Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    [quote author=moya link=topic=474.msg15861#msg15861 date=1201345487]
    Slazem se patriota i veruj mi meni to uopste nije vazno, nek zivo ko gde hoce. Samo mi je ovo za Nadala bilo zanimljvo i hteo sam da postujem.
    On nema nikakve poreske olaksice zato sto je tamo ostao, jednostavno nekim ljudima nije sve u parama, koliko god to cudno zvucalo. :o :o
    [/quote]
    To sto sam spomenuo poreske olaksice ne znaci da sam ja u pravu,nego sam to naveo kao jednu od mogucnosti zbog kojih se mozda odlucio na ostanak u rodnoj mu Manorci.Uz naravno povezanost(emotivnu) sa mjestom rodjenja.Ali kolega Patriota je rekao jednu stvar koju sam ja zaboravio,i zato mu se zahvaljujem...kako se uopste moze porediti Srbija (pa i citav Balkan) sa Spanijom u pogledu odnosa prema sportu?!Zar nasa djeca mogu da se porede sa spanskom u smislu uslova koje imaju prilikom treninga,priprema....?Tako da tvoja(moya) konstatacija ili poredjenje NEKIH i Nadala nikako ne stoji,bar sto se mene tice!;)

    Comment


    • #32
      Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      [quote author=Cali Tee link=topic=474.msg15846#msg15846 date=1201327443]


      Moya je rekao istinu....neki put istina boli, no?






      [/quote]
      A da mi objasnis tu istinu ako ti nije tesko?!

      Comment


      • #33
        Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        Da, to je istina za drxzavu i sport. U svakom slucaju po onome sto sam ja procitao i video, Rafa nema nameru da se seli iz Manacora, a posebno ne sa Mallorce. Iskreno, malo me i iznenadjuje tolika njegova vezanost za rodni kraj.

        Comment


        • #34
          Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          [quote author=moya link=topic=474.msg15885#msg15885 date=1201367465]
          Da, to je istina za drxzavu i sport. U svakom slucaju po onome sto sam ja procitao i video, Rafa nema nameru da se seli iz Manacora, a posebno ne sa Mallorce. Iskreno, malo me i iznenadjuje tolika njegova vezanost za rodni kraj.
          [/quote]
          Prvo da se ispravim,Manacor a ne Manorca...nije namjerno! :-[A vec rekoh skidam kapu za tu vezanost za rodni kraj,ali to se ne moze uzeti kao mjerilo za poredjenje izmedju Novaka i Nadala,jer i jedan i drugi igraju za svoje reprezentacije,pa stoga su i patriote,zar ne?!;)
          Cali Tee i dalje cekam na objasnjenje!

          Comment


          • #35
            Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            SPORTKLUB

            Citat: mr.gold Januar 23, 2008, 10:26:00 pm
            Citat: LT#21 Januar 23, 2008, 10:10:22 pm
            Ne?e on morati da pre?e preko Rafe ve? Tsonge.

            Ne pratis radnju na forumu. Tsonga je vec otpisan. Ovo ti je paste mog posta sa drugog topica.

            Citat: Ana danas u 01:19:43 PM
            Iskreno se nadam da Fed nece podbaciti u mecu protiv Djokovica...Nadam se da ce biti laka i ubedljiva pobeda za Feda
            Citat: rafa-my love danas u 01:28:09 PM
            I ja! GO ROGER!!!
            Citat: rafa-my love danas u 02:03:47 PM
            Ako Federer bude odigrao kako zna i ume, Djokovic mu ne moze nishta....

            Dodao bih par recenica koje nedostaju prethodno navedenim:
            Ako Federer bude odigrao kako zna i ume i prodje Djokovica, u finalu mu to nista nece vredeti, jer njegovo a i svacije najbolje nije dovoljno za prosecno Raficino.
            Naravno da se ne postavlja pitanje odvaljivanja Tsonga-e jer najbolje od najboljeg Tsonga-e nije ni prineti najlosijem sto Rafica moze da odigra a sto je opet bolje od najboljeg sto iko na svetu moze da odigra. U idealnim uslovima
            Znaci ne brinite, Rafa ga osvaja jer niko na celom svetu ukljucujuci sve tenisere u istoriji nikada nije igrao dovoljno dobro da moze da pobedi Raficu u njegovom najlosijem izdanju

            ovo je mnogo jako. pogotovo poslednjih nekoliko recenica
            Molim SPORKLUBA da pristojno odjasni svoji sturu izjavu, posto je shvatam kao vredjanje, sakriveno u drugi topic >
            Mislim da bi objasnjenje trebalo da stigne ovde.... >
            Mozes da kazes i samo ' ja sam takodje NFL-ovac- bice nam sve jasno ;D

            Comment


            • #36
              Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              [quote author=angelnfs4 link=topic=474.msg15889#msg15889 date=1201377933]
              SPORTKLUB

              Citat: mr.gold Januar 23, 2008, 10:26:00 pm
              Citat: LT#21 Januar 23, 2008, 10:10:22 pm
              Ne?e on morati da pre?e preko Rafe ve? Tsonge.

