Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala Gago
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Dobar tekst na SKu za Nadala.

      Сутра брзо долази - треба човек постати
      Нестали су кодекси, остали су комплекси
      Победе су порази, а исходи су потресни!

      Comment


      • Hvala navijacima iz suparnickih tabora na cestitkama

        I da, moram da pohvalim Tima, odavno mi je presimpatican, a sve ono sto je Rafa o njemu rekao dovoljno govori. Isto mislim kao on, ako neko mora da ga pobedi ovde (mada radije ne bih ) onda neka to bude Tim. Bilo bi lepo da napravi neke znacajnije uspehe makar na sljaci.
        13/13!

        Comment


        • Svi Rafa fanovi bi voljeni, da Rafa odigra ove godine WIMBLEDON te US OPEN. Sve ostalo je zaista ne bitno, pa isto i važi za ATP finals.

          Comment


          • Originally posted by Sarafa View Post
            Hvala navijacima iz suparnickih tabora na cestitkama

            I da, moram da pohvalim Tima, odavno mi je presimpatican, a sve ono sto je Rafa o njemu rekao dovoljno govori. Isto mislim kao on, ako neko mora da ga pobedi ovde (mada radije ne bih ) onda neka to bude Tim. Bilo bi lepo da napravi neke znacajnije uspehe makar na sljaci.
            I meni je žao Tima.

            Svakako bit če jedan od glavnih favorita na US OPENU. Uz ugodan žreb svako može do titule na US OPENU

            Comment


            • Slazem se , posebno za Atp finals, najdebilnije takmičenje ikad.

              Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by MareLFC View Post
                Slazem se , posebno za Atp finals, najdebilnije takmičenje ikad.

                Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka
                Ja to takmicenje zaboravim i da postoji koliko mi je nebitno.
                13/13!

                Comment


                • Šta kažete na ovaj komentar:

                  Nadal have maybe 2-3 years left for competitive tennis in all surfaces, but on RG he will play until he breaks Federer record, even by the age of 40, he'll just skip the rest of season off clay

                  Comment


                  • Slažem se delimično. Neka igra sve slemove, a samo sezonu na sljaci full koliko je u mogućnosti.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by jacques9 View Post
                      Šta kažete na ovaj komentar:

                      Nadal have maybe 2-3 years left for competitive tennis in all surfaces, but on RG he will play until he breaks Federer record, even by the age of 40, he'll just skip the rest of season off clay
                      Potpuna istina jer Rafa osvaja RG pjeske bez obzira na protivnike.Eventualno Nole moze jos sledece godine da mu zakomplikuje ali covjek je zvijer na RG

                      Comment


                      • PItanje je sad kako poštetidi tjelo kad su 3 GS turniri igraju na distanci 12 tjedana.


                        Nema prviše dvojbi, da je za RAFU sve poslije US OPENA u sezoni totalno nebitno kad se uzme u obzir, da ima kronične probleme sa koljenima


                        Ali kako pronači pravu kombinaciju treninga i turnira od WIMBLEDON do US OPEN?

                        Montreal + CINCI bit če ubitačan napor za njegovo tjelo



                        Pa slična priča važi za turnire na hardu poslije AO. STOP za za uvijek sa IW te Miamijem. Previše je to za njegovo tjelo.


                        Poslije AO opena turnir u Buenos Airesu te RIU pre Europskom sezonom šljake bit če više nego dovoljno za njegovo tjelo.

                        Comment


                        • Ako Nadal nije znao da li ce igrati na RG onda to znaci da trika nema da izdrzi sezonu na betonu i kraj sezone uopste.

                          Svaka njemu čast što se uopšte raduje za turnir koji je osvajao 12x.

                          Comment


                          • Zaboravljate da Nadal ne moze doci na jedan turnir i samo tako da igra kao poremecen. Nadal zavisi od ritma, treba mu vremena i igranja za da udje u formu. Mada morace da skrati turnire, Peking, Bazel, Cincy, Acapulco, jedan od Iw i Miami, to mu nikako ne treba. Naravno sljaka u potpunosti treba da igra.
                            OVAKO

                            Comment



                            • 13/13!

                              Comment


                              • Procitala sam da je potvrdio Wimbledon ...

                                Comment

                                Working...
                                X