Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dje ste ljudi treba da se slavi 20 GS a vi se zavukli u misije rupe.

    Krši,lomi,gazi

    Comment


    • Cestitke!

      Apsolutno zasluzeno. Sad sam vise uvjeren nego ikada da je Nadal najveci sampion u istoriji.

      Nisam nikada vidio da je neko odigrao bolji mec!
      Last edited by NI; 11-10-20, 17:06.

      Comment


      • Hvala.
        Doktorska partija.Neocekivano hladnokrvan,fokusiran,s obzirom na tezinu meca.

        Comment


        • Čestitke, jednostavno sve je ulazilo Rafi a sa druge strane minimalni čak i ponekad upitni auti.


          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Uh, uz pomoc sudije dobismo mec, dobro je

            Neocekivano Rafa maestralan, Novak los za svoje standarde. Steta za mec, al' manje nerviranja
            Goat trka me ne zanima..ono najvaznije sacuvano, 13-13, kakav ludak neponovljivi


            Svima koji smognu snage da cestitaju, svaka cast
            13/13!

            Comment


            • Čestitke iskrenim i pravim navijačima Rafe...
              Uvek za ferplej
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Svaka cast na prikazanom u finalu. Zna se ipak ko je ovde tata!
                Veselite se.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Rafi verovatno to nije najdraža pobeda u finalu GS-ova (svakako su mu više značile pobede u finalu W 2008 te US 2010) ali jeste svakako najmanje očekivana.
                  Prizanjem da je malo tko od nas Nadalovih navijača verovao da Rafa može u takvim vremenskim uslovima, da dobije Novaka (još uz zatvorenih krov)

                  Svakako je to bio i jedan od najbitnijih mečeva u istoriji tenisa + meč koji puno znači u trci za GOAT

                  Meni osobno je to bila najdraža od svih njegovih pobeda u karieri a verujem da i puno ostalih Nadalovaca djeli moje mišlenje.

                  Pobediti super motivisanog Novaka u ova doba u finalu GS-a to je praktički mission impossible a Rafi je to ispio i to na kakav način.

                  Nivo igre RAFE bio je fantastičan. Nad svih očekivanja. Prvi i drugi set bili su čista perfekcija sa strane Nadala.. Najbolji nivo tenisa na šljaci ikad viđen od jednog igrača. Bolje i od nivoja iz finala RG 2008

                  Iskreno mislim, da je Novak odigrao sasvim dobar meč ali na njegovu žalost igrao je protiv vanzemaljca.

                  RAFA NADAL NAJVEČI ŠAMPION u ISTORIJI SPORTA.

                  U svakom slučaju borba za GOAT nije još završena. Ni najmanje. Novak je još uvijek najbolj igrač na touru te siguran sam da če osvajati još nekoliko GS-a.

                  Pa i Roger verujem, da može osvojiti još po koji Wimbledon. Svakako on to može. Samo Novak ga može zaustaviti u Wimbledonu.

                  Comment


                  • Skidam kapu za prikazanu partiju. Ovakvo kidanje nisam očekivao.

                    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

                    Comment


                    • Nadal je kralj sljake, a od danas makar trenutno i tenisa. On je broj jedan, on je GOAT. Cestitke uz nadu da ce Nadal kao i Novak i Rodzer igrati tenis jos makar 3-4 godine.

                      Posebne cestitke idu mom omiljenom saigracu i botu - MADRIDu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pamtim one silne poraze iz 2011. pa ga pitaju kamo i kako sad, a on kaže jednostavno: aj hev tu vrk harder, tako nešto.
                        Dokud će ova priča ić, ko zna.
                        Svaka čast, majstore!

                        Comment


                        • Ove Almagrove reci iz 2008-e ne zvuce tako suludo vise "He is going to win Roland Garros 40 years in a row. He will be 65 years old and will continue to win Roland Garros."
                          13/13!

                          Comment


                          • Rafael Nadal still not sure about playing the ATP Finals.

                            Finishing the season right now is on the table. Will decide tomorrow or tuesday.

                            "We are facing a tough situation, we will need to go to Australia erlier than usual. It's time to be smart and do the right decisions".

                            Comment


                            • Originally posted by cacanin View Post
                              Čestitke, jednostavno sve je ulazilo Rafi a sa druge strane minimalni čak i ponekad upitni auti.


                              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
                              Upitne? Dajte ljudi haman, svaki slem krivi sudije, publika, bog, oblaci, kisa..., mislim kako vam ne dojadi?

                              Hvala svima na cestitkama, neopisiv osecaj. 13 od 13, najunikatnije dostignuce ikada u sportu. Ja sam da preskoci sve do kraja sezone i ode odmoran u Australiji.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Dobro slavljenici, gde su kolaci, sampanjac, a fotke? Cc

                                [emoji173]

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X