Announcement

Collapse
No announcement yet.

NCAA TOURNAMENT 2017 - MARCH MADNESS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NCAA TOURNAMENT 2017 - MARCH MADNESS



    Ziv mi je bracket umro nije, ali bojim se nece zadugo, stavio sam da Butler gubi od Winthropa
    sigpic

  • #2
    Moj je već umro

    Šta se koristi ove godine da se gledaju tekme online, koji addon radi posao?

    Comment


    • #3
      E zajebo sam se, ipak sam stavio Butler da dobija ali mi ispadaju u sledecem kolu od Middle Tennesseea. Sto ce reci da sam prvog dana ubo 15/16, Xavier je bio taj koji je rasprsio moje snove o savrsenom bracketu.

      Ne znam brate, juce sam odgledo jednu tekmu i to na telefonu preko mobdro-a. Sad cu da vidim dok ne pocne Michigan sta ima. Ti isto javi ako nadjes nesto.
      sigpic

      Comment


      • #4
        Koliko sam skontao, ima vamo sve sto vam treba

        http://yoursportsinhd.com/ncaa/
        sigpic

        Comment


        • #5
          Vrhunski, kod ovog baje uglavnom i NBA gledam.

          Pazi kad nemam ni jedan promasaj u Midwestu i Southu, 16/16. Zato sam se za sve pare ispromašivao u Eastu

          Ball postavi rekord po broju asistencija u sezoni za UCLA, impresivno. Još kad mu ćale ne bi bio mentol.

          Comment


          • #6
            Kako se sve otvara da Wisconsin ponovo izbaci Arizonu, haos

            Papi, ti bi u Lakersima najvise voleo Balla, je l tako ? Ja sam samo za Embiida bio vise ubedjen da ce biti real deal, nema sanse da ne uspe.
            sigpic

            Comment


            • #7
              Iako mi nije preterano simpatičan, apsolutno. Stvarno deluje kao budući superstar. Jedini na turniru baš odskače, si ga gledao protiv Cincinnati-a? Flertovao s triple-doubleom, sve radi na terenu. Pročitah jedan komentar da je kao Westbrook MM-a, ali kako vuče ekipu meni je više LeBron efekat. Jedva čekam meč s Kentucky-em.
              Fultza nisam gledao, pa ne mogu baš da ih upoređujem, ali mislim da nema dileme da uzimamo onog kog nam ostavite od njih dvojice. Još posle verovatno idu Jackson i Tatum, a ja dilemu nemam da je Ingramov plafon mnogo veći od D'Angelovog, kog bih mirne duše pedalirao ako nas lutrija ne sjebe maksimalno.
              Znaš li na kog je od njih dvojice Boston bacio oko? Po mockovima bih rekao da ste više za Fultza zagrejani.

              Kako me smori ova pauza do sweet 16.

              Comment


              • #8
                Ne znam zašto se ovaj Malik Monk ovako visoko rankira, lik izgleda kao slabija verzija Sweet Lou-a. Ali zato je Foks životinja. Moraću da odgledam duel protiv Lonza.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Gledo sam protiv Cincinnati i tu je savrseno kontrolisao utakmicu sto je bas impresivno za momka od 19 godina, to mu je verovatno i najveci kvalitet. Nisam ni ja Fultza gledao posto Washingtonove utakmice na netu ne postoje, tako da ne mogu da kazem koga bih tu voleo. Ainge ne daje novinarima i javnosti apsolutno nista, tako da nemam pojma u kom pravcu bi to moglo otici, sve opcije su na stolu. Ako stvarno izvuku prvog pika ne verujem da ce se do drafta znati sta ce uraditi s njim jer tu je Isaiah, a prva dva pika su plejmejkeri.

                  Josh Jackson je isto sigurica, sad u kojoj meri ne znam. Sut mu je em ruzan, em neefikasan tako da ce morati da se podvrgne Kawhi tretmanu da bi ispunio potencijal.

                  Monk je mudo, samo mora da pocne da trci kako bi nabacio masu.

                  Spoiler
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Gube dva razlike ali ce zato u drugom poluvremenu da ubace sve sto bace i pobede na jedan posed.

                    Spoiler

                    I koje je sranje ovo preklapanje termina u Sweet 16-u, to mi je mozda i jedina zamerka za MM.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Kakva je igračina Foks, šta je bre ovo?
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Kakav početak.. miriše na spektakl. Ball i Leaf vs Fox & Monk. Ball raspoložen, Fox svih 8 poena ubacio za Wildcatse

                        A bila je i ona komična situacija, Leaf ne zna gde je lopta, izbija je nogom u aut

                        Comment


                        • #13
                          Lonzo dijeli strašne pasove, nevjerovatan osjećaj. Konačno i od Monka nešto...
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Ovo je bolje od velikog broja NBA tekmi. I jedni i drugi su mi za F4, šteta

                            A Monk je podivljao

                            Comment


                            • #15
                              Odlična košarka. Monk upao u ritam, ne može se ovo zaustaviti.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X