Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    VAMOS RAFA.

    Dobro je da je uspeo da se vrati u mec i pobedi jer ce to biti veoma vazno za njegovo naruseno samopouzdanje.

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      Rafa sa ovakvom igrom nema sta da trazi u 1/4 finalu protiv Rodika a i ako ga prodje razvalice ga Nole u polufinalu jer se Novak vratio u formu iz Australije

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        @ shexpir
        Roddick nikad nije dobio Rafu,cak ni na tvrdoj podlozi..Sigurno nisi gledao kako mu je prosle godine Rafa ocitao lekciju na IW-u i na njegovoj omiljenoj podlozi..Stoga,ne donosimo preuranjene zakljucke ;D

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          Naravno, samo Rafa nije u formi trenutno i mislim da je on bolji teniser od Rodika. Sad gledam Rodika i igra dosta dobro pa na osnovu toga pricam,
          ali to ne mora nista da znaci.
          Videcemo i ja bi licno voleo da gledam polufinale Nadal-Djokovic

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            Ja se ne bih ni na takvo finale zalila ;),mada je nemoguce po zrebu... :P

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              Nadal Battles into Barclays Dubai Tennis Championships Second Round




              http://www.barclaysdubaitennischampi...08/atpday2.asp






              [/quote]

              srecom pa ti je ispunio prvu zelju ;)
              [/quote]

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                [quote author=shexpir link=topic=474.msg17777#msg17777 date=1204650847]
                Rafa sa ovakvom igrom nema sta da trazi u 1/4 finalu protiv Rodika a i ako ga prodje razvalice ga Nole u polufinalu jer se Novak vratio u formu iz Australije
                [/quote]
                Kao sasvim neutralan ljubitelj tenisa u ovom slucaju, ne slazem se potpuno. Po pitanju Rodika, danas sam gledala mec i osim servisa bas i nije nesto pokazao. Ferero je bio ocajan. Nikako mi nije islo u glavu da su bas njih dvojica bivsi No1 teniseri. Ako Nadal uspe da zadrzi svoj servis, mislim da ne bi imao puno problema. Vidim na atptennis da su igrali prosle godine u Indian Wellsu i Nadal je lako pobedio (mada priznajem da posle Rogerovog poraza nisam vise taj turnir pratila). Rodik ima strahopostovanja prema teniserima iznad njega na rang listi...
                Sto se tice Novaka, izgleda da se vratio, mada danasnji mec protiv Cilica nije neki reper. Videcemo...

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  [quote author=RogerFan link=topic=474.msg17804#msg17804 date=1204667825]
                  [quote author=shexpir link=topic=474.msg17777#msg17777 date=1204650847]
                  Rafa sa ovakvom igrom nema sta da trazi u 1/4 finalu protiv Rodika a i ako ga prodje razvalice ga Nole u polufinalu jer se Novak vratio u formu iz Australije
                  [/quote]
                  Kao sasvim neutralan ljubitelj tenisa u ovom slucaju, ne slazem se potpuno. Po pitanju Rodika, danas sam gledala mec i osim servisa bas i nije nesto pokazao. Ferero je bio ocajan. Nikako mi nije islo u glavu da su bas njih dvojica bivsi No1 teniseri. Ako Nadal uspe da zadrzi svoj servis, mislim da ne bi imao puno problema. Vidim na atptennis da su igrali prosle godine u Indian Wellsu i Nadal je lako pobedio (mada priznajem da posle Rogerovog poraza nisam vise taj turnir pratila). Rodik ima strahopostovanja prema teniserima iznad njega na rang listi...
                  Sto se tice Novaka, izgleda da se vratio, mada danasnji mec protiv Cilica nije neki reper. Videcemo...
                  [/quote]

                  Daleko je Rafa od forme iz Indijan Velsa, Rodik osim servisa retko kada pokazuje nesto vise a sto se tice Novakove igre kad ga vidim kako reternira to mi je dovoljan pokazatelj njegove forme

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    Ko sto sam rekla, IW ne mogu da komentiram... Novak ima dva relativno teska meca do polufinala, videcemo (inace, kada protivnik servira 40% prvog servisa, retern je nemoguce suditi)

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      Kohlschreiber je jako opasan i Rafin mec sa njim se ne moze porediti sa Cilicem koji je jako lose igrao, gresio i imao uzasan procenat ubacenog servisa.

                      Za Rafu je sad vazno da dobije nekoliko meceva i povrati samopouzdanje.

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        skroz se slazem sa vama,ta 2 meca ne mogu da se porede...Rafa je gubio 1:0 u setovima i uspeo da preokrene rezultat protiv opasnog protivnika,dok je Djokovic igrao protiv igraca kojem je servis glavno oruzje,a da mu servis nije isao...Djokovic danas nije mogao da izgubi i da je hteo
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          [quote author=moya link=topic=474.msg17841#msg17841 date=1204670746]
                          Kohlschreiber je jako opasan i Rafin mec sa njim se ne moze porediti sa Cilicem koji je jako lose igrao, gresio i imao uzasan procenat ubacenog servisa.
                          [/quote]

                          Comment


                          • [/quote]
                            Kohlschreiber je sasvim solidan igrac, ali mora da se prizna da Roddick cesto ume da napravi utisak da je njegov protivnik odlican igrac ;D ;D ;D

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              Mozemo se sloziti da jos uvek nismo dovoljno uvideli Rafinu formu...Cinjenica da se vratio u mec, govori , da se ipak radi o starom Rafi,koji moze i nemoguce...S druge strane Kohl je vrlo tezak protivnik u prvoj rundi..I cinjenica je da je imao taktiku protiv Rafe u 1.setu..Ali,retko koji igrac moze da zadrzi tako visok nivo igre do kraja meca..E,tu je razlika izmedju vrhunskih tenisera i onih koji su veoma dobri..I naravno,nije samo Rafa juce pobedio ,jer je Kohl popustio..On je u 2. i 3. setu povecao agresivnost i popravio servis...Ali,slazem se sa vama,da jos uvek nemamo pravi reper Rafine igre(a i Novakove,kad smo kod toga)

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                Izvinjavam se dupli post..

                                Comment

                                Working...
                                X