Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    [quote author=moya link=topic=478.msg19001#msg19001 date=1206562178]
    Mi smo isto misljenje o Novaku imali i prosle godine i ovo nije prvi put da to spominjemo, a on nam sa svakim novim turnirom opravdava takvo misljenje. :P
    [/quote]
    OMG nekima je dzabe govoriti! ;)

    Comment


    • sve nasbi bi branila ali ni ocrnjivala.
      [/quote]

      A ja bih



      [quote author=shexpir link=topic=478.msg18997#msg18997 date=1206557967]
      Fanove Nadala treba razumeti sto pisu svasta jer nisi imali prilike od Stutgarta da vamosiraju, prvo mesto im je daleka buducnost, trece mesto bliska buducnost.
      [/quote]

      Koji Rafin fan ne bi vamosirao kada vidi da Rafa daje svoj maximum na terenu.







      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        [quote author=Biljana link=topic=478.msg18966#msg18966 date=1206547320]
        [quote author=Bella link=topic=478.msg18960#msg18960 date=1206546433]
        Zato ste vi njegovi fanovi, a ne ja... ;)
        [/quote] . Ovde ga ne bi branila ali ni ocrnjivala.
        [/quote]

        eto zasto sam te pitala da li navijas za njega ili za ono SRB,po ovoj recenici ispada da je presudno sto je odavde. ???
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          [quote author=crystal link=topic=478.msg19013#msg19013 date=1206568183]
          [
          [/quote]

          Gde bas sa Pacific Life-a, gde ga je Nole oducio od tenisa

          Comment


          • Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              Gold, te izraze koje koristis za one svoje krave koje si spominjao, kada ih odlucujes od ostale stoke, molim te nemoj koristiti ovde ubuduce, inace cu reci Biljani da te prijavi ;)

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                [quote author=madridista link=topic=478.msg19018#msg19018 date=1206569088]
                Gold, te izraze koje koristis za one svoje krave koje si spominjao, kada ih odlucujes od ostale stoke, molim te nemoj koristiti ovde ubuduce, inace cu reci Biljani da te prijavi ;)
                [/quote]

                Kad se vec osecas prozvanim, imali smo mi i volove
                Vrlo, vrlo plemenite zivotinje. Poznajem ljude koji su losiji od njih.
                Ako se opet osecas prozvanim, ja se unapred ogradjujem.

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  Gold, u zelji da izneses sto goru uvredu, posto ti tako komuniciras ovde, samo da ti kazem da si promasio temu, sledeci put obuzdaj tu svoju zlobu, bes, sta god, pa pazljivo procitaj, radilo se o necem drugom.
                  A za promasenu temu, cuti 1! Adios!

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    [quote author=madridista link=topic=478.msg19029#msg19029 date=1206571181]
                    Gold, u zelji da izneses sto goru uvredu, posto ti tako komuniciras ovde, samo da ti kazem da si promasio temu, sledeci put obuzdaj tu svoju zlobu, bes, sta god, pa pazljivo procitaj, radilo se o necem drugom.
                    A za promasenu temu, cuti 1! Adios!
                    [/quote]

                    Ne, ti si promasio.
                    Nisam ja izneo uvredu. Ono ti je bio cist kompliment

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      I da, nisi jos odgovorio sta znaci - madridista?

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC


                        KAKVA LAZ.

                        Rafa je bio mladji od njega kada je u julu 2005. dosao na 2. mesto sa 19. godina, 1 mesecom i 22 dana. Sta vise cak ni Rafa nije najmladji koji je usao u top 3 jer tu su jos i Becker i Borg koji su imali 18 godina kada su to ucinili.
                        Djokovic je imao 20 godina kada je u july 2007. dosao na 3. mesto ;D ;D ;D ;D

                        Cisto da se znaju CINJENICE. :P :P :P :P :P

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          ^ Mozda su hteli reci da je najmladji koji je dosao na trece mesto, mada ne znam ni da li je to tacno?!
                          Sta ces Moya, previse paznje posvete delu recenice koji se odnosi na istoriju, koga briga za tacnost informacije, vazno je da je nesto istorijsko.. da zvuci ;)

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            Da, ali to nije nista novo, nego zapalo mi za oko cim sam procitao tekst pa reko da ispravim. ;)

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              [quote author=moya link=topic=478.msg19033#msg19033 date=1206572989]

                              KAKVA LAZ.

                              Rafa je bio mladji od njega kada je u julu 2005. dosao na 2. mesto sa 19. godina, 1 mesecom i 22 dana. Sta vise cak ni Rafa nije najmladji koji je usao u top 3 jer tu su jos i Becker i Borg koji su imali 18 godina kada su to ucinili.
                              Djokovic je imao 20 godina kada je u july 2007. dosao na 3. mesto ;D ;D ;D ;D

                              Cisto da se znaju CINJENICE. :P :P :P :P :P
                              [/quote]

                              Pfff, sta si ocekivao od goldija *...... moya
                              "Kako biti u centru paznje, po bilo koju cenu, nema veze sto sam glup" - to bi bio njegov moto... na previse mesta su uveli net

                              p.s objasnjenje za * necu dati, ko razume, shvatice

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                quote author=madridista link=topic=478.msg19018#msg19018 date=1206569088]
                                Gold, te izraze koje koristis za one svoje krave koje si spominjao, kada ih odlucujes od ostale stoke, molim te nemoj koristiti ovde ubuduce, inace cu reci Biljani da te prijavi ;)
                                mr.gold je No.1

                                Comment

                                Working...
                                X