Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AIR Na zdravlje Noletu

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Uvijek za njegov rođendan poželim da konačno podigne pehar RG, znam koliko bi mu to značilo, nadam se da je ovo konačno ta godina, zaslužio je ne bi mu poželjela ništa previše samo puno zdravlja, ljubavi i da se nikada ne promijeni zato što je jedinstven ovakav kakav jeste (što bi moja baka rekla to majka samo jednom rađa) da mu niko i ništa nikada ne skine osmijeh sa lica i da uvijek bude vedrog i pozitivnog duha koji prenosi na sve nas... već sam rekla i ponovit ću, ponosna sam što sam njehov fan šampionu srećan rođendan
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Kome je to rođendan Srećan rođus majstore, živ bio

          EDIT: Đoković će biti sudija na Humanitarnom derbiju?
          Last edited by Lord Aleksoni; 22-05-14, 00:19.

          Comment



          • Od: @CalonAnais
            Last edited by Zzz; 22-05-14, 00:33.

            Comment


            • Nole puno srece, da si ziv, zdrav zajedno sa tvojom porodicom i da osvojis ove godine Vimbldon i US open, to ti ja iskreno zelim.

              SMS na 1003

              Comment


              • Zdravlje!
                Zdravlje!
                Zdravlje!

                U zdravlje ljudino!

                Comment


                • Nek mu je srecan rodjendan, da je pred se ziv i zdrav, da bremenost Jelene pomine bez bilo kakvih problema, i da osvoji jos mnogo titula, a i da ostane vakva ljudina kako sto jeste sada.
                  OVAKO

                  Comment


                  • 10 y ago, 22. maja 2004. na 17. rodjendan je osvojio prvi celendzer i napravio svoj najveci skok na atp listi od 177 pozicija (515.>338.)
                    Code:
                    Budapest, Hungary; 17.05.2004; CH; Outdoor: Clay; Draw: 32
                    Round	Opponent	         Ranking    Score	 
                    Q-1R    Ivo Klec SVK               404    W 6-1 6-2
                    Q-2R    Sebo Kiss HUN              571    W 7-6 6-4
                    Q-3R    Johan Settergren SWE       323    W 6-2 6-1
                    1R	Kornel Bardoczky HUN	   289    W 6-4 6-2	
                    2R	Lukasz Kubot POL	   303    W 6-4 6-3	
                    Q	Jaroslav Pospisil CZE	   268    W 6-3 7-5	
                    S	Francisco Costa BRA	   338    W 6-3 0-6 6-2	
                    W	Daniele Bracciali ITA	   252    W 6-1 6-2	
                    This Event Points: 52, ATP Ranking: 515, Prize Money: $3,600



                    http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=141416

                    Spoiler

                    glas-javnosti.rs I n t e r n e t i z d a n j e Nedelja, 23. 5. 2004.

                    Teniski turnir u Budimpešti

                    Novak Đoković častio sebe

                    Juče je naš najperspektivniji teniser Novak Đoković proslavio 17. rođendan. I to na kakav način. Osvojio je turnir u Budimpešti iz serije Čelendžera koji se igrao za nagradni fond od 25.000 dolara.
                    U finalu je savladao Italijana Danijela Braćalija, prvog nosioca na turniru i 252. igrača na ATP listi, ubedljivim rezultatom - 6:2, 6:1. Ceo turnir Đoković je odigrao u fantastičnoj formi. Iako je takmičenje započeo sa 515. pozicije, izbacio je čak trojicu tenisera koji su za više od 200 mesta bolje plasirani.

                    - Umoran sam, ali veoma zadovoljan. Ceo turnir sam odigrao konstantno dobro i to me raduje pred nastup na juniorskom Rolan Garosu - izjavio je Novak Đoković posle trijumfa u finalu budimpeštanskog turnira.
                    - Ovo mi je najlepši rođendanski poklon, mada sam ga sam sebi darivao.

                    Novak će već u ponedeljak sići u okolinu 350. pozicije na ATP listi. U Beogradu će ostati par dana gde će obaviti poslednje pripreme pred nastup u Parizu.

                    Comment


                    • Nek je srecan"tek" 27 rodjendan-danas nam je divan dan nasem Nolu rodjendan
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • ау? ала лете године!!! срећан му рођендан и нека сада заокружи са победом на РГ...
                        sigpic

                        Comment


                        • Neka si uzbrdo lagan
                          neka si uvek radostan
                          neka ti se ostvari san
                          neka ti je SREĆAN ROĐENDAN!
                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Nole & Andy

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X