Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ivane, bas me zanima u kom stanju ti pratis Rafin mec..da li si flegma kao na forumu ili se nerviras i navijas

    Svakako je Rafa bio bolji prosle godine, iako je po rezultatima na sljaci isti ili mozda cak i bolji. Precesto mu se gubi fokus usred meca, i opada intenzitet. Mislim da je to sve do godina..ne moze ni on vise tako ubitacno da igra non stop, a sezona na sljaci je zgurana, sve turnir za turnirom. Sto se mene tice, posle RG-a ne mora ni da igra..samo nek' se vrati da osvoji tu prokletu Australiju jos jednom i ja zadovoljna
    13/13!

    Comment


    • Originally posted by Sarafa View Post
      samo nek' se vrati da osvoji tu prokletu Australiju jos jednom i ja zadovoljna
      Mnogo trazis Saro,mislim da je Australija rezervisana za Djokovica i njegov veliki povratak.

      Comment


      • Ma vratice se on jos ranije..taman da za Australiju moze da pauzira
        13/13!

        Comment


        • Sta li ce sa onim RG peharom tek da radi ..kojim po redu bese

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ma to mu je vec rutina, 11-ti. Pih, presao igricu, no big deal
            13/13!

            Comment


            • Hahahah pa cini mi se da je 10 bilo...al da ne lupim, uvredice se neko, makar iz protivnickih tabora ...mada mozete i vi kako ne znam tako nesto

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Pa stvarno Olja, sramota za tu brojku da ne znas
                Al' ipak, poznato je da smo svi na ovoj temi fini pa ti je oprosteno
                13/13!

                Comment




                • Pa nije da ne znam...samo sam se malo zbunila

                  Fini ste..skoro ko iz Finske da ste ..



                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post


                    Pa nije da ne znam...samo sam se malo zbunila

                    Fini ste..skoro ko iz Finske da ste ..



                    tt
                    Stvarno smo fini,Jablan jedino nekad malo emotivno odreaguje ali i on je jedna dobrica u dusi dajte mu sansu.

                    Comment


                    • Dobro ovo je glupa fora sa Finskom... ali stvarno ste fini

                      Sto se tice jablana, on je samo tu kada Rafa igra i pobedjuje...a sigurno da nije los, no i pored toga sto imamo ne bas tako lepu proslost, moze biti i jos bolji

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • U svakom zitu ima kukolja
                        13/13!

                        Comment


                        • Jest vala Saro, u pravu si sasvim

                          A uzivajte jos malo dok ne pocne Novak da vam przi corbu

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Zadovoljan sam rezultatima ali ne i igrom Nadala ove sezone.Neko rece da je bolji sad nego prosle godine sto se nicim ne moze potkrijepiti.
                            Bilo bi fino da uzme ovaj RG i imace odredjene sanse ali za nastavak sezone sam pesimista.Sa ovom igrom nema sta da trazi na travi a bogami ni na betonu.

                            Nadal je prosle godine na sljaku usao poslje jako finog AO-a i ako nista kontinuiranog tenisa u IW-u i Miamiu.Zato su rezultati na sljaci bili bolji nego ove godine, do ovog perioda
                            I tako ce i ostat, jer mislim da proslogodisnji rekord po gemovima ne moze oboriti ove godine.
                            Pa vjerovatno i nivo igre u prosjeku kroz citavu godinu je u 2017.oj bio veci nego ove godine.

                            Ove 2018. godine se tek vratio pred samu šljaku.To je ogromna razlika.

                            Što se nivoa igre tiče.

                            Ono sto je Nadal pokazao protiv Novaka u prvom setu i dijelovima drugog seta je bolje nego bilo koja verzija Nadala iz 2017 na sljaci.

                            Eh, to je samo set i pol na osuncanoj sljaci.Vidjecemo sta RG nosi i na kraju kako cemo sumirati sljaka iz 2017 vs sljaka 2018.
                            - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                            - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                            - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                            - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                            - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                            - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                            - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                            - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                            Comment


                            • Ni blizu ovaj Rafa protiv Novaka nije bolji od Rafe sa RGa prosle godine, pre svega finala.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by MareLFC View Post
                                Ni blizu ovaj Rafa protiv Novaka nije bolji od Rafe sa RGa prosle godine, pre svega finala.
                                Ja mislim da Nadal prosle godine nije imao protivnika koji je mogao da izvuce iz njega tenis koji je pruzio protiv Djokovica sad,izuzev mozda finala Madrida sa Timom prosle godine gdje je po meni morao da odigra brutalan tenis da bi pobjedio.Ali siguran sam da je imao prosle godine visi nivo u sebi nego ove.Servis je bio definitivno bolji prosle godine.
                                A sto se tice proslogodisnjeg finala RG treba uzeti u obzir da je Wawrinka za Nadala u tamosnjim uslovima idealan protivnik i da uopste Nadal mnogo bolje igra tamo nego u Rimu prosto mu teren vise odgovara.A i Djokovic je naravno neuporedivo tezi protivnik za Nadala pa je zbog toga nezgodno uporedjivat gdje je bio bolji.

                                Comment

                                Working...
                                X