Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2020 - Preseason/Regular season

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NFL 2020 - Preseason/Regular season


  • #2
    Al ce da se usrece..

    Comment


    • #3
      Kakvi debili. Jedna od debilnijih odluka.

      Čekam da Brees ode u penziju, pun mi ga je. Kakav choker. Pa neka Teddy B i Taysom Hill budu 1. i 2. qb, a OBAVEZNO promeniti trenera defanzivnih bekova (Lattimore se svadjao sa njim), obavezno pojačati secondary i obavezno nabaviti još jednog hvatača.

      Greota da dunster Drew Brees ne koristi dve godine uzastopno prvo Kamara/Ingram + Kamara/Murray ove godine + solidna odbrana + Thomas + Cook + najbolji PR lige + top 3 kickera lige. Tim nabijen do maksimuma fali samo još jedan jak defanzivni bek i hvatač na nivou Fullera iz Texansa.

      Čovek hodajući choker. Izvikan. Ko kaže da su on i Aaron Rodgers bolji od Russella Wilsona taj je pijan. Russ može i sa OL i bez OL i bez RB i sa RB, čovek uvek igra na nivou.

      Kad ga vidim na terenu kada se lomi njemu najviše verujem od sadašnjih qb. Brady je mator a on je prešao igricu.

      Znači zbogom Drew Breesuse
      Last edited by Cassius Clay; 06-01-20, 21:43.

      Comment


      • #4
        Nek, neka

        Videcemo Vilsona kada dodje u Druove godine. Malo je reci da cu da uzivam u tome.

        Comment


        • #5
          Ja mislim da je Wilson najkompletniji QB lige i u top 5 QB-a od kako je debitovao, tj. zadnjih osam godina. Ne volim Seahawkse i onu njihovu djedurinu, ali Wilsona jako cijenim. Mislim da je bolji od sadasnjeg Breesa.. mislim i da je i sadasnji Rodgers opet bolji od Wilsona. Brees u prajmu prije Wilsona kad god oces. Rodgers u prajmu svjetlosnu godinu ispred Wilsona.
          Last edited by powerslave; 07-01-20, 17:37.

          Comment


          • #6
            Šta sve Rodgers mora da ima da bi bio dobar, jedne godine nema trkača. druge odbranu, treće hvatače. Minnesota sa Dalvinom Cookom je jača od GB.

            Meni i dalje nije jasno kojim spletom okolnosti su oni u PO. Uopšte mi nisu jaki.

            Comment


            • #7

              Comment


              • #8
                Ja mislim da je vrijeme da se Jim Harbaugh vrati u NFL Samo da to ne bude Dallas ili NE jer za njih ne bi mogao da navijam pa ni da mi ih brat rodjeni vodi.

                Russell je osvojio SB kad je igrao u jakom, kompletnom timu... Od kako mu iz godine u godinu stalno nesto fali taman kao i Rodgersu, nije osvojio nista. GB ni u jednoj sezoni od 2014. pa na ovamo nije imao bolji tim od SEA a Russell u zadnjih pet godina nije nista bolji od Rodgersa... brojke ne lazu
                Last edited by powerslave; 07-01-20, 18:37.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Powerslave View Post
                  Samo da to ne bude Dallas

                  Comment


                  • #10
                    Vidi mene budale Ta mi je vijest preplavila fb juce i procitao sam taj naslov hiljadu puta i opet nekako zaboravio Usrecice se sa onim krmkom iskompleksiranim.

                    Comment


                    • #11
                      Do kada SK ima prava na NFL? Znam da je ugovor na 3 godine, samo ne znam jeli ovo zadnja sezona ugovora.

                      Comment


                      • #12
                        Oce li pratiti neko XFL? S obzirom kakva su pravila smislili, to ce biti shitshow

                        Comment


                        • #13
                          https://www.espn.com/nfl/story/_/id/...r?platform=amp

                          Dobar deal za obije ekipe.

                          Comment


                          • #14
                            Tom Brady definitivno napusta Patriote

                            Comment


                            • #15
                              Diggs u Bilsima.

                              Comment

                              Working...
                              X