Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 18/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NHL 18/19

    Napokon krenula sezona, pa je red i da se otvori nova tema!

  • #2
    Ko je ovaj Kotkaniemi? Jbm ti, klinac sabija

    Edit: Evo sad vidim da je bio treci pik na ovogodisnjem draftu. Bas sam slabo ispratio sta se desavalo preko ljeta. Znam da se Zetterberg povukao :'( , da je Tavares presao u Toronto i da je Karlsson otisao u SJS. Treba se sad pohvatati sa svim imenima u ovih prvih nedelju dana

    Edit: Kakav gol Hertl-a I odma Patke poravnase rezultat.

    Elem, odma da kazem da se kacim i ja na ovaj Sharks bandwagon Navija se za njih ove sezone. Moram, zbog brata Karlssona!
    Last edited by powerslave; 04-10-18, 06:08.

    Comment


    • #3
      Izdade čovek Detroit za čas posla

      Ovi se napalili k'o konji, ubiše nas sinoć.

      Comment


      • #4
        Ilya Kovalchuk je pojacao Kingse, Drew Doughty produzio ugovor na jos 8 godina... ponovo u borbu za Stanley ove sezone

        Comment


        • #5
          Detroit who?? Ma mogu ja da navijam za Detroit koliko mi volja no njima to nece pomoci ni da prismrde PO. Bez sale sad, malo mi je muka od pomisli na ovaj sadasnji tim. Nema vise #40 Ako nista drugo, bice interesantno pratiti napredak mladih igraca.

          Kovalchuk ako im donese 50-60(plafon) poena, to je pun pogodak transfer. Odgovara mu sto je tim uzasno spor pa ce moci da izgura sezonu bez problema.

          Comment


          • #6
            Ja nesto jedva cekam da vidim BUF ove sezone. Sreca pa su im u diviziji Otava, Detroit i Montreal pa sigurno nece biti gori nego prosle sezone. Dosta su promijenili tim i mozda Eichel napokon bude imao sa kim da igra.

            Comment


            • #7
              Nisu bili losi. Dosta truda i energije, a bitno je da nisu djelovali nit preplaseno nit pogubljeno i ako su CBJ dominirali od pocetka do kraja. Solidna utakmica s obzirom da je PET rukija debitovalo veceras... plus Hicketts koji je prosle sezone imao pet nastupa. Povrede su razlog zbog kojeg je Blashill bacio pet rukija u vatru, ali ne skodi im da se uce vec sad kad vec niko nista ne ocekuje od njih. Da se vidi ove sezone na koga se moze racunati u buducnosti kad se bude sastavljao novi tim.

              Comment


              • #8
                Odlicna utakmica u Anaheimu. Da li da se nadam prvoj pobjedi u novoj sezoni? Ajde dako nas krene SO jednom.

                Edit: ...oce kurac.
                Last edited by powerslave; 09-10-18, 07:00.

                Comment


                • #9
                  SHG Larkina Makar se ovi mladi trude i ako ih Boston ugazi nacisto. Ova top linija Bostona ima pun kurac golova da uvali ove sezone.

                  Comment


                  • #10
                    Kako brani Gibson Mogao je Dallas 5 golova da uvali do sad. Sve utakmice koje su pocele od 7pm pa na ovamo su odlicne.

                    Edit: kakva utakmica, braco moja mila Od 3:0 do 3:3 za cas jbt.

                    Vidi Matthews vec 10 golova...

                    Edit: Pa naravno da ce Stars da okrenu kad jebase majku Gibsonu.. trenutan odnos suteva 44-13.. a samo u drugom periodu 30-3. Ja ne znam jesam li ikad takvu statistiku vidio a eto pratim vec 15 godina.
                    Last edited by powerslave; 14-10-18, 03:46.

                    Comment


                    • #11
                      Pa majka mu stara, previse je da primis 15 golova u dvije utakmice... i to od Bruinsa i Habsa. Veceras dobar PK(mada je to dijelom i na dusu domacina) i dobar FO ucinak ali sve dzabe. 15 golova u dvije utakmice... Bice ovo bas mucna sezona.

                      Klingberg vec ima cetiri gola. A Toronto samo melje...

                      Comment


                      • #12
                        Probudili se Jetsi i reko ide ovo na 3:3 sad kad su ih ovako pritisli, ali ne da Tavares. Odlicna utakmica.

                        Edit: Kako igraju Avalanche. Bice to bas zajeban tim za par godina.
                        Last edited by powerslave; 25-10-18, 04:07.

                        Comment


                        • #13
                          Au u kakvom kanalu su mi Kingsi ovo je blago receno uzas...

                          Comment


                          • #14
                            Evo i druge pobjede u sezoni! Fino su odigrali trecu, ali se i Dalas raspao.

                            Comment


                            • #15
                              Jos jedna pobjeda! Prva nad CBJ u zadnje dvije godine

                              Comment

                              Working...
                              X