Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najboljih 6 vozaca

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by bice View Post
    Dobrodosao na forum,drago mi je sto pratis F1,uzivaj..
    Mislim da Massa po meni ne zasluzuje ni TOP10,ali misljenja su razlicita
    Prije svega hvala na dobrodoslici!

    Naravno da su misljenja razlicita.Evo npr.meni Kubica nije u top 6 jer u godinama kada je vozio za BWM nije bio nimalo bolji po rezultatima od njegovog momcadskog kolege Heidfelda,a bio je daleko vise favoriziran od strane momcadi.
    sigpic
    4ever in my heart!

    Comment


    • #32
      Ne znam da li si video kako sam ja poredjao vozace,ali ipak mislim da bi on sa malo boljim bolidom pobedjivao vise.Massa ima solidan bolid ali Alonso je toliko bolji od njega a u istom su bolidu da je to neverovatno.Navijao sam da osvoji titulu 2009. jbg ali nekako ga ne volim sad.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #33
        Evo sad sam tek video tvoju listu

        Daleko od toga da mi je Massa omiljeni vozac,ali prije nesrece je to bio potpuno drugi vozac.Bio je odmah iznad Red Bulla i Brawna i doslovce ubijao Kimija.Ipak ne bih rekao da je to jedini razlog njegovih losih rezultata.On se totalno psihicki unistio otkad je saznao da Alonso dolazi u Ferrari.Prosla godina je bila koma za njega,a sad nakon tri utrke i nije tolko sporiji od Alonsa.
        sigpic
        4ever in my heart!

        Comment


        • #34
          Da ja sma Massu voleo dok je bio sa Kimijem,ali od kad je dosao Alonso videlo se da ce biti njegov potrcko,i on nema ..... da se suprotstavi tome.A sto se tice ove sezone svaki put iza Alonsa kao da se plasi da ga predje po meni
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #35
            Slazem se sa tobom.Mada ponavljam nije tolka razlika u ove tri utrke koliko prosle sezone.Na VN Kine Massa je Alonsa odlicno prosao i u nekoliko narednih krugova ga je pritiskao,ali nije ga uspio proc.Treba dodati da Massi istjece ugovor ove sezone tako da mora se trgnut.Spominju se mnoga imena koji bi ga mogli zamijenit npr.Bianchi,Perez,Bourdais...
            sigpic
            4ever in my heart!

            Comment


            • #36
              Prosto receno najbolji vozac je onaj koji ima najbolji auto. Tako je to u ovom sportu. Vise je do auta nego do vozaca.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • #37
                Jedno ime! Michael Schumacher!

                Comment


                • #38
                  1. Alonso jer je najkompletniji vozac dananjice
                  2. Hamilton, najbrzi, pretice najbolje, nekad malo brzoplet, i zato nije najbolji
                  3. Baton, takticki genije, najbolje procita uslove na stazi...
                  4. Sumaher, suvisno je komentarisati
                  5. Fetel, jeste da ima najbolji bolid, al redovno pobedjuje timskog kolegu
                  6. Kobajasi, mislim da ima sve sto je potrebno za sampiona, osim sampionskog bolida
                  Do not believe what they say about me ... The truth is much worse!!!

                  Comment


                  • #39
                    1.Sebastian Fetel
                    2.Luis Hamilton
                    3.Fernando Alonso
                    4.Dzenson Baton
                    5.Mark Veber
                    6.Niko Rozberg

                    Comment

                    Working...
                    X