Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni bas drago sto nije bilo ono tipa 6:1...
    Nole bravo i idemo dalje,naravno.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Ništa spektakularno, taman koliko je bilo potrebno, lagano zagrijavanje i idemo dalje
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Odlicno, samo tako, polako ce da podize nivo igre iz meca u mec i eto ga

        Inace, bas mi se svidja njegova oprema
        link

        Comment


        • Dobro je, prvi mec malo uigravanja, bice jos koji mec takav.Mozda i bolje, trebaju mu takvi mecevi,i bas taj fokus sto samom sebi pokazuje
          Dobar Nole u nastavku mora sve bolje i bolje,idemooooo Noleeeeeee
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Nemam nekih predrasuda što se tiče BB, niti odbojnosti što je on na čelu Novakovog tima, najviše vođena činjnicom da Novak zna šta radi. Možda sam se malo štrecnula u početku zbog Vajde, jer svi znamo ko je on i šta Slovak predstavlja ... ali ne mogu da se otmem utisku da kad god kamere prikažu BB onako podbulog i otečenog, ne razmišljam o njegovom raskalašnom životu, koji se mene naravno apsolutno ne tiče, ali da li se (do)tiče Novaka?

            Pilić: Beker da promeni stil života
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Verovatno Nole najbolje zna zasto je uzeo Bekera, a nije dete pa da ovaj moze na njega svojom "raskalasnoscu" da utice, bar ja tako razmisljam
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Dakle, što se tiče pobeda:
                • 22. u nizu na AO
                • 40. ukupno na AO
                • 25. u nizu posle USO prošle godine
                • 544. u karijeri
                • 146. na GS-vima


                Last edited by miloolja; 13-01-14, 14:33.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Nemam nekih predrasuda što se tiče BB, niti odbojnosti što je on na čelu Novakovog tima, najviše vođena činjnicom da Novak zna šta radi. Možda sam se malo štrecnula u početku zbog Vajde, jer svi znamo ko je on i šta Slovak predstavlja ... ali ne mogu da se otmem utisku da kad god kamere prikažu BB onako podbulog i otečenog, ne razmišljam o njegovom raskalašnom životu, koji se mene naravno apsolutno ne tiče, ali da li se (do)tiče Novaka?

                  Pilić: Beker da promeni stil života
                  Novak je izabrao Bekera. Zna zasto. Bice mi zao ako je pogrijesio. Tek je pocelo, treba im dati sansu... Nije vruijeme za kritike usred GS turnira.

                  Comment


                  • Jedino sto mi se ne svidja je nova frizura
                    link

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Novak je izabrao Bekera. Zna zasto. Bice mi zao ako je pogrijesio. Tek je pocelo, treba im dati sansu... Nije vruijeme za kritike usred GS turnira.
                      Pretpostavljam da misliš na Pilićeve kritike? Ko zna kada je on to izjavio.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Novak je izabrao Bekera. Zna zasto. Bice mi zao ako je pogrijesio. Tek je pocelo, treba im dati sansu... Nije vruijeme za kritike usred GS turnira.
                        Lično, mislim da ovakve "savete" nikad i nije umesno javno iznositi... Pilić je radio sa Novakom, valjda mogu lako da stupe u kontakt, pa tako i Nikola sa Bekerom i da mu to kaže kako i treba, a ne kao deo intervjua. Osim ako pitanje nije baš bilo tako postavljeno, pošto se iz ovog teksta B92 i ne primeti da li je bilo pitanja ili ne...

                        Comment


                        • Originally posted by Petra View Post
                          Verovatno Nole najbolje zna zasto je uzeo Bekera, a nije dete pa da ovaj moze na njega svojom "raskalasnoscu" da utice, bar ja tako razmisljam
                          Petra bas se slazem sa ovim,veci pritisak prave ljudi koji poznaju Bekera nego bilo ko.
                          Ok. svi zele Novaku najbolje ali valjda Novak zna zasto je odabrao bas njega.
                          A i kao bilo je ljudi koji bi odbili da budu sada na mestu BB. ma da ,vazi.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Pretpostavljam da misliš na Pilićeve kritike? Ko zna kada je on to izjavio.
                            U redu, mozda je prije izjavio ali ko god sa ovim dolazi na pocetku AO, ne pravi NOvaku korist.

                            Comment


                            • Borisu treba dati šansu da pokaže koliko može i zna, i da to prenese na Novaka, još je rano za bilo kakve procjene, a i slažem se da Novak najbolje zna šta radi, dovoljno je zreo i kompletan igrač da zna šta je za njega najbolje!
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Cestitke Noletu za nizove

                                Jao kad vidim ovog nasminkanog, namazanog mac maca i da ne kazem u sta uvlakaca mukica mi kako se samo smeska Noletu,krpelj pravi
                                Last edited by Pertla; 13-01-14, 15:00.
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X