Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jovan View Post
    Vrlo zanimljiva izjava Nola,o buducem nacinu igre-a koja moze da raduje
    Svi znamo koliki je perfekcionista, zato ne sumnjam da ce u buducnosti, takvom stilu igre teziti sve vise:cheers"Želeo sam da budem agresivniji na prvom udarcu posle servisa i posle riterna. Hoću da pokušam da izađem na teren i da dominiram igrom. To je cilj, na tome sam radio. Znam da imam dobru odbranu i da mogu da vratim dodatnu loptu, ali opet zašto trošiti toliko energije, kada je bolje završiti u prva dva-tri udarca",rekao je Nole.

    Bice vrlo interesantan i sadrzajan mec sa Endijem


    Spoiler
    Oseca se uticaj Rogera
    A Feki se pitao na Wimbledonu zasto nije mogao da brejkne Noleta u prva tri seta, evo i odgovora

    Comment


    • protiv mareja od starta jako, po mogućstvu kao protiv kolšrajbera bilo bi idealno
      novak nikad nije izgubio od andija nakon dobijenog 1.seta, dok mu je s druge strane često okretao mečeve
      ali ako se setovi oduže i odu u 11.12.gem ili tajbrejk tu je škot uspješniji:
      a) set.rez.7-5 (4:7 za andija, 1:2 na gs)
      b) tajbrejkovi (4:6 za andija, 1:3 na gs)

      Comment


      • Originally posted by jovan View Post
        "Želeo sam da budem agresivniji na prvom udarcu posle servisa i posle riterna. Hoću da pokušam da izađem na teren i da dominiram igrom. To je cilj, na tome sam radio. Znam da imam dobru odbranu i da mogu da vratim dodatnu loptu, ali opet zašto trošiti toliko energije, kada je bolje završiti u prva dva-tri udarca",rekao je Nole.
        Ma na tome radi vec dvije godine. cini mi se da ja konacno sve kliknulo. Nema boljeg protivnika od Marija da testira agresivnu taktiku.

        Danasnji mec je super vazan za Novaka. U odlicnoj je formi. Ulazi kao veliki favorit. Kladionice mu daju 75% sansi. Eventualni poraz bi buo teski udarac za njega. Stisnimo mu palce.

        Comment




        • Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Eventualni poraz bi buo teski udarac za njega.
            Mozda za njegove navijace, njemu licno cisto sumnjam. Osvojio je WB, ozenio se, ceka bebu... eventualni poraz ga nece mnogo dotaci. Marej je napokon usao u formu, dosegao ono sto se kaze "radnu temperatutu" i gladan je titule.
            Novak jeste favorit ali ne toliki koliko mu to daju kladionice. Bice to neizvestan i fizicki veoma zahtevan mec sa dugim razmenama udaraca sa osnovne linije.

            Comment


            • Ako Novak uzme prvi set dobio je mec. Ako izgubi prvi set opet su mu velike sanse da dobije mec.
              Endi mora da povede sa 2:0 ili 2:1 ako misli da dobije Novaka. Fizicki nije spreman (moje misljenje) za previse zahtevan mec, a prednost od 2:0(1) mu dozvoljava potreban predah.

              Novak u tri seta uz jedan TB.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Ovo je žalosno na koji način organizatori omalovažavaju Novaka kao trenutno najboljeg na svijetu sa terminima odigravanja mečeva. Igra mečeve sa Metjuom , domaćim igračem Kverijem i Kolšrajberom u dnevnom terminu u teškim uslovima zarad tamo nekih superstarova tipa Kirgios i Raonić. Sramota velika. Negodovanje, možda s' pravom, Novakovih navijača na nepovoljan žrijeb se gleda kao teorija zavjere, ja lično nemam ništa protiv ovakvog žrijeba niti na to gledam kao da je nešto sa namjerom rađeno ali više nego očigledno je da je cilj preumoran i preiscrpljen Đoković u finalu ako uopšte do njega i dođe.
                Last edited by ognjen; 03-09-14, 12:58.

                Comment


                • Moram da te pitam, ali da li ti ozbiljno verujes u ovo sto si napisao?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    Mozda za njegove navijace, njemu licno cisto sumnjam. Osvojio je WB, ozenio se, ceka bebu... eventualni poraz ga nece mnogo dotaci. Marej je napokon usao u formu, dosegao ono sto se kaze "radnu temperatutu" i gladan je titule.
                    Novak jeste favorit ali ne toliki koliko mu to daju kladionice. Bice to neizvestan i fizicki veoma zahtevan mec sa dugim razmenama udaraca sa osnovne linije.
                    Bojim se da se varas. Novak se koncetrisao na ovaj USO. Poraz bi bio veliki udarac za Novaka.

                    Mari je postigao 'radnu temperaturu', gladan je titule, ali ima padove i to je Novakova sansa. Osim toga, poslije meca sa Haseom, nisam sigura da je Mari top fizicki. To je razlog zasto kladionice daju iznenadjujucih 75% Novaku. Kladionice daju za dlaku vece sanse Novaku protiv Marija nego Federeru protiv Monfisa.
                    Last edited by NI; 03-09-14, 12:57.

                    Comment


                    • Da, ovo što sam napisao je moj stav.

                      Comment


                      • Originally posted by conviction View Post
                        Da, ovo što sam napisao je moj stav.
                        Pa varas se i to zestoko, prvo je igrao noc, pa dan, sto je logicno jer je kod njega Marej koji isto tako mora da dobije svoj nocni termin.
                        E onda je Djokovica zakacio onaj labor weekend ili kako se vec to zove, gde je udarni dnevni termin, i subotu i ponedeljak je dobio dan bas zbog toga, a tada je i Federer dobio dnevni termin ali je kisa poremetila program.

                        A ako se gleda sportski i sta je fer, Kei i Stan su trebali danas da igraju kasnije jer su kasnije zavrsili svoje meceve i imaju manje vremena za odmor, ali posto novac upravlja rasporedom, Djokovic i Marej igraju uvece, dakle ponoov udarni termin.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by conviction View Post
                          Da, ovo što sam napisao je moj stav.
                          Naravno da je tvoj stav, ciji drugo bi bio?

                          Ja mislim da je taj stav malo pretjeran. Svaki oragnizator gleda prvo svoje interese pa tako i ovaj. Protiv Kuerija su stavili mec popodne da mu daju vece sanse. Svaki domacin bi isto napravio. Raspored u ponedjeljak: Nishikori-Raonic navecer, Mari-Conga na cetralnom a Novak-Kolsrajber na Armstrongu je isto tako razumljiv. Tok meca Nishikori-Raonic je to potvrdio.
                          Last edited by NI; 03-09-14, 13:07.

                          Comment


                          • Neki ili ne zele ili ne kapiraju. Organizatorima je na prvom mestu zarada pa onda sve ostalo.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Kako da ne, sve je čisto, jer sve je u prljavim parama .
                              Treba tu čistotu odbraniti od svakog upliva sumnjičavosti, ne bi li 18-a titula ostala čista, bez trunke prljavštine.
                              sigpic

                              Comment


                              • Na ovom nivou, sve jeste u parama
                                zasto ne napadate danasnji raspored, kad ste oh toliko pravicni i ne govorite da su Kei i Stan zasluzili kasniji termin, nego je danas sve ok, cisto da cistije ne moze biti...hau jes nou
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X