Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aman nista strasno, izgubio mec, pa sta?
    Ne verujem da se ocekivalo da Nole sad sve redom osvaja, nemoguce.
    Posle osvojenog RG, je shvatljivo da je emotivno ispraznjen jer je konacno skinuo pritisak osvajanja RG.
    Ima 3 W, vaznije je da je osvojio RG.
    Nek se odmori, ovaj poraz niti je tezak ni strasan, vraca se Nole i opet ce nas obradovati novim titulama
    Cerace se Nole jos, nema brige, nek se odmori, da bude zdrav i u nove pobede, zivi bili pa videli
    Vezao 4 GS zaredom, mnogo je razmazio navijace, pa mora i on da odmori dusu i telo, a onda -idemoo Noleeee
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      @NI, možeš li napisati prosječne brzine prvog servisa u sva 3 meča, zanima me taj podatak.
      Po statistici na oficijelnom WB sajtu prosecna brzina i prvog i drugog servisa bila je manje vise ista, nikakva znacajna razlika, ili ja ne umem da procenim.

      u mph (ne radi im kmh)
      Protiv Warda: 113 i 96 http://www.wimbledon.com/en_GB/score...101ms.html#top
      Protiv Manarina: 113 i 94 http://www.wimbledon.com/en_GB/score...201ms.html#top
      Protiv Kverija: 112 i 93 http://www.wimbledon.com/en_GB/scores/stats/1301ms.html
      Last edited by icetea; 02-07-16, 19:54.
      -To define is to limit.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ne baksuziram, baksuzira Zile, cim je on poceo da prica kako osvaja Vimbldohn poraz u prvoj nedelji

        Ali je gotovo nemoguce osvojiti cetiri Slema u godini, da nije bila OI godina i da Novaku OI toliko nisu bitne mozda bi i imao sansu, ali je zato vazno da USO osvoji, da treci put dodje do tri Slema u sezoni, to je fantasticno dostignuce.
        Jel vidis brate,o tome vam pricam ja sve vreme. Ne znam sta sada da radim.

        Comment


        • Originally posted by Zile90 View Post
          Jel vidis brate,o tome vam pricam ja sve vreme. Ne znam sta sada da radim.
          Ništa. Opusti se. Prihvati šalu na svoj račun i furaj dalje sa trolovanjem kao za RG
          Izgleda da hteo ne hteo to će biti tvoj zadatak i stil pisanja kao Novakovog navijača ubuduće.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Na dobrom si putu, Zile, do razvoja opsesivno-kompulzivnog poremećaja
            (Pazi!)
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Ljudi,sprdam se,koji vam je jbt?...

              Comment


              • Originally posted by Zile90 View Post
                Ljudi,sprdam se,koji vam je jbt?...
                Znam bre

                Vredi pročitati, mada mi nije jasno zašto Ozmo pominje desno rame.

                http://www.b92.net/sport/wimbledon20...nav_id=1150643
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Znam bre

                  Vredi pročitati, mada mi nije jasno zašto Ozmo pominje desno rame.

                  http://www.b92.net/sport/wimbledon20...nav_id=1150643
                  Ti znas,ali izgleda da vecina misli da sam psihopata neki O Boze moj,sada sam zgranut...

                  Comment


                  • Voleo bih kada bi ova anketa mogla da se skloni. Al dobro , neka stoji do kraja godine, pa da je ne gledamo vise. Svakako da nije bilo verovatno da Novak osvoji 5 najveca turnira u godini. Nazalost, mi navijaci u uglavnom nismo realni.

                    Comment


                    • Originally posted by tea View Post
                      Po statistici na oficijelnom WB sajtu prosecna brzina i prvog i drugog servisa bila je manje vise ista, nikakva znacajna razlika, ili ja ne umem da procenim.

                      u mph (ne radi im kmh)
                      Protiv Warda: 113 i 96 http://www.wimbledon.com/en_GB/score...101ms.html#top
                      Protiv Manarina: 113 i 94 http://www.wimbledon.com/en_GB/score...201ms.html#top
                      Protiv Kverija: 112 i 93 http://www.wimbledon.com/en_GB/scores/stats/1301ms.html
                      Čudno, servis je djelovao dosta slabiji.

                      Pretpostavljam da je lijevo rame u pitanju, zato u izmjenama BH u BH nije pravio prednost i izbacivao ga dosta lako.

                      Comment


                      • Ne svidja mi se ovo sto je Novak rekao "videcemo sta cemo dalje" . Nadam se da se ja samo tripujem,ali kao da je bas bas nesto ozniljno.

                        Comment


                        • Originally posted by pedja5000 View Post
                          Voleo bih kada bi ova anketa mogla da se skloni. Al dobro , neka stoji do kraja godine, pa da je ne gledamo vise. Svakako da nije bilo verovatno da Novak osvoji 5 najveca turnira u godini. Nazalost, mi navijaci u uglavnom nismo realni.
                          Neka ankete, da vidimo ko od nas kako predviđa.

                          Originally posted by Zile90 View Post
                          Ne svidja mi se ovo sto je Novak rekao "videcemo sta cemo dalje" . Nadam se da se ja samo tripujem,ali kao da je bas bas nesto ozniljno.
                          Ne verujem da je nešto preozbiljno. Da jeste bio bi u suzama kao onomad kada je ruka bila problematična i sl.
                          Mislim da je u pitanju manji bol i problem sa ramenom. Više mi ovo ipak vuče na neke privatne, porodične stvari, što više gledam ovu konferenciju.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Zile90 View Post
                            Ljudi,sprdam se,koji vam je jbt?...

                            Ma šalim se! Ne misliš valjda da ti je to prava diagnoza?
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Ne bih previse analizirala ovo sto je izjavio posle meca, vidi se da je bio razocaran, umoran, istrosen, jednostavno onako rutinski je odradio odgovore na ocekivana pitanja.
                              Do OI ima dovoljno vremena da odmori, dopuni baterije uz Jecu i Stefana i onda se ozbiljno posveti pripremama za jedan od prioriteta ove godine (bar za njega).
                              -To define is to limit.

                              Comment


                              • Ja sam isto medju ovima koji uopste ne uzimaju ovo kao nesto ozbiljno, pogotovo ne kao "tezak poraz".

                                Pricamo o coveku koji je osvajac 4 uzastopna Grand Slama.

                                @NI, da, sansu za Golden Slam nece imati vise, ali moram da ti kazem, to vec prevazilazi bilo kakva realna ocekivanja, i prelazi u nase projekcije koje veze nemaju sa realnoscu. U njegovom slucaju to bi znacilo 6 Slemova i OI, sto zaista smatram krajnje neralnim, postoji razlog zasto to nije redovna pojava u tenisu. Jednostavno, Novak je "stvorio cudoviste", i sada sve sto uradi merimo po visokim standardima koje je postavio.

                                Comment

                                Working...
                                X