Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: ATP - RAFAEL NADAL





    His goal is disarmingly simple:

    http://www.timesonline.co.uk/article...1925_1,00.html

    Comment


    • #17
      Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      Sada evo slika Rafine kuce i sobe. Rafa jos uvek zivi u istoj kuci u svom malom mestu Manacor na Maiorci, za razliku od NEKIH koji su pobegli u Monte Carlo i ostale egzoticne destinacije gde ce placati manji porez. Ti isti nam se kasnije predstavljaju kao najvece patriote.
      Ovo je jos jedan dokaz jednostavnosti i skromnosti ovog mladog momka koji je milioner ali je ostao isti. To su kvaliteti PRAVOG sampiona.


      Comment


      • #18
        Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        Lepo si to rekao [b]moya. Rafa je ostao isti. A i slike su mnogo lepe! :-*

        Comment


        • #19
          Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          [quote author=moya link=topic=474.msg15791#msg15791 date=1201283977]
          Sada evo slika Rafine kuce i sobe. Rafa jos uvek zivi u istoj kuci u svom malom mestu Manacor na Maiorci, za razliku od NEKIH koji su pobegli u Monte Carlo i ostale egzoticne destinacije gde ce placati manji porez. Ti isti nam se kasnije predstavljaju kao najvece patriote.
          Ovo je jos jedan dokaz jednostavnosti i skromnosti ovog mladog momka koji je milioner ali je ostao isti. To su kvaliteti PRAVOG sampiona.



          [/quote]
          Pretpostavljam da se ovdje treba procitati NOVAK DJOKOVIC?!Ne vidim nista lose u tome sto je prijavljen u Monte Carlu,pa i Ana je u Baselu,a nastupa za Srbiju i niko joj ne osporava patriotizam,zar ne?! ;)

          Comment


          • #20
            Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            Nema nista lose ali ovde se uvek govori o nekom patriotizmu i bacaju se optuzbe na one koji ne navijaju za Novaka , ali necemo o tome ovde, mozemo na njegovoj temi. ;) Uostalom ne mislim samo na njega vec na mnoge. Danas je u stvari retkost teniser koji je ostao u istoj zemlji a kamoli kuci.

            Comment


            • #21
              Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              Pretpostavljam da se ovdje treba procitati NOVAK DJOKOVIC?!Ne vidim nista lose u tome sto je prijavljen u Monte Carlu,pa i Ana je u Baselu,a nastupa za Srbiju i niko joj ne osporava patriotizam,zar ne?! ;)
              Al vam ga je ...

              Comment


              • #22
                Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                [quote author=moya link=topic=474.msg15829#msg15829 date=1201297302]
                Nema nista lose ali ovde se uvek govori o nekom patriotizmu i bacaju se optuzbe na one koji ne navijaju za Novaka , ali necemo o tome ovde, mozemo na njegovoj temi. ;) Uostalom ne mislim samo na njega vec na mnoge. Danas je u stvari retkost teniser koji je ostao u istoj zemlji a kamoli kuci.
                [/quote]
                Ako zelis mozemo nastaviti i tamo,ali samo da ti ovdje odgovorim na ove "selidbe" tenisera iz gradova gdje su rodjeni.Po meni opet nista cudno,ides tamo gdje ti je bolje(citaj manji porez,ako zelis ;)).Da je rijetkost u svijetu tenisa da teniseri ostanu u svojim mjestima rodjenja,jeste,skidam kapu,ali mozda Nadal ima odredjene poreske olaksice ili ne znam ti ja sta vec,zato sto je ostao u rodnom gradu.Ono sto zelim da kazem je da je nebitno gdje ko zivi ukoliko on voli svoju zemlju,igra i nastupa za nju,pod njenom zastavom(mogao je i pod zastavom Monte Carla ili Francuske,isto tako).A drugi dio price o patriotizmu i odnosu prema ljudima kojima Djokovic nije drag iako je iz njihove zemlje mozemo nastaviti na topicu "Novak Djokovic". ;)

                Comment


                • #23
                  Odg: ATP - RAFAEL NADAL



                  Moya je rekao istinu....neki put istina boli, no?





                  Comment


                  • #24
                    Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    Da, moya je u pravu!

                    Comment


                    • #25

                      Comment


                      • #26
                        Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        [quote author=moya link=topic=474.msg15791#msg15791 date=1201283977]
                        Sada evo slika Rafine kuce i sobe. Rafa jos uvek zivi u istoj kuci u svom malom mestu Manacor na Maiorci, za razliku od NEKIH koji su pobegli u Monte Carlo i ostale egzoticne destinacije gde ce placati manji porez. Ti isti nam se kasnije predstavljaju kao najvece patriote.
                        Ovo je jos jedan dokaz jednostavnosti i skromnosti ovog mladog momka koji je milioner ali je ostao isti. To su kvaliteti PRAVOG sampiona.



                        [/quote] Stvarno ste paljevine. :-\

                        Comment


                        • #27
                          Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          Slazem se patriota i veruj mi meni to uopste nije vazno, nek zivo ko gde hoce. Samo mi je ovo za Nadala bilo zanimljvo i hteo sam da postujem.
                          On nema nikakve poreske olaksice zato sto je tamo ostao, jednostavno nekim ljudima nije sve u parama, koliko god to cudno zvucalo. :o :o

                          Comment


                          • #28

                            Comment


                            • #29
                              Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              Pa Nadal je tako divan i skroman... ...Obozavam ga...

                              Comment


                              • #30
                                Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                A hard man

                                Toni, Nadal's coach, fights against everyone who 'gilds the pill' for the tennis player because "nobody is special"
                                "I'm an exacting person. I don't like either gilding the pill or exaggerating things. There are ample motives for knowing I'm a hard man: we've always trained in a demanding way. I'm not the typical coach who says that his pupil is right. I'm more in the habit of saying he's never right on any topic, whether it's football or philosophy. It is a matter of principle.""There are enough people in the habit of going over the top in the way they treat Rafa for me to add more of the same thing," he argued. "When you are successful, there are many who laugh at your jokes even though they're not funny. As I know this happens, I try to do the opposite - so that he keeps his feet on the ground and because that's how he should be treated. Although, if you don't keep your feet on the ground, it's because you're an idiot," he added. "Who is special? Nobody. Is Zapatero special? Of course not. What he does is special but if he stops being prime minister, he'll be a normal person, just as he was before.When Rafa stops playing tennis, he will be a very ordinary person. So it's better for him to get used to not everybody in the world giving in to him and saying he's right."Only one thing has changed since then: when Wimbledon is flooded out, Rafa no longer asks his uncle to stop the rain.

                                http://www.elpais.com/articulo/depor...lpepidep_7/Tes



                                Comment

                                Working...
                                X