Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na twitteru uveliko pišu kako Novak preskače turnir, a nigdje nema zvaničnog obavjetenja
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Niti u ovom trenutku njemu treba taj turnir niti su ondašnja publika i brkati vlasnik turnira dostojni njegovog učešća. U svakom slučaju većma mudra odluka zarad sticanja svežine u finišu tabananja po jevropskoj prašini.
      sigpic

      Comment


      • Novakov tim demantuje pisanja Španskih medija,i kažu da još nije odlučio da li će igrati,ali da svakako igra humanitarni meč.
        Mada i ovo treba uzeti sa rezervom.

        http://www.kurir.rs/sport/tenis/doko...clanak-1760101
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Pisanje Marke uzeti sa rezervom (na koju se svi danas pozivaju), al Kurira posebno.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • U pravu si,mada ja mislim da Novak neće igrati,ne brani ništa,a to je ako odigra sledeće godine novih 1000 bodova u igri.Čista kalkulacija,ali i da se odmori pred Rim i RG.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Jako je zanimljivo procitati komentare na Marki, spanski ugao desavanja iz 2013. godine.

              Ljudi fakticki priznaju da su ti "navijaci" napravili gresku da i je logicno sto se Novak ljuti i da se nadaju da ce se jednog dana opet vratiti. Ovo je manje vise kombinacija prvih desetak najbolje ocenjenih komentara.
              "But Pascal what are you saying?"

              Comment


              • Gde ima dima, ima i vatre
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  U pravu si,mada ja mislim da Novak neće igrati,ne brani ništa,a to je ako odigra sledeće godine novih 1000 bodova u igri.Čista kalkulacija,ali i da se odmori pred Rim i RG.
                  Ma odavno sam rekla da će da preskoči Madrid, pogotovu što posle svakog turnira priča o umoru, a znamo da Madrid nije njegova teritorija, samo sada sam protiv preskakanja, nažalost on se pita
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Misliš da nije pametno da preskoči?Ja ipak mislim da je bolje da ne igra iz 3 razloga
                    1.Manje bodova će braniti dogodine
                    2.Odmorniji će igrati Rim i RG
                    3.Publika u Madridu
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Misliš da nije pametno da preskoči?Ja ipak mislim da je bolje da ne igra iz 3 razloga
                      1.Manje bodova će braniti dogodine
                      2.Odmorniji će igrati Rim i RG
                      3.Publika u Madridu
                      bez uvrede, ali ne zna se koji razlog je besmisleniji, da ne kazem gluplji.


                      po meni treba u inat svim spancima da igra madrid i dobije nadala u sred spanije. to ce sigurno uticati na njega i nece mu biti svejedno. Rim nek oladi.

                      Comment


                      • Ma nek saceka zreb,pa vidi kakva je situacija,ako je težak nek tankira u nekom od uvodnih mečeva,a ako je lagan do kraja da ide,pa ako ga osvoji u odnosu na to koliko se umorio i kakav mu je zreb da odluci da li će tankirati ili ići do kraja u Rimu,u svakom slučaju treba oba da igra,poraz u drugom, trećem kolu neće toliko boleti

                        Comment


                        • Zašto Nikola misliš da su besmisleni razlozi?Meni nisu.A,šta ti misliš šta bi bilo mudro da uradi?I ako misliš da treba da igra zašto to misliš?
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Zašto Nikola misliš da su besmisleni razlozi?Meni nisu.A,šta ti misliš šta bi bilo mudro da uradi?I ako misliš da treba da igra zašto to misliš?
                            ne znam za ona druga 2.. moze biti i ovako i onako.. ali onaj prvi ne stima. bodovi od ove godine mu nista ne znace nakon madrida iduce. jedino ce lakse zadrzati br1 do tada ako ima vise poena (u slucaju da igra) nego ako ima manje (ako ne igra).

                            ja se nadam da ovim pravi pritisak na organizatora za bolji tretman. i da ce da igra. ne treba dozvoliti rafi da si nabije samopouzdanje ako to moze da sprijeci i cak sta vise da mu ga jos vise sroza. vidjeli smo da je rafa nakon poraza od noleta na MC-u odigrao lose sljedeci turnir (dok je vrlo lako moglo da se desi da rafa osvoji MC da nije bilo noleta i da si bas digne samopouzdanje pred barcu), tako da mu i nije bas sve jedno. to je jedan razlog a isto tako bi u slucaju ranog nekog kixa u rimu mogao bez dovoljno dobre pripreme otici na RG.
                            Last edited by talicni; 27-04-15, 20:48.

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Zašto Nikola misliš da su besmisleni razlozi?Meni nisu.A,šta ti misliš šta bi bilo mudro da uradi?I ako misliš da treba da igra zašto to misliš?
                              evo talicni ti je odgovorio za pod 1.

                              pod 2 kazes odmorniji ce biti za rim i RG. e sad, po meni je glavni cilj RG. a za njega ce biti odmorniji ako pauzira Rim. Tako da mi je logicno da igra madrid.

                              3. publika.... pa sta ??? ja bas mislim da treba iz inata da igra, da mu svi zvizde i da pred takvom publikom osvoji trofej. da pokaze ko je i sta je i od cega je

                              Comment


                              • Ne dopada mi se ovo kalkulisanje
                                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                                Comment

                                Working...
                                X