              Ne pratis radnju na forumu. Tsonga je vec otpisan. Ovo ti je paste mog posta sa drugog topica.

              Citat: Ana danas u 01:19:43 PM
              Iskreno se nadam da Fed nece podbaciti u mecu protiv Djokovica...Nadam se da ce biti laka i ubedljiva pobeda za Feda
              Citat: rafa-my love danas u 01:28:09 PM
              I ja! GO ROGER!!!
              Citat: rafa-my love danas u 02:03:47 PM
              Ako Federer bude odigrao kako zna i ume, Djokovic mu ne moze nishta....

              Dodao bih par recenica koje nedostaju prethodno navedenim:
              Ako Federer bude odigrao kako zna i ume i prodje Djokovica, u finalu mu to nista nece vredeti, jer njegovo a i svacije najbolje nije dovoljno za prosecno Raficino.
              Naravno da se ne postavlja pitanje odvaljivanja Tsonga-e jer najbolje od najboljeg Tsonga-e nije ni prineti najlosijem sto Rafica moze da odigra a sto je opet bolje od najboljeg sto iko na svetu moze da odigra. U idealnim uslovima
              Znaci ne brinite, Rafa ga osvaja jer niko na celom svetu ukljucujuci sve tenisere u istoriji nikada nije igrao dovoljno dobro da moze da pobedi Raficu u njegovom najlosijem izdanju

              ovo je mnogo jako. pogotovo poslednjih nekoliko recenica
              Molim SPORKLUBA da pristojno odjasni svoji sturu izjavu, posto je shvatam kao vredjanje, sakriveno u drugi topic >
              Mislim da bi objasnjenje trebalo da stigne ovde.... >
              Mozes da kazes i samo ' ja sam takodje NFL-ovac- bice nam sve jasno ;D
              [/quote]

              Koje gluposti covek moze da se nacita o Nadalu na ovom vasem topicu, prosto zadivljujuce

              Jedan od retkih pametnih postova je ovaj poslednji postovani, a pripada mojoj malenkosti

              Jel bi mogla neka informacija o njegovim roditeljima? Mislim da niste jos obradili sledece teme:
              1. Raficini roditelji
              2. Raficin maser
              3. Raficina tetka
              4. Raficin jelovnik
              5. Raficine gace (detaljnije)
              6. Sve bivse Raficine devojke (ime, visina, tezina, vreme provedeno sa Raficom u vezi, brojevi licnih karata...)
              7. Nacin cesljanja (kako postize onakvu frizuru)
              8. Intervjui iz pionirskih dana
              9. i neke slike iz jaslica i obdanista.

              Eto pa pocnite. Dok mi gledamo finale vi pisite eseje o Rafici i napadajte sve koji ga ne hvale.
              Greska! Napadajte sve koji nisu patoloski opcinjeni njim

              P.S.
              Ne zaboravite, sutra ujutro u 09:30 majstor na delu

              Comment


              • #37
                Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                ^^^ Ljudi su otvorili temu o Nadalu, zele da imaju prostor gde mogu da pisu o igracu koga cene i podrzavaju, sad sto to nije tvoja prica, to je tvoj problem, imas svoj deo o Djokovicu, pa pisi covece do mile volje, nemoj se ovde izivljavati, do juce nisi znao da nabrojis nazive Grand Slamova, a sad vec nekoga izvestavas kad je koji mec!
                Ti dolazis na ovaj deo foruma da bi nekoga omalovazavao, proteklih dana si bar 10 puta na dan tipkao RAFICA, ako imas neki problem, a postaje sve ociglednije da imas, ovo nije mesto za lecenje, pusti ljude da navijaju za koga hoce, moze li tvoj mozak da prihvati da imaju pravo na to, niko nije duzan da svaki dan cita tvoje gluposti, bar ne na ovom delu foruma...

