redom.


          1. Novaku je važna podrška najbližih, bilo koga iz porodice na tribinama, a kada to izostane gubi fokus, a neretko i meč.

          2.Ishrana... Gubitkom kilograma ( a izgubio je oko 10 i sada je na 70-72) dobio je na brzini ali izgubio na snazi, brže se umara itd. Ok je bez glutena jer je na njega alergičan, pa i da radi neki drugi posao verovatno bi izbacio gluten da bi mogao funkcionisati na dnevnoj bazi. Ali izbaciti sve namirnice životinjskog porekla ( i biti vegan ) nije ok za vrhunskog sportistu. Ovim nije izgubio samo masti nego i mišićnu masu , što nas vraća na snagu i izdržljivost. Vredi li to izgubiti zarad brzine? Mislim da ne.

          3.Pritisak... Ogroman pritisak očekivanja od javnosti / navijača da obori ove ili one rekorde i bude najbolji u istoriji.

          4. Mentalni plan... Novak je perfekcionista, koji voli da je sve pod konac. Kada to nije slučaj i kada jedna karika škripi ( bilo da je privatni život, vremenski uslovi za igru, zdravstveno stanje) mentalno pada i teško se vraća.

          5.Privatni život... Više puta dokazano u praksi. Kada je tu sve ok igra vrlo dobro ili odlično, kada nije ( govorim o situacijama za koje znamo provereno ) onda igra jako loše.

          6.Pritisci sa strane... Jučerašnji poraz me neodoljivo podseća na ono finale Vimbldona iz 2013e ( ako se ne varam).

          Šta mu je činiti?

          1. Za početak da razgraniči da li želi ili ne želi da igra na vrhunskom nivou.

          2. Ako mu je potrebna pauza, da je uzme i da krene tek na Indian Velsu.

          3. Da revidira ciljeve, da ih sam postaviali ne na bazi očekivanja navijača kako i sam reče juče.

          4.Da reši stvari i probleme u privatno životu i okruženju ( ako ih ima ).

          5.Vidim da pišete o No1... Apsolutno nisam za to da po svaku cenu juri prvo mesto ( o tome sam pisala ovde i pre godinu dana ) već da se sve podredi Slemovima.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by coyote View Post
            Dragi Čačke neka skoče, vrijeme jednoumlja je prošlo , valjda ljudi smiju iznijeti mišljenje.

            Novaka volim isto sad i kad je počinjao, pravi navijač ne može biti razočaran, tužan da.

            11 GS sam mu prognozirao kad je imao 2, i to ono u najluđim snovima.
            za mene predobra karijera, moja očekivanja je ispunio, moguće da je i on svoja sa tim RG.

            Šta bi tek rekli navijaći Bjern Borga...

            Molim te šta ti je to +1 Čačke?
            +1 da delim misljenje sa tvojim postom .

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Moras dodati povremeno da bi to objasnjenje bilo valjano. Sto je bilo u Dohi protiv Verdaska i Marija?
              са Марејем, ок.. али за мене је од Вердаска изгубио меч, човек има сет и у другум у тајбрејку има 6/2 и будалетина чека да му Ноле поклони седми поен, нисам видео да је Ноле ту нешто бриљантно доиграо сем што је сачекао да будалетина све избацује у аут, онда је размажено упао у разочарање и трећи сет Вердаско одплакао што није добио меч ....сви су писали да га је Вердаско имао и наравно у реваншу у првом колу Ноле је доказао да је бољи и да је претходни меч имао разлога да слабо игра, /хладно, ветар/
              sigpic

              Comment


              • I da dodam, "omraženi" Mats je rekao suštinu poraza u jednoj rečenici

                Kada izgubiš poverenje u udarac koji ti je najbolji... ( mislio je na bh paralelu)
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Zika View Post
                  са Марејем, ок.. али за мене је од Вердаска изгубио меч, човек има сет и у другум у тајбрејку има 6/2 и будалетина чека да му Ноле поклони седми поен, нисам видео да је Ноле ту нешто бриљантно доиграо сем што је сачекао да будалетина све избацује у аут, онда је размажено упао у разочарање и трећи сет Вердаско одплакао што није добио меч ....сви су писали да га је Вердаско имао и наравно у реваншу у првом колу Ноле је доказао да је бољи и да је претходни меч имао разлога да слабо игра, /хладно, ветар/
                  U Dohi se protiv Verdaska nije mogao vratiti bez andrenalina. I to puno.

                  Originally posted by Marija81 View Post
                  I da dodam, "omraženi" Mats je rekao suštinu poraza u jednoj rečenici
                  1.
                  Kako da Mats nije primijetio dva dana ranije da je Novak izgubio povjerenje u BH paralelu? Poslije meca sa Verdasklom ga je proglasio za favorita broj 1. Nije jer je u Dohi pa i protiv Verdaska BH paralela funkcionisla najbolje u zadnjih 6 mjeseci.

