Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najboljih 6 vozaca

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Od Kubice nema sanse makar po mom misljenju Kubica bi svasta radio u Ferariju i mislim da je kvalitetniji vozac od Alonsa,i nije imao nikada neki kompetentan bolid a dosao je tek 2006 u f1 a vec se vidi da je sjajan iako je vozio za prosecne timove.Rozberg nikada nije imao bolid za pobede a dokazuje da moze a Barikelo je u f1 veteran jos od 1993...Mislim nije jer ne volim Alonsa ali stvarno ga ne smatram za nekog fantasticnog vozaca,ne poricem da je dobar zaista ali nekako ne posmatram ga kao nesto posebno!
    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

    sigpic

    Comment


    • #17
      Prosla godina je dokaz koiko je dobar vozac, zamalo da ukrade titulu ispred nosa Red Bulu, da je za pultom bio Zan Tod a ne Domenikali, ne sumnjam da bi i uzeo.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #18
        Kimi joj je prvi,a Montoja u odabranom drustvu,nema Profesora i ostalih velicina,nema vise sta da pricamo
        Pa Mika je bar duplo bolji od Kimija ;)
        sigpic

        Comment


        • #19


          Dokaz za Vladanovu tvrdnju. Uvek sam se pitao o cemu je mislio Zonta dok se ovo desavalo
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #20
            Mika je vjerovatno najbzi vozac u istoriji F1,sto se tice te ciste,suve brzine bio je bez premca ;)
            sigpic

            Comment


            • #21
              Mislim da je tesko to tvrditi, ali je verovatno u top 3 sto se toga tice. Bilo je mnogo ludo brzih vozaca tokom godina, i tesko je izdvojiti jednog kao najbrzeg.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #22
                @Vladan tebi jeste meni nije ... Ja ne znam zasto ti toliko ne podnosis Kimija i ne razumem sta fali Montoji mogao je dosta da uradi u F1... A da i da je Alonso dobio neke kazne koje je trebalo da dobije prosle sezone ne bi bio toliko blizu osvajanja titule kao npr da je Ferari za ona timska naredjenja dobio kaznu na stazi a ne novcanu i da je Alonso dobio kaznu kada je izgurao Masu na ulazu u pit stop ali posto je Tod bio u Ferariju toliko godina FIA je mnogo blaga prema njima...
                <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                sigpic

                Comment


                • #23
                  Ma ja znam da svako ima svoje misljenje,ali nikako Kimi nije najbolji vozac u istoriji,nije ni u TOP 15...Mika nije prvi vrhu,ali je sigurno daleko bolji vozac od Kimija,pa i od Kimija i Montoje zajedno usudicu se da kazem
                  A Montoji tek nije mjesto na toj listi,par sezona je vozio i to je sve,nista posebno.Mogao nije isto sto i uradio...
                  Samo objetivno pricam ;)

                  Masa je karijeru zavrsio na Hungaru 2008...
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Pa dobro ali ja mislim drugacije i verovatno pisem te vozace jer sam njih gledala uzivo a ne one koje nikada nisam gledala naravno odatle iskljucujem Senu jer taj covek je legenda f1 ali ja pratim f1 celog svog zivota i ljudi koje sam ja gledala su bili hakinen,montoja,kimi,sumi i za mene su oni ne znam...mozda drazi od ostalih i nekako mi sve realnije deluje... Ne znam uopste kako da ti objasnim sta zelim da kazem...Ima tu i emocija ali meni su oni najbolji vozaci i je kimi najbolji vozac znam da niko to nece potvrditi ali ja mislim tako i kao sto vec znas ne menjam misljenje
                    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      1)Fetel
                      2)Hamilton
                      3)Masa
                      4)Baton
                      5)Veber
                      6)Sumaher
                      Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                      Comment


