Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Sta da pisem? Kad pomislim na tenis i smilujem se da pogledam neki mec, odmah se setim finala RG ove ogdine i uhvati me muka (bukvalno) ... Sa da pisem!?!?
    Jedino nesto neobavezno. Potreban mi je odmor od ovoga ...
    Pa cak ni titula ovde nece izbrisati to turobno osecanje, mozda ce ga malo umanjiti, jedino titula na RG moze da ga totalno ponisti. A za to ima da cekam jos godinu dana (najmanje) ... sta da pisem?
    Glavu gore. Igrao je Nole danas kako treba. Obavio posao kako greba protiv odlicnog Nimanena.

    Shvati finale RG-a kao peh. Sumnjam da Novak nije imao nocne more, ali oporavio se. Kad smo kod nocnih mora, u nedjelju sam sanjao da je Novak izgubio finale protiv Nadala 3:1. Utisak je bio toliko jak kad sam se probuduio da sam morao potvrditi da Uimbldon jos nije poceo.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Kad smo kod nocnih mora, u nedjelju sam sanjao da je Novak izgubio finale protiv Nadala 3:1. Utisak je bio toliko jak kad sam se probuduio da sam morao potvrditi da Uimbldon jos nije poceo.

      Aooooo Novače šta nam radiš.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Glavu gore. Igrao je Nole danas kako treba. Obavio posao kako greba protiv odlicnog Nimanena.

        Shvati finale RG-a kao peh. Sumnjam da Novak nije imao nocne more, ali oporavio se. Kad smo kod nocnih mora, u nedjelju sam sanjao da je Novak izgubio finale protiv Nadala 3:1. Utisak je bio toliko jak kad sam se probuduio da sam morao potvrditi da Uimbldon jos nije poceo.
        Zanimljivi su mu ti pehovi, nesto se precesto za moj ukus desavaju bas u finalima GS ...
        NI ti si kralj zato sto si gospodin covek, ali imas nekih nebuloza da svet crkne od toga majke mi... kao onu tipa Vavrinka Namerno izgubio polufinale Rima od Feda da bi ostao nepoznanica za Novaka. Ne bih uopste da je pobijam, jer pravo da ti kazem morao bih da pisem pola sata da bi naveo razloge koji se kose sa tom teorijom, i jos bih ostao nedorecen.
        Hvala na ohrabrenju, uzivaj u ovoj divnoj partiji drugog kola ... I ja cu se potruditi da uzivam sa tobom.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Sta da pisem? Kad pomislim na tenis i smilujem se da pogledam neki mec, odmah se setim finala RG ove ogdine i uhvati me muka (bukvalno) ... Sa da pisem!?!?
          Jedino nesto neobavezno. Potreban mi je odmor od ovoga ...
          Pa cak ni titula ovde nece izbrisati to turobno osecanje, mozda ce ga malo umanjiti, jedino titula na RG moze da ga totalno ponisti. A za to ima da cekam jos godinu dana (najmanje) ... sta da pisem?
          Dobro je, nisam jedini. Rekoh jos nakon finala da cu baciti koju ovde, ali jok, sansi nema.. cim se setim izgubim volju za bilo sta. Ubedljivo najtezi poraz u karijeri sto se mene tice, ni jos 2 W ne mogu to da zalece. Meni je jedan W bio dovoljan, sve preko je bonus.. lako cu pregurati ako izgubi ovde, svakako nece biti taj eventualni poraz onaj o kojem cu razmisljati. A flashbackovi se jave cim vidim Novaka.. traume jbt

          Sto kaze djikov, i da se desi sledece godine, nece biti toliko dobro, ova je bila ta.. ali aj da ne mracim vise, kad sam se vec suzdrzavao do sada.. mozda za koji mesec budem u stanju

          Comment


          • Ali bukvalno sada mi se bas jebe hoce li ili nece osvojiti. Mogao je da zavrsi karijeru sa 3-4 RG-a, a verovatno ce zavrsiti sa jednim ili nijednim. Obe varijante su i te kako moguce i imaju veliku sansu da budu ostvarene.
            Jedino to sto ce eventualnim osvajanjem RG postati jedan od retkih koji su uzeli sva cetiri slema. Ja tu priznajem samo Agasija,Federera i Nadala. Kakav Lejver, kakav Emerson, to kada su oni uzimali se nije znalo ni ko poje ni ko placa a i skoro sve se igralo na travi, zajebite to A Badza i Perija necu ni da pominjem. Svaka im cast, ali ja racunam ovu trojicu samo.
            A da ne pominjem kakva je ovo godina mogla da bude za njega ... neprejebiva sezona mu se smesila i sve je to jednom smesnom teniskom utakmicom palo u vodu.
            Vavrinka ga drugi put na slemu preslisava u poslednje dve godine. Mnogo je, bas mnogo.
            Ali jebes sve to, moracu da se pomirim sa tim da ce moj ljubimac jednostavno posstati Ivan Lendl po onome sto je ostvario a mogao da ostvari ...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Znači moram i sa ove teme da pravim pauzu....
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • http://www.sportske.net/vest/tenis/n...ca-229744.html
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • I samo još....