                  2.
                  Kako je bez BH paralele Novak dosao do 2:1 protiv Istomina? Nije mogao jednako do 3:1?

                  3.
                  Prosle godine ja Mats s pravom rekao: "Svi koji misle da je Novakov najbolji odarac BH grijese. Njegov najbolji udarac je FH." Apsolutno tacno. Novakov CC FH mu je donio 3 GS finala protiv Federera. Ove godine je uz to igra izvanredno i FH paralelu.

                  Ukratko, Mats zeli da prikaze da je igra kriva a ne glava.

                  Originally posted by Marija81 View Post
                  3. Da revidira ciljeve, da ih sam postaviali ne na bazi očekivanja navijača kako i sam reče juče.
                  Novak je sam rekao 13. januara da moze biti bolji nego ikada ranije tj. uciniti nesto sto niko nije napravio u zadnjih 50 godina. To nisu bili navijaci.

                  I imao je osnova to da kaze, iako takve izjave nisu nikada pametne. Imao je osnova jer je Mari u Dohi igrao najbolji mec protiv Novaka. Nikada nije bolje igrao sa Nolom. I izgubio je, a Novak se tek vracao.
                  Last edited by NI; 20-01-17, 15:36.

                  Comment


                  • Novak:"Sve manje me dotiču rekordi i priča o njima. Sam krojim svoju sudbinu i radim sve što je na meni da obogatim život i drugim sadržajem".

                    Ljudino onda i ne zaslužuješ da budeš najveći ikada. Ne bi bilo fer prema Federeru.
                    Kakav zaokret u razmišljanju za samo 7 meseci. Ko ga ne poznaje rekao bi da ga uzela sekta pod svoje.

                    Comment


                    • Koliko god da imam za sve vas razmevanja po ovom vrlo osetljivom pitanju... ne shvatam pola od toga što pišete, kao ni pominjanje Brennog sina i sve te odvratne aluzije... niti mi se dopadaju odmah da vam kažem, jer mi zvuče i užasno i strašno. Zar smo dotle došli? Ono prihvatanje racionalnog-iracionalnog i to...?
                      Ako je nešto od tih mračnih i odvratnih sila umešano.. zar mislite da ne bi ostavio tenis za sva vremena, sad, odmah? Ako mu nije dozvoljeno eventualno, možda bi vam palo na pamet, da sam na njegovom mestu povredila bih se tako da više nikada ne bih tenis zaigrala i prestanite da provlačite ovde nebuloze. Držite se bolje žene, brata, Nutribulleta i Maje Volk, ipak mi je to milije.
                      Last edited by miloolja; 20-01-17, 14:34.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • "Slucajnost" je i ta da je pocetkom juna prosle godine Sharapova banovana zbog dopinga..

                        Comment


                        • Njemu je sada najteže!!!
                          A nama ostaje da ga i dalje podržavamo i to sada kada mu najviše treba.
                          Treba čovek malo da iscoolira pa izorao je planetu uzduź i popreko i bio nepobediv toliko dugo a to ne može večno da traje.
                          Nole ako čitaš za nas si uvek najbolji.
                          Idemo!!!

                          Sent from my SM-G935F using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Koliko god da imam za sve vas razmevanja po ovom vrlo osetljivom pitanju... ne shvatam pola od toga što pišete, kao ni pominjanje Brennog sina i sve te odvratne aluzije... niti mi se dopadaju odmah da vam kažem, jer mi zvuče i užasno i strašno. Zar smo dotle došli? Ono prihvatanje racionalnog-iracionalnog i to...?
                            Ako je nešto od tih mračnih i odvratnih sila umešano.. zar mislite da ne bi ostavio tenis za sva vremena, sad, odmah? Ako mu nije dozvoljeno eventualno, možda bi vam palo na pamet, da sam na njegovom mestu povredila bih se tako da više nikada ne bih tenis zaigrala i prestanite da provlačite ovde nebuloze. Držite se bolje žene, brata, Nutribulleta i Maje Volk, ipak mi je to milije.
                            A jesu mangupi, jesu vragolani, sta im sve nece na pamet pasti
                            Kolko ljudi, ko na stocnom vasaru ....
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              "Slucajnost" je i ta da je pocetkom juna prosle godine Sharapova banovana zbog dopinga..
                              ????
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                A jesu mangupi, jesu vragolani, sta im sve nece na pamet pasti
                                Kolko ljudi, ko na stocnom vasaru ....
                                Ma vrtimo se oko tog razionalnog objašnjenja, svi ga želimo, a niko ga nema. Mnogi ne žele da svale krivicu na Novaka isključivo, jer je božanstvo, nego traže dalje, ali ne žele ni na familiju, pa idu dalje i dalje, ishranu, mambo-džambo trice su ukjlučene ... i eto preterivanja.. Nemojte samo dete pominjati kao ni to što ga nema na fotkama, jer mnogi ne pokazuju slike svoje dece, govorim o poznatima... što je apsolutno normalno i prihvatljivo, ja bih isto tako radila. Naravno mnogi pokazujusvoje klince, slikaju se i sl, što naravno nije za osudu, to je njihov izbor.. ali da provlačite ovde neke priče zbog toga stvarno nije u redu...

                                Jaoo Novače stvarno zaslužuješ dobre
                                Last edited by miloolja; 20-01-17, 14:55.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X