Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

    Da se ne bi zatrpavala svaki put Pricaonica nakon banova/poena/prekrsaja/opomena itd, itd.
    Na svoju ruku otvaram ovu temu gde cete vi, koji imate neku zamerku, pisati ovde, pa cemo diskutovati sve dok je ta diskusija na jednom normalnom nivou. I dalje ostaje da admin/moderator nije duzan da vam na sve odgovori i da ulazi u svaku diskusiju sa vama, ali ja cu se truditi da sve rascistimo do kraja.

    Prvo da vidimo da li ce i kako ovo funkcionisati.
    Ovo je tema koji su mnogi zeleli da postoji, pa evo, iskoristite sansu.

    Normalna komunikacija je sve sto je potrebno da ovo opstane!
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

  • #2
    Originally posted by bojanaBG View Post
    Nemoj mene da krivis za ono sto je taj clan napisao, to je stvar kucnog vaspitanja tj. ocigledno kod njega nedostatak istog.
    Nije to tema ove naše rasprave, opet ponavljam nemoj spinovati, izdignimo se iznad AV retorike.

    Comment


    • #3
      Postavljanje Marića i Vulfa za modove je isto kao kada A.V. postavi Brnabićku za premijera. Dok s druge s strane Kronosu ne mogu ni admini ništa. Veoma interesantno.

      E kasno vidim, prebacite post.

      Comment


      • #4
        Originally posted by Mr. Wolf View Post
        I dalje ostaje da admin/moderator nije duzan da vam na sve odgovori
        Ovo je suština svega, koja je svrha ako neće nadležni da odgovore

        Comment


        • #5
          Ovo tema ima potencijal da postane najbolja ikada, bolja čak i od prerano ugašenog United Vinjaka.

          Comment


          • #6
            Demokratski forum, ima pravo da bira sta ce. Da se ne lazemo, cesto se raspravlja oko besmislenih stvari, kada je ocigledno zasto je neko kaznjen/banovan, upravo zbog toga najvise stoji taj deo koji si citirao.

            Sto se mene tice, ne brini, dobicete odgovor.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • #7
              Originally posted by Lord Aleksoni View Post
              Ovo je suština svega, koja je svrha ako neće nadležni da odgovore
              Bas sam to hteo da napisem. Stice se utisak da mi dolazimo na forum zbog njih, a ne oni zbog nas. Ako zele da banuju morace da detaljno obrazloze i to svakom pojedinacno ako je to neophodno

              Comment


              • #8
                Originally posted by Победа View Post
                Postavljanje Marića i Vulfa za modove je isto kao kada A.V. postavi Brnabićku za premijera. Dok s druge s strane Kronosu ne mogu ni admini ništa. Veoma interesantno.

                E kasno vidim, prebacite post.
                Nemoj njih da diras (mada ih i ne diras direktno ali se opet osecan duznim da kazem) - jer su oni prevashodno odlicni momci. Pa onda i moderatori.
                Nisu oni krivi bukvalno ni za sta, a ono sto se desilo ranije sa gangaricem i onim banom koji je naknadno povecan, je posledica gomile drugih stvari (prekrsaja) cija je kazna eskalirala kroz pomenuti .... Osim te situacije sve odluke su samostalno donosili i nije bilo nikakvog uticaja na njih sa bilo cije strane.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • #9
                  Je l' mozes meni da daš objašnjenje mog bana koji je bio relativno skoro?

                  Nejasno mi je zašto sam prvo od tebe dobio 25 kaznenih poena, pa posle 10 minuta ban na 14 dana. Takodje nejasno mi je zašto je menjano objašnjenje u temi "Banovi". Hvala unapred na odgovoru.

                  Comment


                  • #10
                    Pozdravljam otvaranje teme.Bravo Vuče.
                    Nadam se da će ovo pomoći da svi shvatimo gde grešimo...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Победа View Post
                      Je l' mozes meni da daš objašnjenje mog bana koji je bio relativno skoro?

                      Nejasno mi je zašto sam prvo od tebe dobio 25 kaznenih poena, pa posle 10 minuta ban na 14 dana. Takodje nejasno mi je zašto je menjano objašnjenje u temi "Banovi". Hvala unapred na odgovoru.
                      Taj ban je bio jedan od retkih koji je bio opravdan i koji je trebao mnogo ranije jos da se dogodi. Svaka cast Vuku na hrabrosti koju ju pokazao.

                      Comment


                      • #12
                        Ricma i Wolf su sasvim ok meni. Pozdravljam otvaranje teme.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Победа View Post
                          Je l' mozes meni da daš objašnjenje mog bana koji je bio relativno skoro?

                          Nejasno mi je zašto sam prvo od tebe dobio 25 kaznenih poena, pa posle 10 minuta ban na 14 dana. Takodje nejasno mi je zašto je menjano objašnjenje u temi "Banovi". Hvala unapred na odgovoru.
                          Mislim da je to zbog sistema tacnije tih negativnih bodova koji kada se nakupe nabijaju ban.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Sandugp View Post
                            Mislim da je to zbog sistema tacnije tih negativnih bodova koji kada se nakupe nabijaju ban.
                            Nije, to su mi bili prvi negativni poeni. Zasluzeni doduše, ali ono nije bilo za ban.

                            Comment


                            • #15
                              Kronos da se samobanuje.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment

                              Working...
                              X