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Znači moram i sa ove teme da pravim pauzu....
                    Dobro Olja sta hoces vise majke ti?
                    Hoces da pricam-pisem ono sto zaista mislim ili hoces da se utopim u ovu zabokrecinu ovde i pisem kako ce biti bolje, kako je to bio samo jedan poraz - splet nesrecnih okolnosti (to kada cujem smuci mi se zivot jos vise, kakve bre nesrecne okolnosti, kakvi zrebovi kakvi kurci palci, ti ako ides da uzmes to i imas takvu priliku, ma na jednoj nozi ima da ga uzmes ako pokazes volju i zelju! Manite me tih gluposti) Nije bilo dovoljno zelje, mozda je dao sve od sebe (ali i to je diskutabilno (o finalu pricam)) ali je opet odredjene bitne poene odigrao smesno - nekvalitetno, suvise ukoceno... ne bih dalje o tom mecu, muka mi i sada kada pisem.
                    I sada da bi svi bili srecni i zadovoljni ja treba da ne budem ja!?!? Stani a sta!?!? (da malo ubacimo i rime) I da pisem ono sto zaista ne mislim. Ovo nije mracenje ovo je iznosenje cinjenica i sopstvenog misljenja.
                    Nemoj ti molim te da pravis pauzu, od ove teme, ti s vremena na vreme postujes neke zanimljive slike tvitove i slicno, a narod to voli da prati. A jos ne bih sebi oprostio kada bi znao da si zbog mene napravila pauzu ovde (ovo nije ironija vec ozbiljno).
                    Napravicu pauzu ja... tako je najbolje.
                    Last edited by Sandugp; 01-07-15, 15:53.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Ali bukvalno sada mi se bas jebe hoce li ili nece osvojiti. Mogao je da zavrsi karijeru sa 3-4 RG-a, a verovatno ce zavrsiti sa jednim ili nijednim. Obe varijante su i te kako moguce i imaju veliku sansu da budu ostvarene.
                      Jedino to sto ce eventualnim osvajanjem RG postati jedan od retkih koji su uzeli sva cetiri slema. Ja tu priznajem samo Agasija,Federera i Nadala. Kakav Lejver, kakav Emerson, to kada su oni uzimali se nije znalo ni ko poje ni ko placa a i skoro sve se igralo na travi, zajebite to A Badza i Perija necu ni da pominjem. Svaka im cast, ali ja racunam ovu trojicu samo.
                      A da ne pominjem kakva je ovo godina mogla da bude za njega ... neprejebiva sezona mu se smesila i sve je to jednom smesnom teniskom utakmicom palo u vodu.
                      Vavrinka ga drugi put na slemu preslisava u poslednje dve godine. Mnogo je, bas mnogo.
                      Ali jebes sve to, moracu da se pomirim sa tim da ce moj ljubimac jednostavno posstati Ivan Lendl po onome sto je ostvario a mogao da ostvari ...
                      I to na identican nacin ga preslisava, to je ono sto meni najvise smeta kod Novaka.

                      Inace Sandu, ovo sto ti sada pises vezano za svoje stanje, meni je tako bilo odmah poslije poraza u finalu RG-a.

                      Sto se tice Vimbldona, naravno da bih volio da osvoji ali necu se nesto razocarati i ako ne osvoji. Neosvajanjem RG-a je sve palo u vodu, neki ce reci da sam nepravedan ali sta cu tako mi je trenutno.
                      Last edited by ognjen; 01-07-15, 16:05.

                      Comment


                      • Originally posted by conviction View Post
                        I to na identican nacin ga preslisava, to je ono sto meni najvise smeta kod Novaka.

                        Inace Sandu, ovo sto ti sada pises vezano za svoje stanje, meni je tako bilo odmah poslije poraza u finalu RG-a.

                        Sto se tive Vimbldona, naravno da bih volio da osvoji ali necu se nesto razocarati i ako ne osvoji. Neosvajanjem RG-a je sve palo u vodu, neki ce reci da sam nepravedan ali sta cu tako mi je trenutno.
                        U sustini meni je sve ok, normalno kul, opusteno, hvala bogu imam Real Life, nisam neki Novakov "fan" ili tako nesto.Kada kazem fan mislim na neki totalni zaludeli obozavatelj koji juri sve zive vesti o njemu, koji nema svoj zivot vec svrsava na Novaka Djokovica. Ja volim Novaka prevashodno volim tenis. Jednostavno sam imao tu zelju da budem svedok necega velikog - najveceg u teniskoj istoriji, a da to postigne bas igrac koga ja gotivim. Ali jbg, sranja se desavaju
                        Meni je "samo" problem od RG pa sve do sada, sto ne mogu - nisam u stanju da odgledam niti jednu jedinu jebenu tenisku utakmicu a da ne pomislim na to finale RG, i da me ne uhvati neka gorcina.
                        To je to drugari
                        Last edited by Sandugp; 01-07-15, 16:10.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Zanimljivi su mu ti pehovi, nesto se precesto za moj ukus desavaju bas u finalima GS ...
                          NI ti si kralj zato sto si gospodin covek, ali imas nekih nebuloza da svet crkne od toga majke mi... kao onu tipa Vavrinka Namerno izgubio polufinale Rima od Feda da bi ostao nepoznanica za Novaka. Ne bih uopste da je pobijam, jer pravo da ti kazem morao bih da pisem pola sata da bi naveo razloge koji se kose sa tom teorijom, i jos bih ostao nedorecen.
                          Hvala na ohrabrenju, uzivaj u ovoj divnoj partiji drugog kola ... I ja cu se potruditi da uzivam sa tobom.
                          Nisam shvatio kakve veze imaju Vavrinka i poraz u Rimu sa ovim danas, bez obzira je li Stan izgubio namjerno ili ne. Ali nema veze.

