Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    A posle je cak otisla na kafu??? Zamisli


    Hehe... zamalo! Ali ne!

    Dijana i Srdjan proslavljaju 30 godina braka, pa je Nole Jecu pokupio na fakultetu odmah po zavrsetku predavanja. Uputili su se u restoran na porodičnu večeru a Jelena se (oh, horora!) pojavila u istim pantalonama, prugastoj košulji i roza kaputu. Nije obukla večernju toaletu kao što priliči ženi takvog šampiona, niti se našminkala, malo tu kosu sredila.... Ccc
    Ah ta Jeca!
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Marka hrani Nada Topcagic mescini
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Larisa View Post
        Jeste, o "Upravljanju humanitarnim organizacijama" na ekonomskom fakultetu.
        U čemu je problem? Žena je diplomirala ekonomiju, ima doktorat i upravlja humanitarnom organizacijom.
        Koristi Novakovo ime u prave svrhe, a ljudi žele da je čuju i vide, mnogi od njih da bi kritikovali šta nosi na sebi i kako je (ne)našminkana. Nema veze, ona radi svoj posao i radi ga dobro.
        A sad ako smatramo da treba da sedi kući i da ćuti....
        U svakom slučaju jasno je da će kako god okrene biti iskritikovana.
        Imam info sta je pricala, sirila je Pepe teorije, a imamo mi mnogo strucnije ljude u toj oblasti koji mogu da pricaju.
        Last edited by straxx90; 30-11-16, 23:53.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          U svakom slučaju kada uđeš u tuđu kuću ponašaš se po pravilima iste, nećeš sigurno da pitaš domaćina zašto moraš da se izuješ ako ti je rekao tako ili zašto nema ništa za meze uz piće. Tako ti je i ovde. Niti si ti merodavan da ispravljaš, tumačiš pravila, niti sam ih ja donela, a ako ti se ne sviđa, znaš već....

          A pravilo nije izmišljeno, naravno, samo ih niko ne čita.... tačka 17 Pravila foruma Sport Kluba.


          Da ne pominjem ostala pravila o spamovanju, trolovanju, pogledaj samo koliko postova unazad čistih gluposti, tek da se žvrljne nešto bzvz.
          Mislim da bih postavio pitanje ako bi neko tražio da se izujem u prostoriju gde je pod zemljani ili da izujem patike u gimnastičkom centru. Ali na stranu to. Mislim da je tumačenje pravila na koji se poživaš u ovom postu nepravilno i da se to odnosi na nešto sasvim drugo. Semantika srpskog ježika.

          A sad o spamovanju. Vrlo često se u čavrljanju s prijateljima ponavljamo i lupetamo, zar ne? Pa što se tako nešto ne bi tolerisalo i ovde već se kažnjava? A pravilnik nije Sveto pismo i treba ga menjati ako nije u skladu sa trendovima u društvu. Ili u sajber životu običnih smrtnika.

          Mislim da je nekava prividna moć u pitanju. Ljudi vole da se prave prave važni i to je to.

          Comment


          • Originally posted by straxx90 View Post
            Imam info sta je pricala, sirila je Pepe teorije, a imamo mi mnogo strucnije ljude u toj oblasti koji mogu da pricaju.
            A a zar nas realno ne treba boleti ona stvar sta je ona pricala? Ne zove se ova tema Jelena Djokovic, pa da pratimo njen zivot i rad.
            Mogu da se slozim sa tobom da imamo mnogo strucnije ljude u toj oblasti, ali to je totalno druga stvar i drugi problem, i nesto sto nije za ovu temu.
            Sto manje pricamo ovde o njoj i sto manje forsiramo takve i slicne price - verujte mi bolje ce nam biti.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Ne znam bas koja vas tacno stvar zabole, kao ni da li ste clanovi neke tajne sluzbe kad vecina ovde "ima neki info", ali mogli biste da prestane da pljujete po njoj i da se ophodite sa malo vise postovanja. Ne samo da je Novakova zena, vec je on sa njom doneo sve te trofeje i pricinio vam onoliku radost. To sto nemate odgovore na cinjenicu da je Novak ovako iznenada propao, ne treba da trazite krivicu u drugima.
              A drugo bas me zanima koja osoba je to kompetetnija da prica o upravljanju humanitarnom organizacijom?

              I evo da editujem post da bih odgovorila BratBugarinu i da mu kazem da nemam potrebu da se pravim pravim vazna. Bas zbog te tolerancije i dozvoljavanja svega i svacega, sebi dajete za pravo da pricate i pisete o stvarima koje ocigledno ne razumete. A semantika i razumevanje srpskog jezika, odnosno sagovornika i nije ti bas jaca strana, tako da ulazak u neki licni sukob sa mnom uopste nikome ne treba, pogotovu sto ispravljanje krive Drine, dizanje neke bunice ili spamovanje koje licno sprovodis, nece doneti nista, niti doprineti poboljsanju rada foruma.

              tt
              Last edited by miloolja; 01-12-16, 15:31.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Niko nju nije pljuvao, samo mislim da joj nije mesto da drzi predavanja.Nisam clan tajne sluzbe nego mi bliski ljudi studiraju tamo. Sandu, slazem se zadnji post na tu temu.

                Sent from my LG-D290 using Tapatalk

                Comment


                • @Larisa

                  da li si sigurna da Jelena ima PhD?

                  Koliko znam ona ima Business Administration degree i master in Luxury Management and Services from the International University of Monaco. Negde sam citala pre par godina da je zelela da upise PhD iz Managementa. Da ga ima verovatno bi stajalo svuda u njenoj biografiji.

