Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    [quote author=dule link=topic=474.msg33442#msg33442 date=1220471648]
    ajmo swi u spaniji da bodrite nadala i spance...[/quote]
    Dule DOSTAAAAAAAAAAAAAAAA vise..Ali kada te molim..Ja postujem tvoje misljenje i nemam nista protiv sto ti toliko fanaticno branis i bodris Noleta ali pusti nas da navijamo za koga hocemo...Evo Rafa se upravo po prvi put u karijeri plasirao u 1/2 finale USO,ima odlicnu godinu iza sebe,postize odlicne rezultate..komentarisi malo to..Decko stvarno igra odlicno...Veruj mi ne cita mi se svaki put kada dodjem na SK,kako mi neki klinac govori da sam izrod,ustasa ili da treba da idem u Spaniju..HVALA...
    Sometimes I will win,sometimes lose,but I can always go to sleep knowing I have done my best

    If you feeling the sorrow you know that your heart isn't hollow.I'm ready to lead a new mission,are you ready to follow?

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      Svaka ?ast! ?estitke za naj plasman na US Open do sad ( a i za sad, jer sigurno ?e bar igrati finale). Pravi No.1 !

      Comment


      • Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          Prekasno je bio mec da bih gledala, ali cetitke Nadalu i njegovim fanovima. Juce me Murray nije odusevio, pa sanse za finale su prilicne.
          Bravo!

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            U SF smo
            3-6, 6-1, 6-4, 6-2 fenomenalan rezultat
            Bravo Rafa, to je pravi #1

            Sad na Murraya. Lose je igrao sinoc, ali on je uvek motivisan kad igra sa Rafom. Pff ni jedno SF nije lako, ovo je sasvim ok za mene

            A videcemo ko ce i iz donjeg dela zreba proci u SF, verujem oni odmorniji


            Od danas Rafa ima 7000 bodova i osiguran #1 do kraja godine, bez obzira na tudje rezultate

            Comment


            • [/quote]

              Ja ne vredjam, samo ti kazem lepo ;) Uostalom, da pratis sve znao bi i da je Rafica to uradio milion puta do sada, al ne, to je velicina samo kada Novak uradi, i pri tom 40-0 za Robreda Mislim, potpuno je ne bitno koji je rezlutat, jer kada je out onda je out, isto kao sto je i ne bitno za koga je poen. Mnogo igraca to danas radi, pa toliko o tvom pracenju ...

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                kao Fernando Gonzales ?

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  newena,nemoj da lazes nadal to nikad ali nikad nije uradio,znas li to ..ne moras da mi kontriras na takaw jeftin nacin...sanjas,probudi sse...nole jeste to uradio,a nadal nikad,cak i kad je trebao,to je jedna hladna istina...ne glupiraj se















                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    [quote author=dule link=topic=474.msg33550#msg33550 date=1220531030]
                    newena,nemoj da lazes nadal to nikad ali nikad nije uradio,znas li to ..ne moras da mi kontriras na takaw jeftin nacin...sanjas,probudi sse...nole jeste to uradio,a nadal nikad,cak i kad je trebao,to je jedna hladna istina...ne glupiraj se

                    [/quote]

                    Dule

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      Stvarno mi nije jasno kako neko moze da navija za Nadala pored zivog Djokovica, srbina iz Kosovske Mitrovice, naseg coveka.... Moj mentalni sklop to ne moze da prihvati... Narocito u ovako teskom istroriskom trenutku u kome se nalazi nasa zemlja... Banalno je navijati za Nadala jos neki primaju i cestitke... :o

                      Comment


                      • [/quote]

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          [quote author=ninoslav vitosevic link=topic=474.msg33556#msg33556 date=1220533830]
                          Stvarno mi nije jasno kako neko moze da navija za Nadala pored zivog Djokovica, srbina iz Kosovske Mitrovice,mentalni sklopteskom istroriskom trenutku [/quote]

                          hahahaha hahah aaahhahahahahha Prestrasno! Ajde preseli se u temu Djokovic ili otvori neku pod naslovom Kosovo je srce Srbije recimo, komentari kao ovaj tvoj ovde ne pripadaju, ne znam zasto mod takve komentare jednostavno ne izbrise.

                          Comment


                          • Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              marijabg,aj se ti iskljuci iz owe price,i aplaudiraj casnom porazu nadala,jadnice!

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                MOD REAGUJE, NADAM SE DA CETE PRIMENJIVATI PROPISANA PRAVILA.
                                HVALA!

                                Comment

                                Working...
                                X