Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Beker puko sve na pokerstarsu pa mu treba para

    Comment


    • i to mu je Beker glavni trener

      Neil Harman ‏@NeilHarmanTimes 18m
      Marian Vajda remains in Novak's coaching set up but the official title of Boris is 'head coach' An intriguing development
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • http://novakdjokovic.com/vesti/tenis...aka-djokovica/
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Bekerovi turniri: AO, Dubai, Majami, MC, Rim, RG, Wimbldon, Sinsinati, Us open, Sangaj, Pariz, London

          Vajdini turniri: IW, Madrid, Toronto, Peking

          Comment


          • Originally posted by straxx90 View Post
            Bekerovi turniri: AO, Dubai, Majami, MC, Rim, RG, Wimbldon, Sinsinati, Us open, Sangaj, Pariz, London

            Vajdini turniri: IW, Madrid, Toronto, Peking
            Ovo mi je nekako suludo... ko sam ja da sudim ali ovo je moje misljenje.


            Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

            Comment


            • Iznenadjenje u svakom slucaju ali mislim da je ovo bilo iznudjeno vise zbog Vajde koji zeli da provodi vise vremena sa porodicom nego sa stvarnom Novakovom zeljom za promenom trenera. U svakom slucaju nije dobro za Novaka iz vise razloga.
              1. On je u pobednickoj seriji a tim koji pobedjuje se ne menja.
              2. Vajda mu nije bio samo trener vec i ocinska figura, prijatelj. Sumnjam da ce imati takav odnos sa Bekerom. Videcemo.

              Comment


              • Veliko mi je iznenađenje da je Bekera uzeo za glavnog trenera.Inače, imam rezervu prema bivšim igračima kada se govori o trenerskom poslu. Nije uvek ekvivalent dobr igrač dobar trener.
                Posebno što Beker od povlačenja sa toura 1999 nije bio blizu teniskom terenu izuzev u komentatorskoj stolici.
                Last edited by Maxx-a; 18-12-13, 11:56.
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Ne treba dizati preveliku buku oko toga, kao da njemu treba trener. Potpuno je svejedno sjedio Vajda ili Becker, čisto neka se nađu

                  Comment


                  • Ja nešto i nemam baš dobro mišljenje o ovoj Novakovoj odluci, ne miriše mi dobro nisam sigurna koliko je pametno praviti takve promjene baš sada kada je Novak u usponu!
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Odlično rešenje. Vidna želja za napretkom u igri uz osveženje u trenerskom timu rezultovaće boljitkom i novim titulama. Beker pored znanja ima i uticaj. Vreme je da Strikan malo uvuče rogove.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ali Boris Beker covek prso davnih dana

                        Comment


                        • Mozda ce sa Bekerom Nole napredovati u igri na mrezi

                          Comment


                          • Originally posted by SonjaFan View Post
                            Mozda ce sa Bekerom Nole napredovati u igri na mrezi
                            Ne verujem da je to osnovna ideja. U igri na mreži vidan je pomak i Beker bi to samo trebao finalizovati. Mislim da će akcenat ići na ofanzivu koja je Bekeru donela sve u karijeri. Dodatno poboljšanje servisa je sigurno jedna od premisa saradnje uz usavršavanje napadačke igre.
                            Pravi se moćna mašina koja će dugo da traje.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sta sam rekao jos prosle god,tacno sam Bekera spomenuo.Samo je sada jos ostalo da vidimo kako ce ta saradnja ici,moze da bude ocajno ili neverovatno.Sredine nema...

                              Comment


                              • Zbunjuje me ova odluka. Na prvu loptu bih se slozi sa skeptikom:

                                Originally posted by skeptik View Post
                                Iznenadjenje u svakom slucaju ali mislim da je ovo bilo iznudjeno vise zbog Vajde koji zeli da provodi vise vremena sa porodicom nego sa stvarnom Novakovom zeljom za promenom trenera. U svakom slucaju nije dobro za Novaka iz vise razloga.
                                1. On je u pobednickoj seriji a tim koji pobedjuje se ne menja.
                                2. Vajda mu nije bio samo trener vec i ocinska figura, prijatelj. Sumnjam da ce imati takav odnos sa Bekerom. Videcemo.
                                Valja dodati da je vjerovatno previse za Vajdu toliko putovanja. Moguce da nije bilo izbora, da je valjalo traziti novog trenera. Odluka nije potuno iznenadjenje da Vajda ide. Bilo je puno znakova da ce se to desiti.

                                Ne svidja mi se na ovoj raspored turnira. Npr. Vajda u Pekingu a Beker u Sangaju. To je suludo. Sto bi Vajda putovao u Kinu za jedan turnir. Tu mi nesto smrdi.

                                ----------

                                Ali pogledajmo na pozitivnu stranu.

                                Originally posted by pecaros View Post
                                Odlično rešenje. Vidna želja za napretkom u igri uz osveženje u trenerskom timu rezultovaće boljitkom i novim titulama. Beker pored znanja ima i uticaj. Vreme je da Strikan malo uvuče rogove.
                                Pecaros je u mnogome u pravu. Becer je arogantan plus ce ovime Novak dobiti bolji prolaz na njemackom trzistu.

                                Beker sigurno ima znanja. I ima dvije stvari koje Novaku nedostaju. Prvo, Novak mora da dalje razvija svoju igru na mrezi a Beker je bio top igrac na mrezi. Tu Beker bez sumnje moze pomoci.

                                Drugo, Beker je bio klasican 'over achiever'. 13 nedjelja na prvom mjestu u 6 GS-ova. A Edberg 80 i kusur i isto 6 GS-ova. S druge strane Novak je 'under achiever'. Moze li mu nesto prijenuti od Bekera? Dao Bog da moze.

                                Konacno, da li Bekere zeli da se nadmece sa Lendlom? Ako je Lendl mogao sa Marijem zasto on ne bi sa Novakom. Doduse strah me je beskonacnog ega Borisa Bekera.

                                Najvise mi se svidja sto Novak pokazuje zelju da i dalje uci i da se i dalje razvija. TO JE SUPER! Cak ako se ova odluka i pokaze pogresnom.
                                Last edited by NI; 18-12-13, 17:09.

                                Comment

                                Working...
                                X