                  Comment


                  • Novak Đoković, u ekskluzivnom autorskom tekstu za magazin Original pisao je o svojoj odgovornosti, o mečevima koje je izgubio, zašto ne voli reč "poraz" i zašto ne veruje u kraj već samo u druge prilike i učenje iz svojih grešaka.



                    "Za mene je preuzimanje odgovornosti došlo pre punoletstva, kada sam shvatio da je na meni da se staram o celoj porodici. Težina odgovornosti koju sam počeo sve snažnije da osećam predstavljala je iskušenje za moju mentalnu snagu i sposobnost da se posvetim onome što mi je bilo najbitnije - a to je igranje tenisa", počeo je tekst Novak i zatim nastavio:

                    "Sa odrastanjem dolazi odgovornost, ali sa uspesima dolaze i neuspesi. Oni te teraju da se preispituješ, a najlakši način suočavanja sa neuspesima je i onaj najgori: da tražiš krivca u nečemu ili nekome. Čovek lako može da pronađe izgovor i razlog za svoje neuspehe i greške u okolnostima, trenutku, drugoj osobi, vremenu. I sâm sam to radio, tražeći razloge za izgubljene mečeve (a izgubio sam ih mnogo!) negde spolja", napisao je Novak o neuspesima koji su bili sastavni deo njegove karijere.

                    "Izlazio bih na važan meč a voditelj bi me pitao:

                    „Da li te brine što imaš negativan skor protiv ovog protivnika?“ Ili:

                    „Kako se osećaš što igraš sa najboljim svih vremena?“

                    Pre nego što sam naučio kako da se izborim sa tuđim insinuacijama, takva pitanja su mogla da me koštaju celog seta, a nekad i meča", priznao je Đoković.

                    On je napisao i da je bio uglavnom sam na jednoj strani terena tokom celog života i primoran da se izbori sa unutrašnjim i spoljašnjim ispitima, ali da je duvek imao svest o velikoj podršci koja stoji iza njega.

                    "Imao sam sreću da radim ono što volim. Dobro je kada je tako. Onda ne osećate pritisak ni strah, jer ljubav daje poletnuenergiju, jer radite stvari iz srca i duše. Tada shvatate da ćete uvek dobiti drugu šansu. Tada možete da izgovorite ono: 'Idemo dalje!'", objasnio je srpski najbolji teniser.

                    "Niko ne voli poraze, a ja ne volim ni reč 'poraz'. Ona zvuči tako definitivno, kao kraj. A ja ne verujem u kraj već samo u druge prilike i učenje iz grešaka. Zato je moja najveća životna lekcija da (nastavim da) radim na sebi", poručio je Novak.

                    Novak Đoković


                    http://sportklub.rs/Tenis/ATP/a13632...rec-poraz.html
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Čitam malopre članak o rivalstvu Novaka i Rafaela (ejjj, četrdeset devet mečeva) .
                      Pa evo nešto da skenemo sa teme Jelena, Pepe, i td.

                      Uživajte

                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Maja View Post
                        @Larisa

                        da li si sigurna da Jelena ima PhD?

                        Koliko znam ona ima Business Administration degree i master in Luxury Management and Services from the International University of Monaco. Negde sam citala pre par godina da je zelela da upise PhD iz Managementa. Da ga ima verovatno bi stajalo svuda u njenoj biografiji.

                        Vidi, niti je ja poznajem, niti su mi njene diplome dostupne ali evo našla sam ovo. Sad koliko je verodostojno, ja ne znam.

                        Vredno je učila jer joj je želja bila da dobije stipendiju i da studira u inostranstvu. Da bi pomogla roditeljima, radila je u kladionici i kao promoterka. Takođe, mlađa sestra Marija je imala slične ambicije i prva je otišla iz Srbije. Jelena je upisala prestižnu Poslovnu administraciju na univerzitetu Bokoni u Milanu na kojem je diplomirala sa najvišim ocenama.

                        Preselila se u Monte Karlo gde je sa Novakom započela zajednički život, a ubrzo se i zaposlila u naftnoj kompaniji “Tamoli” u odseku za ljudske resurse. Nastavila je da ulaže u svoje obrazoranje pa je završila masters i uradila doktorat iz oblasti menadžmenta.


                        http://www.biografija.org/biznis/jelena-dokovic/
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Originally posted by Zile90 View Post
                          Da li neko uopste dovodi u pitanje koga ce Novak da izabere.Decku je ispran mozak i to je to...Grli drvece i prica gde god stigne o ljubavi i miru...Boze me sakloni,zvuci kao oni ljudi sto su pokusali samoubistvo ili bili teski narkomani,pa su na "lecenju" pronasli Boga i ljubav...


                          Kralju.. Godinama "kukaš".. I sad si dočekao pravih 5 minuta.. Imaš razloga..
                          Đe je klip momče? Turaš li ti još to na yt?

                          Comment


                          • Ok, nećete više o Jeleni, razumem, evo neću ni ja više Samo još pogledajte ovaj video (mooramm) kako su slatki!!!

                            Vidi se da se iskreno vole, i više od toga, reklo bi se da su još uvek istinski zaljubljeni

                            http://www.blic.rs/zabava/vesti/eksk...jelene/6gcvdf1
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Last edited by miloolja; 01-12-16, 15:30.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • ... ‚‚ Đoković: Nisam pao, samo sam malo seo da odmorim‚‚ ...

                                http://www.vesti-online.com/Sport/Te...seo-da-odmorim

                                Comment

                                Working...
                                X