Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Đoković doveo decu sa Kosova

    "Tačno je da sam organizovao dolazak dece s Kosova, to je najmanje što sam mogao da uradim za njih. Imaju težak život u enklavama i nadam se da će provesti lep vikend ovde. Radujem se što ću ih videti", rekao je Đoković.

    Comment


    • Beker otkrio šta to izdvaja Đokovića od ostalih tenisera

      Najbolji teniser planete Novak Đoković prestižno Laureusovo priznanje za najboljeg sportistu sveta osvajao je dva puta, a na dobrom putu je da pokupi lovorike i za 2015. godinu, u kojoj je dominirao teniskim svetom, osvojivši 11 trofeja, od toga tri Grend slem titule. Trener našeg asa Boris Beker zadovoljan što je Novak opet u odabranom društvu.

      Dobitna kombinacija: Boris Beker i Novak Đoković

      - Veoma smo srećni što je Novak ponovo nominovan. Imao je sjajnu 2015. godinu. Odigrao je 88 mečeva, dobio 82, osvojio je tri od četiri Grend slema i igrao finale Rolan Garosa. Trijumfovao je na još sedam turnira na svim podlogama i kada pogledate u knjige teniskih rekorda videćete da je veoma malo ljudi imalo takvu sezonu. Rodžer Federer je imao takvu 2005, ali je lista veoma kratka i Novak je ponosan da bude u toj grupi - istakao je legendarni Nemac.


      Beker je otkrio šta Đokovića razlikuje od ostalih tenisera.

      - Ima neverovatnu želju za pobedom. I ranije je osvajao Grend slemove, ali on uvek *zeli da bude bolji. Mnogim igračima nedostaje "glad" koju Novak ima. On je drugačiji, rastao je u ratom razorenoj Srbiji, morao je da ode veoma rano jer su im bombe bile nad glavom. Zamislite to! To je nešto što definiše karakter i zato ga ja u najboljem smislu zovem "ulični borcem".

      Nemac smatra da Novak može da stigne 17 Grend slem titula koliko sada ima Rodžer Federer, ali da to ne opterećuje našeg asa i ljude u stručnom štabu.

      - Mislim da je to trenutno daleko, ali ne razgovaramo o tome i to nije naš cilj. Cilj je da odigramo ovu sezonu što je bolje moguće, kao i prošlu, osvojimo što je više moguće turnira i Grend slemova. To je sve - zaključio je Beker.

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        Koliko znam ne.
        Cak ni na treningu ga nisam videla sa naocarima kakve nose Tipsarevic/Robredo/Viktor/Janowitz.
        Mozda bi trebao da se odluci za lasersku operaciju skidanja dioptrije.
        U pravu si. Novak nikada nije nosio "sportske naočari" kakve nosi Tipsa i ostali.
        Laser je ok rešenje, ali traži i pauzu od 2-3 nedelje bez sportskih aktivnosti , ali operacija ne garantuje da se kroz neko određeno vreme neće ponovo pojaviti problem. Kod astigmatizma je malo komplikovanija situacija jer je često u kombinaciji sa kratkovidošću (Novakov slučaj).
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • On je drugačiji, rastao je u ratom razorenoj Srbiji, morao je da ode veoma rano jer su im bombe bile nad glavom. Zamislite to! To je nešto što definiše karakter i zato ga ja u najboljem smislu zovem "ulični borcem".
          Kad čovek pročita ovako nešto pomislio bi da je Srbija krcata sportistima kao što je Novak
          I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

          sigpic

          Comment


          • I AM THE GREATEST
            How Novak Djokovic became tennis' Muhammad Ali

            Comment


            • Novak rutinski, na momente egzibiciono do 31-e DC pobede, doziranog tempa pojacavanog po potrebi pri cemu se napogadjao inside out forhenda.
              Utisak isti kakav me drzi jos od onog finala sa Cesima. Ma koliko da je Novak neophodan reprezentaciji i ma koliko zarko zeleo za nju nastupati utisak je da su ovi nastupi u vremenima igrackog vrhunca preveliki teret za njega i to vise mentalno negoli fizicki. Kao pojedinacnom sportisti naviknutog sve sam resavati ovde ma koliko truda ulozio dolazi do situacije u kojoj stvari ne zavise od njega. To u krajnjem zbiru naprosto mora ostaviti los trag na psihu sto mu nikako ne treba u godini zgusnutog rasporeda i velikih ciljeva.
              Last edited by pecaros; 05-03-16, 12:12.
              sigpic

              Comment


              • msm da ima 31 DC pobedu sad

                Comment


                • Da, moja greška ispravljeno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mene stra da Novaku ne ode zglob tbog terena, juče je bar u jednoj situaciji bilo baš zajebato kad se zaklizao. Generalno se plašim za te njegove zglobe, jeste da ih neguje kao fanatik, ali s godinama oni prvi odu, a on je baš u tim godinama kada kreće kraj balade.
                    I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                    sigpic

                    Comment


                    • Sramota da broj 1 i Viktor igraju na domacem terenu DC karte podeljene botovima i Pionir poluprazan a sve to TSS stavlja podlogu raspalu iz 2010 koja je farbana x puta. BRUKA I SRAMOTA!!!

                      Comment


                      • Originally posted by cacanin View Post
                        Sramota da broj 1 i Viktor igraju na domacem terenu DC karte podeljene botovima i Pionir poluprazan a sve to TSS stavlja podlogu raspalu iz 2010 koja je farbana x puta. BRUKA I SRAMOTA!!!
                        Teska je situacija, nema se para.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Sramota je što su karte 3000 din. Ljudi žele da odu sa porodicom a ne mogu jer im treba 100 evra što je svakako nedozvoljeni luksuz a plata minimalac.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • 3000 карте ? Бухаххахахахахха, ја мислио око 600,700 динара. Мада ни онда не би отишо јер шта има да гледам како ђоковиће пере боранију са по три нула и како се виктор распада против исте.

                            На дубл да ме уведу џабе, ја бих лупао о врата да ме пусте напоље... идем кући играм пес.

                            Comment


                            • ЕТИД:

                              Иначе, иста прича као и за ватерполо у арени, све подељено СНС ботовима само можда око 800 људи из народа можда ушло и то чисто да се каже да су карте биле пуштене у продају.



                              ВП.

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Sramota je što su karte 3000 din. Ljudi žele da odu sa porodicom a ne mogu jer im treba 100 evra što je svakako nedozvoljeni luksuz a plata minimalac.
                                A jbg braate, kako da zarade pare ako ne roknu "malo" vecu cenu. Trebali su 5k da stave, malo je 3, da se bar uzme nesto love. Nema se, teska su vremena.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X