Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U Sangaju na primer mogu da se sretnu pre finala.
    Nadal sa US opena ne deluje nepobediv za ostale igrace iz teniskog vrha u best of 3 formatu.
    Za mene ce biti iznenadjenje ako dogura do finala na sva tri velika turnira do kraja godine.
    Daleko od nemoguceg, ali opet prilican izazov.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      U Sangaju na primer mogu da se sretnu pre finala.
      Nadal sa US opena ne deluje nepobediv za ostale igrace iz teniskog vrha u best of 3 formatu.
      Za mene ce biti iznenadjenje ako dogura do finala na sva tri velika turnira do kraja godine.
      Daleko od nemoguceg, ali opet prilican izazov.
      Nadal je vukao povredu na USO. Opet je pobijedio u tri izjednacena meca, plus je pobijedio Kanadu. Nije bio povrijedjen i nije bio u top formi, pa je opet pobijedio. Kljucno je da li je Nadal potpuno oporavljen. Ako nije, onda je Novak favorit za 1. mjesto.

      Polufinale u Shangaju daje Nadalu 360 bodova. Ako igra Peking, to je dovoljno.
      Last edited by NI; 14-09-18, 16:06.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Problem je zato sto promena podloge nije tako naivna, igraci su tada najpodlozniji povredama, a ovo je jos kraj godine.

        Ti navijas za sljaku iskljucivo zbog Nadala, ali to ne bi bilo najpostenije, najpostenije je beton da bude, koji je univerzalna i koja svima podjednako odgovara plus su mesecima vec na toj podlozi.
        Ako si dobro pogledala moj komentar pričao sam i o tome da bi volio da se igra koji WTF na travi npr. u INDIJI ili AUSTRALIJI.

        WTF na travi u INDIJI bio bi pravi hit.

        Najpoštenijie npr. jednu godinu na šljaci, jednu na travi, jednu na hardu outdoor te jedne godine na hardu indoor.

        Pa molim te nemoj više sa ovom pričom, da je hard najpoštenija te univerzalna podloga. Najpoštenija zbog čega? Najpoštenija zbog činjenica, da najvšie uništava tjelo tenisera.

        To što ja favoriziram šljaku u ovom kontekstu nema veze sa Nadalom. Pričam kao teniski amater, koji ima na umu koliko je hard zajeban za tjelo nasuprot šljake koja je za tjelo daleko najbolja.

        Comment


        • A ja ti pricam da ne bi bilo ni posteno ni zdravo za njihova tela da 4 meseca igraju na betonu i onda da imaju manje od nedelju dana da se prebace na travu ili sljaku.

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • zanimljivo, do par dana smo citali da se Vimbldon i Njujork ustvari igraju na sljaci

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Nadal otkazao kinesku turneju. Pametna odluka. Verovatno ce odigrati jos samo WTF i to je to za ovu sezonu.

                Comment


                • Originally posted by skeptik View Post
                  Nadal otkazao kinesku turneju. Pametna odluka. Verovatno ce odigrati jos samo WTF i to je to za ovu sezonu.
                  Siguran sam, da če igrati i Pariz Bercy, a mozda i Beč.

                  Neigranje Shangaja i Beinga je pametna odluka. Zdravje + WTF + AO 2019 neka imaju prioritetu.

                  Comment


                  • Pada sva priča i fantaziranje u vodu, Nadal ne igra Aziju.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Pametno, verujem da ce igrati Pariz i WTF. Taman vremena za odmor i oporavak. I svakako nikako ne treba ugroziti AO.

                      Comment


                      • Toni Nadal: "Rafa will return in Paris, but there is no reason to force his return"
                        The tennis coach Toni Nadal said in an interview that his nephew Rafael Nadal is wise to withdraw from the Asian tour and not force a comeback after an injury to the patellar tendon forced him to retire in the semifinals of the US Open. He added that Rafa is planning to return to the competition at the Masters 1000 of Paris Bercy.

                        Comment


                        • Od pocetka sezone Rafa je samo Toronto turnir na betonu zapoceo i zavrsio. Ostale ili nije zapocinjao ili nije zavrsavao. Dakle cak i dva turnira na betonu za njega su previse. Preskocio je IW i Miami da ne bi rizikovao sljaku, sa Torontom je mislio da je dovoljno da izdrzi USO ali nije bilo dobro. I na Wimbledonu se bas snazno borio tj. istrosio se dosta.

                          Iskreno se nadam da ce biti spreman i za Pariz i za WTF ali sumnjam. Sumnjam u najvisi nivo. To je 2 nedelje turnira i 2 nedelje ili 3, priprema. To je 5 nedelja na betonu.

                          Comment


                          • Aj pomozi boze pa da se izlijeci to koljeno da se napadne Bec svom snagom.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_PG View Post
                              Aj pomozi boze pa da se izlijeci to koljeno da se napadne Bec svom snagom.
                              Rafa sutra počinje sa treninzima.


                              Ako bude koljeno OK možda zaista da igra Beč, mada bolje bi bilo da zaigra tek u Parizu.

                              Comment


                              • Vrlo moguce. Prvo mesto znaci i Rafi i Novaku, pusti te šatro price.

                                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X