Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    young,pa ti si gotow cowjece
    a za nadala,ja njega postujem,jer je weliki igrac,al tako zdusno da nawijam za njega jos posto je iz spanije,pogotowu jos ako igra protiw nasih,pa jbt...aloooo....boze od was!

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      [quote author=dule link=topic=474.msg33615#msg33615 date=1220546883]
      young,pa ti si gotow cowjece
      a za nadala,ja njega postujem,jer je weliki igrac,al tako zdusno da nawijam za njega jos posto je iz spanije,pogotowu jos ako igra protiw nasih,pa jbt...aloooo....boze od was!
      [/quote]

      ti si covece gotov,jbt tebi je svaki drugi post provokacija i vredjanje,ti unosis zlu krv u negativnu energiju...ja stvarno i dalje ne shvatam zasto tebe tolerisu ???

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        young,kakwo wrijedjanje,uostalom..necu da se rasprawljam,pao si

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          [quote author=dule link=topic=474.msg33572#msg33572 date=1220537395]
          marijabg,aj se ti iskljuci iz owe price,i aplaudiraj casnom porazu nadala,jadnice!
          [/quote]

          zar ovo nije vredjanje,vredjas svakoga ko ne navija za Djokovica,stvarno i dalje ne razumem zasto je tabi dozvoljen pristup ovom forumu.posle svega.

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            zawezi wise s istom pricom...i idi tapsi tudjim igracima i budi srecan kad izgubi nole...

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              [quote author=dule link=topic=474.msg33550#msg33550 date=1220531030]
              newena,nemoj da lazes nadal to nikad ali nikad nije uradio,znas li to ..ne moras da mi kontriras na takaw jeftin nacin...sanjas,probudi sse...nole jeste to uradio,a nadal nikad,cak i kad je trebao,to je jedna hladna istina...ne glupiraj se
              [/quote]


              e blago tebi Na kojoj ti planeti zivis? Ja ti lepo kazem, nemoj da pokusavas da se pravis previse pametan, ispasces veoma glup na kraju ;) najiskreniji savet, bolje ga uzmi u obzir ;)

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                newena,pa ja sam uzoran gradjanin,inace,ziwim za sport,znam manje wise swe njihowe mane i wrline,jednostawno ne mozete mi wi spocitawati nesto jer sam daleko informatiwno bogatiji od was,jer ja na sport gledam ,ziwim za sport...tako da ,kiksaces,ako krenes sa mnom u neke rasprawe

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  Sve je to lepo, ja ti samo kazem da je uzasno glupo da tako sigurno tvrdis nesto sto apsolutno nije istina, i pri tom smo mi svi ludi i glupi, a ti jedini pametan ;)

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    @ Dule

                    Mislim da smo se sve dogovorili
                    I preko pm-a i javno.

                    NEMOJ VISE DA POTEZES TEME OKO TOGA KO ZA KOGA NAVIJA !!!

                    NEKA SVAKO NAVIJA ZA KOGA HOCE - I DA VISE PRESTANE PRICA O TOME !!!

                    NEMA VISE NIKAKVOG SMISLA - APSOLUTNO NIKAKVOG !!!



                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      best;)
                      owako samo cu da se izwinim BELLI,ostalima,nepada mi napamet..bella,primi moje izwinjenje,lutko jedna,uostalom bila si umjerena u swom bodrenju nadala,ali sam ja to swatio kako ne treba jer sam se nadoweziwao sa freneticnim dijelom owog foruma sa nadalowim obozawateljima...izwini ,bellice

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        e ja se uvek nasmejem kad vidim duletove poruke,aj ga nemojtte banovati,
                        bice dosadno bez njega,mora svugde da postoji neko ko ce da ostavlja takve komentare

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          Zasto se Best izvinjavas zbog tudjih gresaka? Tako si se dogovorio dogovorio da uputi izvinjenje neko??! Nego ti je ovamo proradio cuveni srpski inat pa ces bas veceras SVIM SRCEM da navijas za Djokovica, oh, oh.

                          I da budem jasna, da li je Novak Djokovic folirant? Za mene jeste, FO-LI-RANT.



                          hahah drugi deo posta, u medjuvremenu izbrisan.

                          Comment


                          • Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              Ma Rafa je seljak! Novak ga ubija u pojam, kako ga samo imitira i sprda se sa njegovim likom i delom zato sto je ovaj obican snob!
                              Za razliku od njega Novak je harizma i dzek i kompletnija licnost a i igra sa mnogo vise stila! E zato ce Novak da bude No1!

                              Comment



                              • [/quote]

                                Ja rekla a server jos nije pao

                                [quote author=MarijaBGD link=topic=474.msg33713#msg33713 date=1220570720]
                                Zasto se Best izvinjavas zbog tudjih gresaka? Tako si se dogovorio sa Duletom?! Eh ta pravila ko ih izmisli.
                                A ovaj drugi deo tvog posta nije ni trebalo da se nadje u ovoj temi, ali posto se vec nasao.... Ljudi koji ti nisu jasni su, za tebe, svi oni koji nisu kritikovali Roddica, ako sam dobro razumela, za njih kazes da nisu ljubitelji tenisa i da treba da upute izvinjenje Djokovicevim navijacima?! Zasto, zato sto je Roddick rekao sta je rekao, a oni to nisu osudili sram ih bilo?! A nisi se sa Duletom dogovorio da uputi izvinjenje neko??! Nego ti je ovamo proradio cuveni srpski inat pa ces bas veceras SVIM SRCEM da navijas za Djokovica, oh, oh.

                                I da budem jasna, da li je Novak Djokovic folirant? Za mene jeste, FO-LI-RANT.



                                hahah drugi deo posta, u medjuvremenu izbrisan.


                                [/quote]

                                Savrseno pitanje i savrsen post

                                Comment

                                Working...
                                X