Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo neka on sutra izadje na teren i da sve od sebe (a kaze da hoce i vjerujem u to)... Pa ako se desi da izgubi ne moze mu se nista zamjeriti.
    On je tu svakako zbog ovog:

    #Djokovic: «There is plenty of motivation. I love this sport. I love to compete. I love to be on the court.» #FinalShowdown
    ...da ne voli tenis bio bi kuci sa porodicom, sta ga briga

    Comment


    • Naravno da bi bilo smekerski, imao je cilj, ostvario ga i ide kuci kojoj ga ceka nesto milion puta preca od bilo kog turnira. Ostvario cilj i ide kuci kod bebe, eto vama reket i lopta pa se igrajte, ja cu sa sinom

      Meni je pravo cudo sto je uopste ovoliko i uradio, ocigledno je imao bas veliki motiv da dokaze da je broj jedan i sjajno je sto je pokazao ovaj nivo i sto je u ovoj formi i pored nedostatka treninga. Nije ovo RG ili SInsi da ga juri po svaku cijenu, ovdje cesce uzima titulu nego sto ne uzima. Fokus je sve, neka pazljivo bira i tempira od sledece sezone, najvaznije je da je nivo tu.
      sigpic

      Comment


      • Nece Novak nikome da pusti mec,a sigurno ne masters kup finale nekome.To sto on prica,to je prica za malu decu,on je itekako bio emotivno u mecu,jer je onako popizdeo,ali istina je da se verovatno opustio posle obezbedjenog prvog mesta.Sutra ce izaci i dati sve od sebe,siguran sam u to,ako izgubi,izgubice jer ce ga Federer zasluzeno nadigrati,ali nadam se da nece biti tako,zelim mu svu srecu sutra...

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ajde ne prenemaži se.... samo još jedna i onda pravac nespavanje, stomačni gčrvi, kupanje, gukanje, pelene i cucle....
          Sigurno će on to da radi.
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • Ma ne no ja ću...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ma sta vam je ljudi, jos jedan mecc. Idemo breeee

              Dobro , smirio se malo za pres verovatno porazgovarao sa svojima u timu kap je prelila casu, nije ni trenutak neocekivan ,verovatno je i na sebe bio ljut kasnije za reakcije- krug je to. Verujem da ce dati sve od sebe bio to Federer ili Wawrinka sutra.
              Nego nema NI-a?
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Prvo je bio ljut, sada je tuzan, sutra ce ponovo biti ljut, sto je vrlo dobro, cak odlicno
                sigpic

                Comment


                • da ne bude samo ravnodušan
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • To ce biti prekosutra
                    sigpic

                    Comment


                    • I treba da bude ljut na sebe, mesto da iskulira publiku, on sebi zagorca
                      No, zavrsena prica za danas, a sutra nek da sve od sebe pa...videcemo...idemooo Noleeeeee
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Originally posted by pecaros View Post
                        To ce biti prekosutra
                        dogovoreno
                        Last edited by miloolja; 15-11-14, 21:16.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Zile90 View Post
                          Nece Novak nikome da pusti mec,a sigurno ne masters kup finale nekome.To sto on prica,to je prica za malu decu,on je itekako bio emotivno u mecu,jer je onako popizdeo,ali istina je da se verovatno opustio posle obezbedjenog prvog mesta.Sutra ce izaci i dati sve od sebe,siguran sam u to,ako izgubi,izgubice jer ce ga Federer zasluzeno nadigrati,ali nadam se da nece biti tako,zelim mu svu srecu sutra...
                          neće rođa u finale,tako da ne strahuj

                          Comment


                          • Originally posted by coyote View Post
                            neće rođa u finale,tako da ne strahuj
                            rodja upada u final 100% videces

                            Comment


                            • Uz svu srecu koju nam je doneo... malo me cudi trenutak praznjenja.
                              Zapravo ne cudi me, ocekivano je ali ipak ne vidim zasto nije motiv osvojiti 3x u nizu London i malo ispeglati H2H sa Rodjom.
                              Da je bio "ozbiljniji" u Kini vec bi bio u prilici za egal.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Originally posted by salinjo90 View Post
                                rodja upada u final 100% videces
                                neće,zna ko ga čeka tamo

                                Comment

                                Working...
                                X