                Comment


                • #38
                  Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  mr.gold ne brini sve te teme cemo obraditi pa ces moci sve lepo da procitas i saznas. Ako te jos nesto zanima samo reci. ;D ;D ;D

                  Comment


                  • #39
                    Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    [quote author=madridista link=topic=474.msg15894#msg15894 date=1201381117]
                    ^^^ Ljudi su otvorili temu o Nadalu, zele da imaju prostor gde mogu da pisu o igracu koga cene i podrzavaju, sad sto to nije tvoja prica, to je tvoj problem, imas svoj deo o Djokovicu, pa pisi covece do mile volje, nemoj se ovde izivljavati, do juce nisi znao da nabrojis nazive Grand Slamova, a sad vec nekoga izvestavas kad je koji mec!
                    Ti dolazis na ovaj deo foruma da bi nekoga omalovazavao, proteklih dana si bar 10 puta na dan tipkao RAFICA, ako imas neki problem, a postaje sve ociglednije da imas, ovo nije mesto za lecenje, pusti ljude da navijaju za koga hoce, moze li tvoj mozak da prihvati da imaju pravo na to, niko nije duzan da svaki dan cita tvoje gluposti, bar ne na ovom delu foruma...
                    [/quote]

                    Madridjanin, da ti odgovorim posto vidim da si advokat Rafista:
                    1. do juce nisi znao da nabrojis nazive Grand Slamova
                    Ja sam pratio tenis kada su igrali Kris Evert, Lendl, Borg, Mcenroe, Navratilova, a ti tada nisi ni piskio u gace.
                    2. proteklih dana si bar 10 puta na dan tipkao RAFICA
                    Ako ti smeta naziv Rafica, mogao i bi i ti da potrazis pomoc sa ostalim opsednutim
                    Sta bi covek smeo da napise o tom Rafici a da vas ne ubode u ego? Kontam da je dovoljno da napise ista na srpskom. Jer vi ljubitelji Rafice postujete iskljucivo na engleskom. Zasto ne pisete na spanskom? E to mi vec radja dilemu - da li ste vi dovoljno zaludjeni Raficom? Izmice vam se titula najvecih balavljivaca na Raficu!
                    3. niko nije duzan da svaki dan cita tvoje gluposti
                    Postujem da ljudi imaju drugacije misljenje, i da se ne slaze svako sa mnom. Respect.
                    Ali ti sam sebe pravis magarcem
                    Pa sto ti citas moje postove? Sto bi ti sam rekao - nisi duzan
                    Sam sebe namagarcis, a oces da te ja postujem?

                    I nisi mi odgovorio ima dva meseca - sta tacno znaci Madridista?

                    Comment


                    • #40
                      Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      Moze ova valjda je OK... ;D ;D ;D
                      http://i29.tinypic.com/2lv0iom.jpg
                      Jel smeju ovde da se ubacuju slike???

                      Comment


                      • #41
                        Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        Evo samo za tebe mr. gold

                        2. Fizioterapeut: Rafa Maymo


                        3. Tetka: Maria Magdalena (na zalost nema slika), Rafa ima i 3 strica
                        4. Hrana: puno ribe i morskih plodova, pasta, samo da nema paradajiza
                        5. Za to ces sam morati da se raspitas
                        6. Devojka: jedna i jedina Francesca Xisca Perello








                        7. Kosa: Rafa reklamira L'oreal tako da predpostavljam da koristi njihove preparate


                        8. crys bi sigurno mogla da nam pronadje neki
                        9. Evo iz raznih perioda detinjstva




                        Comment


                        • #42
                          Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          Rafa Nadal je dobio nagradu za najboljeg sportistu za 2007.Miguel Angel Nadal je primio nagradu umesto Rafe,a Rafa se obratio putem ovog videa iz Australije

                          http://youtube.com/watch?v=Y551w6iB7pc

                          Comment


                          • #43
                            Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            ^^Poenta je bila da ono sto je unutra izbija, Djokovic je jedno arogantno stvorenje, nekulturno, sto na terenu redovno pokazuje. Ali kakav je on takvi su i njegovi navijaci, u redu je. Necu vise ovde pisati o njemu, ne zelim ovim ljudima da kvarim temu!

                            ..gadis se tome kazes, a ja ti kazem da imas problema sa gramtikom. Pozdrav

                            Comment


                            • #44
                              Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              [quote author=madridista link=topic=474.msg15964#msg15964 date=1201445370]
                              ^^Poenta je bila da ono sto je unutra izbija, Djokovic je jedno arogantno stvorenje, nekulturno, sto na terenu redovno pokazuje. Ali kakav je on takvi su i njegovi navijaci, u redu je. Necu vise ovde pisati o njemu, ne zelim ovim ljudima da kvarim temu!

                              ..gadis se tome kazes, a ja ti kazem da imas problema sa gramtikom. Pozdrav
                              [/quote]

                              A pa dobro izvini. Evo ispravicu:
                              Zakljucujem da si ti malo nastran! I gadim se tvojoj nastranosti

                              Vidim, mrzio?e Novaka Djokovica, da su tvoja gramatika, a i pravopis - odlicni

                              "Djokovic je jedno arogantno stvorenje, nekulturno"

                              Posto ga tako dobro poznajes, kada ga sledeci put budes video pozdravi ga od nas

                              Comment


                              • #45
                                Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                Momci,off topic ste....nema potrebe sa ovakvom diskusijom,ni cemu ne vodi 8)

                                Comment

                                Working...
                                X