Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto se mene tice moze da pocne recimo od 2018e da uzima pauze kao sto je to cinio Nadal. Nek igra Dohu i AO, IW. Nek se vrati u Madridu ili Rimu. Posle W nek pauzira di Sinsija. Pariz Wtf, puna kapa..
    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

    https://ibb.co/cD1Xnq

    Comment


    • Ja mislim da nece stici do 17. slamova period od 2012-2014 sa samo 3 slama je veliki kiks za igraca kao sto je Novak. Realno bi bilo da sada ima 15-16.

      Meni isto nije jasno kako se on boji Wawrinke Uzme prvi set oba finala i onda se usere.

      Comment


      • ја кад видим да Ноле треба да игра са Вавринком, сав претрнем.... неки од вас се можда не сећају, било је то пре десет година, меч у Умагу, Ноле и Ваврника... Ноле весла релије, овај мртав ладан стиже сваку лопту и враћа у терен, израз лица, као да каже Нолету, веслај да видим докле можеш тако, ја могу до сутра!.... тај осећај је одвратан, дође ти да пукнеш... Ноле је добио први сет и после два гема у другом падне на шљаку, од умора му ноге дрхте, у несвести је као да је колабирао, отац и мајка упадају у терен, виде да је критично, прекида се меч, а лекари некако поврате нолета.... било је трагично гледати.... од тада тај Вавринка увек исто ради и вади душу Новаку, после сваког меча Ноле не зна за себе и ако побеђује, а овај се смешка као да је решио да га убије на тај начин и брига га што губи мечеве... сада је дочекао да Новак буде ван форме и то се догађа баш у финалима.... све ово оставља трага у њиховим односима и није Ноле без везе у проблему када је Ваврнка у питању...кад га види преко пута, већ губи концентрацију... има тога у психи сваког човека, постоје људи који ти ништа нису урадили, а кад их видиш ти полудиш, изгубиш добро расположење и у тоталом си хаосу....
        sigpic

        Comment


        • Ljudi,batalite tu pricu o 17 slemova.Novak nece nikada stici Federera i to je to.Imao je dva posta u karijeri.Prvo onaj od 2009 do 2011,pa onda ona silna izgubljena finala slemova od 2012 do 2015 i naravno,ovaj sada poraz.Ja bih bio presrecan da on dodje do 15 slemova,ali uopste nije nemoguce da covek ne uzme vise nijedan,a ovde se prica o jos 5 slemova.Niko ne zna sta on planira.Mozda lik batali tenis krajem sledece godine,a mozda bude igrao jos cetiri.Stvarno vise batalite price od Federeru,jer propustio je brdo prilika i to se u sportu ne vraca.
          Last edited by Zile90; 12-09-16, 23:42.

          Comment


          • Originally posted by Maxx-a View Post
            Ako ce biti lakše , poravnao se sa njegovim 2 5 na USO

            Ali baš se izblamirasmo kao navijačka grupa ovde , sta onda da očekujemo od provokanta &CO
            Koliko vidim registrovala si se dan pre finala USO 2012. kada je izgubio od Endija, pa si možda zaboravia šta su radili i pisali ovde... sve ovo isto, pa i mnogo gore.. zapečatili su mu sudbinu sa dotadašnjih osvojenih 5 GS... a onda je došao W13, USO13... neću nikog da citiram..samo neke rečenice da prenesem... nije mi bilo teško da pronađem i to onako na blic..pune teme svega... neki će se sigurno prepoznati... dakle USO12 - W/USO13

            Pa seldece godine se sprema da osvoji prvi AO preko Novakovih ledja naravno ....
            Auuuuu pa zar opet ovo,njemu definitivno nema spasa
            Naosvajace se Skot gren slemova preko Novaka,ovo je samo pocetak.Nazalost Novak vise nije u stanju da osvaja velike titule i stvarno ce teskom mukom da osvoji barem jos jedan GS,to sada izgleda kao nemoguca misija.ON se jednostavno raspao kao igrac.Najveci gubitnik ubedljivo,koliko sam popizdeo ovo nije dobro
            Nisam narociti optimista povodom daljeg toka Novakove karijere, mislim da ce se jako tesko vratiti nakon ovog poraza. Nekako mi se cini da ce u narednim godinama prevashodno krcmiti staru slavu, sto je delimicno radio i ove godine, i da nece uciniti neophodne napore za povratak na tron. Veliki posao ga ceka ukoliko zeli da se vrati, a nista mi ne govori da je spreman da se uhvati u kostac sa problemima. Ruku na srce, bilo je pred USO nekih pozitivnih pomaka, ali to su sve ad hoc resenja, po principu carobnog stapica, kojeg naravno nema jer boljitak ne moze doci preko noci. Njemu je potreban sistemski rad koji izostaje vec neko vreme, a bez toga nema ni uspeha.
            Lagani kraj jedne lepe priče..
            Hvala Ti Novače za sve urađeno..
            Bilo je ovo neverovatnih nekoliko godina.. Od osvajanja prvih turnira, do dominacije pre 2 godine i sadašnjosti u kojoj je uvek u vrhu ali sa masom izgubljenih finala.. Biće nama svima žao( najviše Novaku) kada za neku godinu pogleda koliko je finala propustio..
            Od euforije do histerije, pa nazad u depresiju..
            Tako ova tema izgleda trinajeste gospodnje.
            I bez preterivanja, posle svakog poraza tačno znam šta će ko da napiše.
            I tačno po senzibilitetu znam ko će teško podneti poraz, ko će reći da više ni jednu veliku titulu neće osvojiti, a ko će pokušati da pronađe neki optimistički predznak za naredne mečeve.