                      • #26
                        1. Vettel - Momak je sa 23 godine na vrhuncu karijeru. Stvarno izvlaci maksimum iz tog bolida, kad treba tad je agresivan, kad ne treba tad nije.
                        2. Alonso - Jako iskusan vozac, dvostruki sampion. Znad da izvuce maksimum, kad treba da forsira tad forsira, kad ne treba onda ne. Jedino sto previse optimisticno ulazi u duele i to ga ponekad kosta ( Malezija 2011, Abu Dabi 2010 )
                        3. Kubica - Fantastican vozac. Jako brz, zna kad treba da forsira, dobar je u duelima. Jos nije imao priliku da se pokaze. Treba da zameni Batona 2012.
                        4. Hamilton - Njegova velika mana je to sto on uvek forsira - i kad treba i kad ne treba. Brz je on jako ali to ga cesto kosta. Takodje u duelima pravi nepromisljene poteze.
                        5. Kobayashi - Kako drugacije da kazem, stvarno fantastican vozac. Cesto forsira isto kao i Hamilton, samo sto nije napravio toliko gresaka. Po meni on bi trebao da zameni Masu u Ferariju 2012.
                        6. Rosberg - Jako je brz, ne pravi greske, ali retko kad vozi maksimalno.
                        JUST PUNK

                        NO NATIONS
                        NO RELIGION
                        NO AUTHORITY

                        And most of all PEACE


                        Anarchy

                        Comment


                        • #27
                          1.Webber
                          2.Alonso
                          3.Vettel
                          4.Heidfeld
                          5.Button
                          6.Hamilton

                          A iz ranijih sezona (kojih se sjećam).
                          1.Montoya
                          2.Schumi
                          3.Mika
                          Last edited by deki94; 18-04-11, 18:45.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by deki94 View Post
                            1.Webber
                            2.Alonso
                            3.Vettel
                            4.Heidfeld
                            5.Button
                            6.Hamilton

                            A iz ranijih sezona (kojih se sjećam).
                            1.Montoya
                            2.Schumi
                            3.Mika
                            Bez ovoga ubuduce!
                            Last edited by Vladan; 26-04-11, 13:27. Reason: .
                            JUST PUNK

                            NO NATIONS
                            NO RELIGION
                            NO AUTHORITY

                            And most of all PEACE


                            Anarchy

                            Comment


                            • #29
                              1.Fernando Alonso (uvjerljivo najkorisniji vozac po razvoju bolida,odlican takticar,potpuno zasluzeno dvostruki svjetski prvak,izvlaci puno vise iz bolida nego sto on u tom trenutku zapravo moze,nekad zna kukat,al nitko nije zamjerio Prostu pa zasto bi i njemu)
                              2.Lewis Hamilton (uvjerljivo najbrzi covjek i strasan vozac,ponekad zna ne razmisljat svojom glavom pa ga to dosta kosta u nekim utrkama,zato je i izgubio naslov iz 2008)
                              3.Jenson Button (covjek koji je puno toga prosao u zivotu i apsolutno zasluzuje naci se na trecem mjestu,najnjezniji vozac prema gumama,pouzdan,pravi engleski "dentlmen")
                              4.Sebastian Vettel (mnogi ga stavljaju kao najboljeg vozaca danasnjice,ali po cemu.Vozi uvjerljivo najbrzi bolid zadnje dve sezone i prosle je jedva uspio osvojiti titulu.Vozac kojeg sam rijetko vidao da nekog pretice ne moze biti u top tri,ali potencijala sigurno ima i jednog dana moze biti najbolji.Monza 2008. je bilo nesto sasvim drugo.
                              5.Felipe Massa (koliko je bolid dobar toliko je i on dobar dovoljno za peto mjesto )
                              6.Moze biti bilo tko od ovih ....

                              btw.ovaj poredak se temelji na vozace danasnjice jer nijedan ne bih bio u top 10 svih vremena (osim Schumachera)
                              Last edited by lisicki; 26-04-11, 09:45.
                              sigpic
                              4ever in my heart!

                              Comment


                              • #30
                                Dobrodosao na forum,drago mi je sto pratis F1,uzivaj..
                                Mislim da Massa po meni ne zasluzuje ni TOP10,ali misljenja su razlicita
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X