Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    @Biljana
    pa onda ti navijas samo za to SRB pored njegovog imena,a on i njegov tenis te ne zanimaju ???
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Comment


      • [/quote]
        Ne moze se ovako generalizovati..U svakom narodu ima i losih i dobrih ljudi..To sto je neko nas(ne mislim ovde za Novaka),ne znaci da je najbolji i u svemu prvi u pozitivnom smislu...

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          Biljana, moji komentari nisu neosnovani, ali ti i ja jednostavno mozda samo ne gledamo stvari iz istog ugla pa otuda nerazumevanje.

          Ako ti smatrash da je ponashanje tata Srkija i mamice normalno, ok, ali ja ne delim tvoje mishljenje.

          Ako je tebi kulturno ismevati druge tenisere imitacijama, ne delim tvoje mishljenje.

          Ako je tebi vrhunac kulture psovachiti u toku mecha, pa i po navijachima za vreme istog, ja ne delim tvoje mishljenje.

          Ako je imitiranje nechijeg rituala pri postignutom poenu i podizanju pehara za tebe ok, za mene nije.

          Ako je narcisoidnost, egoizam i samoljublje chovekova vrlina, a ne mana, ne delim tvoje mishljenje.

          Bez obzira na sve, poshtujem tvoje vidjenje stari, ali ga ne delim.
          Ne navijam za nekoga ko mi se kao chovek ne svidja samo zbog toga shto je on iz moje zemlje. Ima i kriminalaca koji su Srbi pa ih necu zbog toga smatrati dobrim ljudima. Patriotizam se ne iskazuje samo tako.

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            [quote author=moya link=topic=478.msg18970#msg18970 date=1206548163]
            Evo Biljo ja cu ti navesti jedan primer od koga mi se povraca i koji je za mene dokaz njegove dvolicnosti i spremnosti da uradi sve samo da bi se dodvorio ljudima.

            Svi znamo da se pojavio i putem izjave dao podrsku za borbu za Kosovo itd, to se i ocekivalo od njega i verujem da ste svi bili veoma srecni zbog toga. Nemam nista protiv toga , mada ne volim kad se sportisti mesaju u politiku.
            Medjutim nedugo zatim vidimo ga u gostima kod Jay Lenoa, gde je dosao malo da zasmejava Amerikance i naravno da se promovise. Naravno nije moglo da prodje bez izlizane fore da su nasi teniseri tako dobri zbog radijacije , a radijacija naravno potice od americkih bombi. Kad sam ovo video doslo mi je da se smejem od muke, kakva ironija i tragedija u jednom.

            I naravno sutra kad dodje ovde ce da peva drugu pesmu i promovise tu ''borbu do kraja'' .

            Nema sta, Novak ima odlican tim za marketing, zna tacno sta gde treba da kaze i koju ulogu da igra.
            [/quote]

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              Primetio sam da Bella (tako smo mi zvali nasu kravu u selu, samo bez drugog L), voli da koristi rec Bog, i da spominje Boga upravo u postovima gde se najruznije i negativnije i sa puno zlobe i srdzbe, izrazava

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                [quote author=Bella link=topic=478.msg18973#msg18973 date=1206548458]
                Biljana, moji komentari nisu neosnovani, ali ti i ja jednostavno mozda samo ne gledamo stvari iz istog ugla pa otuda nerazumevanje.

                Ako ti smatrash da je ponashanje tata Srkija i mamice normalno, ok, ali ja ne delim tvoje mishljenje.

                Ako je tebi kulturno ismevati druge tenisere imitacijama, ne delim tvoje mishljenje.

                Ako je tebi vrhunac kulture psovachiti u toku mecha, pa i po navijachima za vreme istog, ja ne delim tvoje mishljenje.

                Ako je imitiranje nechijeg rituala pri postignutom poenu i podizanju pehara za tebe ok, za mene nije.

                Ako je narcisoidnost, egoizam i samoljublje chovekova vrlina, a ne mana, ne delim tvoje mishljenje.

                Bez obzira na sve, poshtujem tvoje vidjenje stari, ali ga ne delim.
                Ne navijam za nekoga ko mi se kao chovek ne svidja samo zbog toga shto je on iz moje zemlje. Ima i kriminalaca koji su Srbi pa ih necu zbog toga smatrati dobrim ljudima. Patriotizam se ne iskazuje samo tako.

                [/quote]

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  [quote author=Bella link=topic=478.msg18973#msg18973 date=1206548458]
                  Biljana, moji komentari nisu neosnovani, ali ti i ja jednostavno mozda samo ne gledamo stvari iz istog ugla pa otuda nerazumevanje.

                  Ako ti smatrash da je ponashanje tata Srkija i mamice normalno, ok, ali ja ne delim tvoje mishljenje.

                  Ako je tebi kulturno ismevati druge tenisere imitacijama, ne delim tvoje mishljenje.

                  Ako je tebi vrhunac kulture psovachiti u toku mecha, pa i po navijachima za vreme istog, ja ne delim tvoje mishljenje.

                  Ako je imitiranje nechijeg rituala pri postignutom poenu i podizanju pehara za tebe ok, za mene nije.

                  Ako je narcisoidnost, egoizam i samoljublje chovekova vrlina, a ne mana, ne delim tvoje mishljenje.

                  Bez obzira na sve, poshtujem tvoje vidjenje stari, ali ga ne delim.
                  Ne navijam za nekoga ko mi se kao chovek ne svidja samo zbog toga shto je on iz moje zemlje. Ima i kriminalaca koji su Srbi pa ih necu zbog toga smatrati dobrim ljudima. Patriotizam se ne iskazuje samo tako.