            Neko će reći ovo je kraj, većina da mnogo stvari treba menjati, oni retki optimisti predvideće novu fazu dominacije..

            A ja.. biću uz svoju ekipu, svoj tim (čitaj Noleta) i kad dobija i kad gubi..
            Itd, itd... Poznato? Naravno da jeste..
            __________________________________________________ __________________________________________________ _____________________
            __________________________________________________ __________________________________________________ _____________________

            I nešto za ove koji su Happy Nole Fan ili će jednog dana opet to biti...

            Last edited by miloolja; 13-09-16, 00:03.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Nema tu brige, Novak ce jos dvije godine sigurno biti ili ovoliko dominantan ili malo manje samo, ali ce na Slemovima biti tu sigurno, problem je sto ce i dalje poklanjati Vavrinki i slicnima Slemove, to nikad nece prestati.
              sigpic

              Comment


              • Prosto se pomiriš sa tim i svima super.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Bih ja da mu je ovaj barem malo dorastao, od Mareja je bolji ali je Marej opet igracina, ali Vavrinka da ga pobjedjuje na tri Slema, od toga u dva finala je nesto sto nikad necu moci da shvatim.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma sve se sekiram za Mareja... ROFL
                    Tako ti to obično biva u životu.. ko iskoristi prilike taj profitira, na razne načine. A život je čudo.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Navijao sam za Raonica naravno na Vimbldonu, ali je super ispalo jer je Marej napokon imao vise Slemova od Vavrinke i to je bila neka pravda. I onda ovo
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne volim Djokovica ali kako se ispljuva posle ovoga finala haha, da mi je ko prica prije tri mjeseca da ce lik koji je bio aktuelni sampion sva cetri grend slema biti ovako pljuvan, ne bih mu vjerovao.
                        Osvojice AO i onda ce opet prica bit najbolji svih vremena do prvog sledeceg poraza.
                        Naosvajao se brdo trofeja i postavio neka nerealna ocekivanja na sebe pa tipa 2/4 tokom godine nije dovoljno, a igraci bi skakali od srece da uzmu 3 u 3 godine kao Sten.
                        Ocekivao sam da ce u ove dvije sezone (ova i sledeca) uzet 6/8 GS sto je opet vauuu, ali sam ove godine ocekivao sva 4, a ne sledece... no ko zna. Nadam se da nece. :P
                        To su neka moderna vremena kao npr. u fudbal dje je Barsa zadnjih deset godina dominirala i sad kao dupla kruna posle triplete nije dovoljna "modernom" fanu. :rolleyes:

                        Comment


                        • Odmah da ti kažem da ovakve iskrene izjave i ispovedanja sačuvaš slobodno za sebe. Nikog ovde u fan temi to ne zanima, baš ni mrvicu, a nisu ni dobrodošle.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Sta je pogresio Olja zar nije ispljuvan i to na fan temi od par njegovih navijaca, mene je postalo sramota.

                            Comment


                            • Pa da nećemo ovde da trpimo sada svakog masterminda kome se.... da kaki ovuda? Ajde bre Cacke ne diži i ti tenziju, ne ispravljaj krivu Drinu, već doprinesi normalnim postovima.
                              Last edited by miloolja; 13-09-16, 01:49.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Navijao sam za Raonica naravno na Vimbldonu, ali je super ispalo jer je Marej napokon imao vise Slemova od Vavrinke i to je bila neka pravda. I onda ovo
                                Novakova dva poraza od Mareja u finalima slemova su daleko bizarnija nego porazi od Vavrinke. "Tornado" u Njujorku i ono, veoma cudno finale Vimbldona podgrejano "stogodisnjom" histerijom na Ostrvu. Osim toga, Marej je, iako nesumnjivo vrlo kvalitetan teniser, psiholoski jako nestabilan , odlicnih defanzivnih i limitiranih ofanzivnih sposobnosti. Zapravo, Marej jako tesko moze da nadigra Novaka. Moze da pokusa da ga izmrcvari, smori, natera na greske i time iznervira.

                                Sa druge strane, Vavrinka je u stanju da nadigra Novaka. Ofanzivno daleko opasniji od Endija, svojim visokorizicnim i snaznim udarcima sa oba krila potiskuje Novaka iza osnovne linije i ne da mu da dise. Jako dobra defanziva i snazan servis upotpunjuju taj paket. Tu je i slajs sa kojim se Novak ocigledno muci. Jednostavno, Vavrinka i Federer su najnezgodniji, sto bi rekli nasi stari, matchup za Djokovica. Takodje, Sten pokazuje zavidnu mentalnu stabilnost u tim mecevima. Pa covek je uspeo da igra tri puta maratone u Australiji sa top Novakom, pa u Americi i dva puta da ga dobije u finalima. Vavrinkin high-risk tenis se ne moze igrati uspesno u kontinuitetu, ali zato kada ga krene... Ali u tome je i kvaka, on je sposoban za to, Berdih/Nisikori/Raonic itd. kompanija nije...

                                I jos nesto, uporedite Vavrinkine i Marejeve puteve do trofeja na slemovima, od cetvrtfinala do finala.

                                Comment

                                Working...
                                X