Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hmm, Rafa se obicno posle poraza povampiri, slucaj u IW i Majamiju..
    link

    Comment


    • Nije do trenera, do motiva je. Igra bez elana i energije, koliko da odradi, a znamo sta to za njega znaci. Tesko je za predvideti sta ce biti u nastavku, jer zavisi iskljucivo od njega kako ce se postaviti prema igri.

      Comment


      • Rafa treba, da dobije opet motiv a i na treneru je to, da mu o tom pravcu pomaže. Inače bi Rafi trebao nov trener prije sve zbog razloga, da Rafa treba taktički in tehnički napredak, a Toni mu to nije u mogučnosti da daje. Konkurenca je sve jača (Nole). Treba nači nova rješenja.

        Comment


        • za Nadala je jedino bitno da osvoji RG, verujte mi on ce naci formu do tad. Kolko god on trenutno lose igrao jer nije u formi (istrosen itd) ja ocekujem da na RG bude u dobroj formi. Mozda je i namerno ispao od Ferera jer nije hteo eventualni mec sa novakom koji je u odlicnoj formi TRENUTNO. Pa je racunao da ne zeli da njegov protivnik gradi samopouzdanje na cinjenici da ce ga dobiti u monte karlu (na najsporijoj sljaci) OPET.

          neko moje vidjenje...

          Comment




          • VAMOS
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Veza Nadala sa Tonijem je veca i slozenija nego veza trener-igrac. Nece on napraviti takav radikalan potez, nije to uradio 2011, pa ne sada. On je toliko unapredio svoje slabosti sa njime, pa ne znam sta bi neko drugi uradio. Poklopilo se nekoliko stvari ove godine, jos i ta presija zbog bodove, pa izgleda ovako.

              Comment


              • Niki slažem se s tobom. Rafa nikad neče promijenit Tonija sa nekim drugim trenerom ali je istina, da bi mu u ovom trenutku neki novi trener omogučio taktičko- tehnički napredak u igri. Pa možda ne bi slabo, da Rafa pojača svoj stručni štab i dovede nekom trenera, ko če skupa sa Tonijem raditi nove pobjedničke strategije. U Barceloni neče biti ni najmanje lako. Davydenko, F.Lopez, Verdasco, Fognini (Almagro), Ferrer (Dolgopolov, Robredo). Ako ne poboljša igru težko če do titule u Barceloni.

                Comment


                • Originally posted by jacques9 View Post
                  Niki slažem se s tobom. Rafa nikad neče promijenit Tonija sa nekim drugim trenerom ali je istina, da bi mu u ovom trenutku neki novi trener omogučio taktičko- tehnički napredak u igri. Pa možda ne bi slabo, da Rafa pojača svoj stručni štab i dovede nekom trenera, ko če skupa sa Tonijem raditi nove pobjedničke strategije. U Barceloni neče biti ni najmanje lako. Davydenko, F.Lopez, Verdasco, Fognini (Almagro), Ferrer (Dolgopolov, Robredo). Ako ne poboljša igru težko če do titule u Barceloni.
                  Tako je, nezgodan, da ne kazem bas tezak zreb za trenutnu formu. Zna on da poboljsa igru u kratko vreme, ali nekako ne uspeva od pocetka sezone.
                  Ima on jos jednog trenera ili to bese sparing partner, a povremeno i dubl partner Francisko Roig.

                  Comment


                  • Istina da ima Rafa u stručnom štabu i Roiga i Carlosa Costu (iako on zvanično ima funkciju menađera) ali treba mu pomoč nekog drugog profila igrača......Mcnroe, Sampras, Agassi bi po meni bili najbolje rješenje za njega. Još najviše bi mu trebao Agassi, da ga malo nauči kako reternirati agresivnije i unutra terena.

                    Comment


                    • Rafin intervju poslije poraza sa Ferrerom: "I don't have to lie to anybody. After what happened in Australia it was little bit harder for me to find again the intensity, the confidence, the inside power that I always have," Kad če Rafa opet vratiti kako on sam kaže "the intensity, the confidence, the inside power"? Da li več u Barceloni ili možda do Roland Garrossa?

                      Comment


                      • “I’m very happy about the win although I did not play a brilliant match. But I played with passion and really wanted to win,” said Nadal in the post-match press conference."
                        http://www.barcelonaopenbancsabadell...overcome-ramos
                        Realno gleda Rafa na svoju igru ili mu je lakse da se zavarava? Mozda ima nesto sto ne vidimo. Meni jedino istinito deluje u ovome da je zaista zelio pobedu. Ja se ne secam kada je bio toliko slab u ovaj deo sezone. Valjda moze samo bolje, jer gore od ovoga je katastrofa. Ajde Rafa, malo napretka.

                        Comment


                        • Comment


                          • Rafa nam je u veliku krizu. Nije kako je odigrao mec, nego kako ga je izgubio. Nije ni forma problem nego momenti kada treba mec privesti u svoju korist. Servis gemovi su skoro pa katastrofalni. Kretanje lose, igra dobro, pa padne, ne moze odrzati koncentraciju. Izgleda da jos ima problema sa kicmom ili oporavak jos traje. Vakvu sezonu sljake nikad nije imao, bice vraski tesko, ali treba i ovo proslediti.

                            Comment


                            • Steve Tignor http://www.tennis.com/pro-game/2014/.../#.U1q9nFWSzQg, Portuguese tennis journalist Miguel Seabra said he thought Rafa has “introduced positional and technical changes in his game to better face Djokovic, but it’s affecting him vs. others.” I haven’t noticed that, but it’s possible, and it’s something to look for. Ne znam bas, ali evo i te primedbe. . .

                              Comment


                              • Katastrofa. Ne znam sta da mislim vise.

                                Comment

                                Working...
                                X