                          Novak igra dobro i psihicki mi djeluje dobro. To naravno moze da se izmijeni. Doduse, neke stvari idu protiv njega. Vrijeme je jako toplo. A u njegovoj polovini ostaju udaraci tipa Kirgios, Raonic, Izner i Vavrinka kojima pogoduje prasina a ne trava.
                          Last edited by NI; 01-07-15, 16:31.

                          Comment


                          • Auuuuu Sandu koliko teniske gorcine cuci u tebi Razumem te.
                            Ako mogu samo da olaksam i tebi i ostalim koji "bol" drze u sebi... ja kada sam preziveo Novakov RG.2012;W.2012;OGW2012 sve cu preziveti. Juce zavrseni RG mi je mala maca, jeste da boli ali mani licno ne kao ona tri turnira. Bio sam van sebe, jos i privatno sam imao neka lelujanja... ma ne ponovilo se (mislim porazi u nizu), godinu dana nisam dolazio ovde jer svaka pomisao na SK Forum vukla me na te poraze. Ubedjen sm da i dan danas taj triling igra ulogu u njegovoj glavi... tako da jebi ga.
                            Razumem zasto je bio vazan ovaj RG. ali zaista smatram da nista nije tragicno, tragedija ce biti ako ne uzme bar jedan GS od ova dva naredna. Ako uspe uzeti recimo W. opet je na konju "onih prica - svemir i to". Sa obe titule... ponovo histerija. NJemu je dovoljan jedan jedini RG samo da "skine taj mrak" zbog ALL GS. a neka na ostalim koji mu definitivno vise leze juri ostale rezultate tj. rekorde. Naravno pod uslovom da on tosam i zeli i ima volju za to.
                            Last edited by AIRBORNE; 01-07-15, 16:33.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Nije ovo samo RG, on da je uzeo ovaj RG mogao je da napadne godisnji slem, a to je nesto sto niko nema... (opet kazem zajebi Lejvera i kompaniju), ovako propade sve ko iz picke. To je dostignuce kojem treba teziti ... a ne gledati samo kroz prizmu RG.
                              Inace AIR taj niz od tri poraza 2012 je samo RG bio u finalu, W i Oli su bili u polufinalu i nisu to neki toliko teski porazi (svaki boli, svaki je tezak, ali ovaj RG je najtezi poraz u karijeri Novaka Djokovica-to potpisujem) Nebitno je kako ce se on oporaviti od njega, znam da hoce, suvise je dobar. Ali ce on UVEK da bude tu negde u malom mozgu i da ga kopka i izjeda. Barem narednih godinu dana, a mozda i duze. Zasto je ovo najgori poraz? Zato sto preko puta nisu bili teniski besmrtnici, vec jedan obican rosavi smesno obuceni tutuskasti Svajcarac. STRASNO!
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Nije ovo samo RG, on da je uzeo ovaj RG mogao je da napadne godisnji slem, a to je nesto sto niko nema... (opet kazem zajebi Lejvera i kompaniju), ovako propade sve ko iz picke. To je dostignuce kojem treba teziti ... a ne gledati samo kroz prizmu RG.
                                Inace AIR taj niz od tri poraza 2012 je samo RG bio u finalu, W i Oli su bili u polufinalu i nisu to neki toliko teski porazi (svaki boli, svaki je tezak, ali ovaj RG je najtezi poraz u karijeri Novaka Djokovica-to potpisujem) Nebitno je kako ce se on oporaviti od njega, znam da hoce, suvise je dobar. Ali ce on UVEK da bude tu negde u malom mozgu i da ga kopka i izjeda. Barem narednih godinu dana, a mozda i duze. Zasto je ovo najgori poraz? Zato sto preko puta nisu bili teniski besmrtnici, vec jedan obican rosavi smesno obuceni tutuskasti Svajcarac. STRASNO!
                                Potpisujem brate moj ali moram ti nesto reci a da ne pomislis da govorim kao neka "devojcica" ili "baba" u fazonu ko zna zasto je to dobro, bice bolje i tako to

                                Novak moze sledece godine da kompletira GS, zar ne moze!
                                Tesko je meriti tezinu poraza ali poraz u SF ili F realno je "isto".
                                Teskoca ovog poraza na RG je mozda najvise teska zbog cinjenice da Novak nije imao sansu u mecu...

                                Al` necemo sada ponovo da se vracamo i kopamo stare i velike rane... moramo dalje.

                                Ko spomene RG 2015 - jaje
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X