                  [/quote]

                  Ako samo jednom i da ne racunamo vise koliko puta u toku celog meca Rafica, prso od Noleta, Nadal, izvadi gacice iz guzi_e, nije ruznije od svega sto si nabrojala, onda sa tvojom logikom nesto nije u redu

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    Sa mojom logikom je sve u redu, a ti bolje pripazi malo gde pominjesh krave tj. u kom kontextu, a shto se tiche Boga, vernik nisam tako da nisam opterecena! Molim te nemoj da mi naturash neshto na nos shto nema veze sa zdravim mozgom, jer nemam nameru da otvaram nove teme za raspravu, pogotovo na tako jadnom nivou!
                    Uostalom poslednji put mi je palo na pamet da bilo shta vishe komentarishem na rachun dotichnog, pogotovo tamo gde ochigledno nema mesta za iskrenost, a niti uvazavanje tudjeg mishljenja!!! :o Veoma je ochigledno da ako ne misli kao vi bolje i da ne misli po vama. > Eto vam ga Novak, pa uzivajte! ADIOS!

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg18967#msg18967 date=1206547608]
                      @Biljana
                      pa onda ti navijas samo za to SRB pored njegovog imena,a on i njegov tenis te ne zanimaju ???
                      [/quote]

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        [quote author=Bella link=topic=478.msg18985#msg18985 date=1206550979]
                        Sa mojom logikom je sve u redu, a ti bolje pripazi malo gde pominjesh krave tj. u kom kontextu, a shto se tiche Boga, vernik nisam tako da nisam opterecena! Molim te nemoj da mi naturash neshto na nos shto nema veze sa zdravim mozgom, jer nemam nameru da otvaram nove teme za raspravu, pogotovo na tako jadnom nivou!
                        Uostalom poslednji put mi je palo na pamet da bilo shta vishe komentarishem na rachun dotichnog, pogotovo tamo gde ochigledno nema mesta za iskrenost, a niti uvazavanje tudjeg mishljenja!!! :o Veoma je ochigledno da ako ne misli kao vi bolje i da ne misli po vama. > Eto vam ga Novak, pa uzivajte! ADIOS!
                        [/quote]
                        Zanimljivo zapazanje...pogotovo ako se uzme u obzir iskrenost i spremnost osoba,koje gaje jednake ako ne i vece simpatije prema teniseru za kojeg i ti navijas,na objektivan,otvoren i argumentovan razgovor.

                        p.s.

                        "Prelistati" malo teme "Roger Federer" i " Rafael Nadal"! ;D

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          [quote author=Bella link=topic=478.msg18985#msg18985 date=1206550979]
                          Sa mojom logikom je sve u redu, a ti bolje pripazi malo gde pominjesh krave tj. u kom kontextu, a shto se tiche Boga, vernik nisam tako da nisam opterecena! Molim te nemoj da mi naturash neshto na nos shto nema veze sa zdravim mozgom, jer nemam nameru da otvaram nove teme za raspravu, pogotovo na tako jadnom nivou!
                          Uostalom poslednji put mi je palo na pamet da bilo shta vishe komentarishem na rachun dotichnog, pogotovo tamo gde ochigledno nema mesta za iskrenost, a niti uvazavanje tudjeg mishljenja!!! :o Veoma je ochigledno da ako ne misli kao vi bolje i da ne misli po vama. > Eto vam ga Novak, pa uzivajte! ADIOS!
                          [/quote]

                          Bella, sto sve zna, a nauciti se neda, jesam li ja kriv sto se nasa krava zvala Bela?
                          Imali smo i Brenu, Sarulju i Violetu. Ne znas koja je bolja bila. Pokusavam da ti kazem da je to kompliment sto se zoves kao jedna jako plemenita zivotinja. I ne znam sto se ljutis, da je moja baba znala za tebe verovatno je ne bi nazvala tako

                          ADIOS i tebi i VAMOS ti u zivotu

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            Sve dok se bude razgovaralo o Novakovom ponasanju i njegovim osobinama (o kojima mogu govoriti ljudi koji ga licno poznaju a ne mi) mi istinski ljubitelji tenisa i njegovi navijaci mozemo biti srecni jer je to znak da igra dobro i osvaja turnire sto je najbitnije. Fanove Nadala treba razumeti sto pisu svasta jer nisi imali prilike od Stutgarta da vamosiraju, prvo mesto im je daleka buducnost, trece mesto bliska buducnost. Fanovi Federera su malo umereniji sto je za pohvalu i nadam se de se u buducnosti to nece promeniti bez obzira na rezultate. Ova tema je odjednom postala popularna(za 2-3 sedmice udvostrucen broj stranica) a je neznam zbog je to?

                            @mr.gold
                            Sto ih provociras sa ovim VAMOS? Ovo nije lepo sa tvoje strane ;D

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              Mi smo isto misljenje o Novaku imali i prosle godine i ovo nije prvi put da to spominjemo, a on nam sa svakim novim turnirom opravdava takvo misljenje. :P

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                @shexpir
                                Izgleda da si ipak pokazao svoje pravo lice ;D....Do pre neki dan bio si umeren i decentan,a sad vec otvoreno napadas...kao Nadalov navijac,koji nikog ne provicra, ni malo ne zasluzujem opaske ovog tipa ...Da je N1 daleko od Rafe,kako rece, je valjda trebalo da sluzi kao neko nacrkavanje nas ,nadalista....Srecom po nas, 23 titule su za neke jos nedostizne i sluze za ponos..Tako da je taj komentar veoma pakostan,obzirom da se deklarises kao ljubitelj tenisa..Trebalo bi onda da uvazavas uspehe svih tenisera,zar ne?

                                Comment

                                Working...
                                X