Announcement

Collapse
No announcement yet.

AlphaTauri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AlphaTauri



    http://www.formula1.com/en/champions...oro-Rosso.html
    Last edited by Vanja #66; 04-09-16, 12:30.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

  • #2
    http://www.autosport.com/news/report.php/id/93424

    Dani je spreman da ceka sansu i ako treba da provede sledecu godinu u HRTu. Takodje kaze da je najveci cilj nadvisiti Liucija, vec na prosloj trci je bio vrlo blizu. Pozitivno je sto ima strpljenja i sto shvata da neke stvari ne dodju odmah. Mislim da on ocekuje mesto u RBRu posle Vebera, tj kako sada stvari stoje 2013.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #3
      Momak je izuzetno talentovan i brz. Prosle godine je na zimskim testovima u Abu Dabiju bio brz skoro kao Fetel kad je vozio RB. Imao je i brza vremena s tim da su tad valjda bili neki stubici povadjeni pa su mogli malo da seku neke delove staze ali izuzetno je brz bio. Bio je sampion Formule Reno 2008 i Britanske Formule 3 2009, prosle godine vicesampion Formule Reno. Odlicno je sto je strpljiv i sto ceka svoju sansu a jos malo kad se navikne na F1, mislim da ce postizati najbolje rezultate od svih vozaca autsajderskih ekipa. Za sada je najbitnije da uci staze i okrece sto veci broj krugova.
      sigpic

      Comment


      • #4
        Ono sto je meni zapalo za oko je da je zavrsio obe trke, ovu poslednju cak krug ispred Candhoka, koji bez obzira na nedostatak kvaliteta ipak ima nesto iskustva u F1. Uopste, zavrsavao je sve trke u kojima sam ga gledao. Veoma stabilan vozac koji nije samo brz na nivou jednog kruga vec ima i konstantnost i ne pravi mnogo gresaka. Sve ce se to pokazati odlicnim kada dodje u konkurentan tim. Mozda mu malo nedostaje agresivnosti, ali i mnogo pitomiji vozaci su bili sampioni pa sto ne bi i on. Sistem bodovanja nagradjuje upravo ono sto on postize, konstantnost, a ne pobedis jednu trku, sledeci put te nema nigde. Jedva cekam tu 2013, mislim da dobjamo jos jednog velikog vozaca.
        Last edited by Nebojsa; 28-07-11, 14:44.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #5
          Ricciardo i Vergne novi piloti Toro Rossoa za sezonu 2012.

          Comment


          • #6
            Ostadose Alguersuari i Buemi samo tako bez posla ... Vergne - nikad cuo za njega ,sad vidim da je u Renault F1 vozio ... Ricciardo donekle ocekivano , ali Vergne pored Buemija i Jaimea
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #7
              Vernje je jedan od najvecih vozackih talenata koji se pojavio u poslednjih 20ak godina. On je bio ocekivan. Bilo je izmedju Rikiarda i Alguersuarija, procenjeno je da je Dani veci potencijal. Potpuno opravdano.
              Drago mi je sto ce obojica dobiti sansu. Treba pogledati, ali mislim da je ovo jedna od najmladjih vozackih postava u istoriji F1. Obojica mogu da postanu sampioni i veliki vozaci.

              Evo i kompletna vest.

              http://www.autosport.com/news/report.php/id/96745
              Last edited by Nebojsa; 14-12-11, 22:08.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #8
                Algersuari ipak ima tek 21 godinu i bio je bolji od Buemija.Rikiardo očekivano ali Vern tek tako da uđe malo je čudno.Još ostaje samo drugi Vilijamsov vozač i Fors Indija.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • #9
                  Originally posted by MarkedOne8 View Post
                  Algersuari ipak ima tek 21 godinu i bio je bolji od Buemija.Rikiardo očekivano ali Vern tek tako da uđe malo je čudno.Još ostaje samo drugi Vilijamsov vozač i Fors Indija.
                  Procenjeno je da nije dovoljno dobar za Red Bul sledece godine, hello and goodbye. Sledeca sezona u TR i jeste planirana kao trka do drugog kokpita RBa jer Mark ide u penziju. Ovo je F1, nema sentimentalnosti.
                  Haime je dobar vozac i pronacice mesto vec negde. Samo nije top tier i to je to. Sto rece jedan lik na Autosport forumu, pa imaju u STR simulatore, znaju ko od njihovih vozaca koliko moze mnogo bolje od nas.

                  Nemojte podcenjivati Vernja, on je bio impresivan kada god je usao u bolid.
                  Last edited by Nebojsa; 14-12-11, 23:21.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #10
                    Po meni Ricciardo i Alguersuari su bili savrsen tandem jer Jaime je jos mlad a prosle sezone je zavrsio 14 , vozio mnogo bolje , zasluzio je jos jednu godinu , ovako ce biti test vozac i cekati neciji kiks , Vergneovim dolaskom imamo 3 Francuza u F1 : Grozjan,Vernje i Pik
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Miko View Post
                      Po meni Ricciardo i Alguersuari su bili savrsen tandem jer Jaime je jos mlad a prosle sezone je zavrsio 14 , vozio mnogo bolje , zasluzio je jos jednu godinu , ovako ce biti test vozac i cekati neciji kiks , Vergneovim dolaskom imamo 3 Francuza u F1 : Grozjan,Vernje i Pik
                      Nije iskljuceno da ode u Vilijams, ima solidan sponzorski paket sa Repsolom, nije to za baciti. Ali pazite ovo trziste slobodnih agenata trenutno: Sutil, Alguersuari, Petrov. A malo dobrih mesta, neko ce izvisiti sigurno.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #12
                        Napisao sam to u zagrevanje , 8 solidnih vozaca + petrov , njega nisam stavio , to je 9 , pa pre ce Petrov u Williams sa ruskim sponzorima nego Jaime , imam neki osecaj da ce Jaime zaglaviti u HRT
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #13
                          Pa rotacija Haimea i Rikiarda bi bila logična stvar.Rikiardo je već u Toro Rosu a Haime će verovatno u Hispaniu.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Daniil Kvyat novi vozač Toro Rossa

                            Comment


                            • #15
                              Toro Rosso će ipak testirati u Bahreinu pored prva tri tima iz ove sezone... Kada imaš dva tima, definitivno dobiješ dosta toga...

                              Comment

                              Working...
                              X