Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji od najboljih - oni zbog kojih fudbal pocinje da se prati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbolji od najboljih - oni zbog kojih fudbal pocinje da se prati

    nema mesi je jos jednom potrvrdio da je najveci ,kakav maradona kakav pele kakav ronaldo,mesi je kralj

  • #2
    KAd Mesi osvoji SP,a to ce biti nikad i kad se u reprezentaciji pokaze onda ga poredite sa velikanima.Dok je tu Cavi i Inijesta sve je mnogo lakse,kad treba sam da odlucuje vidjeli smo kako prolazi!
    Zidane je izmislio fudbal za Mesija,Ronaldo takodje!

    Dale cestitam ti titulu!

    Nema sta Barselona mnogo bolja,SAF opet pogrijesio,ajde ocekivao sam bunker,ali bar kost u kost,a ne ovako,ne da im daju tri metra i da ih cekaju,to je tako glupo.Gigsu nije mjesto u prvoj postavi bilo,kao ni Valensiji,Cicarito izgorio!
    Vidic nam gubi i ovo finale,kod prvog gola ne znam ni sam sta je radio,zasto je isao na desnu stranu kad su tamo bila tri igraca,a ovamo Pedro ima kilometre sirine.Kod drugog gola je em cekao da Mesi puca,em markirao Van Der Sara.Drugi gol je i najgluplji koji ekipa u finalu moze da primi,maltene po sredini terena!Treci gol je majstorija Vilje,kapa dolje,ali zasto je lopta opet dosla kod igraca Barselone kad smo taj pas presjekli,ovo su ozbiljne greske.Slucajan gol smo dali ruku na srce,ali nismo dobili cisti penal 13 minuta do kraja,a sudija je bio tu.
    Sve u svemu vise nego zasluzena pobjeda Barselone i dok je god Cavi tu osvajace sve sto pozele,imaju najboljeg igraca na planeti i jednog od najvecih svih vremena,covjek je jednostavno doktor!
    sigpic

    Comment


    • #3
      Originally posted by ClayWarrior
      Pele, Garicna, Maradona i sada ovaj carobnjak
      Messi - najbolji svih vremena

      Comment


      • #4
        Originally posted by V.Patcev View Post
        Messi - najbolji svih vremena
        Kakav nonsens,ima li Mesi SP?Sta je osvojio sa reprezentacijom?Je li osvojio titulu u nekoj drugoj ligi,u Italiji,Engleskoj?Vazno je da je za klince najbolji svih vremena!Nema ni blizu trofeja kao Zidan,ni blizu!I nikad ne vuce sam svoju ekipu i reprezentaciju,nikad!Ni danas.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Opet ljudi pljuju Mesija sto nema SP.Kako da ga ima sa 24 godine.Odigrao je 2 od kog je na prvom bio rezerva.2010 je odigrao korektno ali sta je on kriv kad da savrsenu loptu Maxiju a ovaj je izgubi.Sta je on kriv sto Di Maria,Tevez i Iguain promase ono sto im on stvori.Jedino u cemu je podbacio je njegova licna realizacija,a sve ostalo je odradio korektno.Pljujte ga ako ga nikad ne osvoji,on nije kriv sto ga nije osvojio.2014 ce imati mnogo jacu ekipu,ravnopravnu sa Spancima i ostalima a ne da mu ono tele od Maxija igra prvu.To sto je Maxi sad dao 2 het-trika ne znaci da je neki igrac.Gutieres je tad igrao desnog beka a inace igra levo krilo a ljudi pljuju Mesija umesto Maradone koji nije zvao Kambijasa,Gaga,Zanetija i jos je Pastore camio na klupi.Kako pored ekipa kao sto su Holandija,Spanija i Nemacka osvojiti SP.Mesi ima jos 2 prilike po godinama da osvoji tako da ga ne treba jos pljuvati za to,jos je mlad a ako ovako nastavi i jos uzme SP onda ce se moci reci da je najbolji ikad.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Znaci Nash,Mesi igra u losoj reprezentaciji,pa nece uzeti SP,pa Argentina moze da posalje 5.reprezentacija na SP,i da svaka bude jaka kao zemlja.
            Xavi i Iniesta prave razliku ta dva igraca ce biti upisana u istoriju,uzeli su sve sto su mogli i stalno su glavne karike.
            Murinjov sistem prolazi protiv Barse,a nadigravanje nema sanse.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • #7
              Originally posted by manda View Post
              Znaci Nash,Mesi igra u losoj reprezentaciji,pa nece uzeti SP,pa Argentina moze da posalje 5.reprezentacija na SP,i da svaka bude jaka kao zemlja.
              Xavi i Iniesta prave razliku ta dva igraca ce biti upisana u istoriju,uzeli su sve sto su mogli i stalno su glavne karike.
              Murinjov sistem prolazi protiv Barse,a nadigravanje nema sanse.
              Nisam rekao da igra u losoj reprezentaciji,imaju odlicnu ekipu,samo sto Maradona nije zvao par prilicno bitnih igraca,Di Maria se uplasio,Maxija,Demikelisa i Gutijeresa ne bih da komentarisem a Iguain,Tevez i Mesi su se ispromasivali.Ekipa nije bila u formi i to su sami krivi.Mesi je tu toliko toga odradio i imao skroz drugaciju ulogu nego u Barsi.Svaki mec je trcao 11+ kilometara,sam kreirao igru,asistirao i gomila njegovih odlicnih lopti nije bila realizovana,jedino sto se debelo ispromasivao to je sam kriv,ali ima jos prilika da osvoji pa ga ne treba za to pljuvati sto jos nema SP.Sa onom ekipom nije mogao da ga uzme sigurno,sa ovom sad koju vodi novi selektor ce biti Argentina mnogo opasnija.A kad su ga Nemci udvajali,od kome god da je dodao taj je pogresio,ono nije bilo normalno.

              Iskreno sam mislio da ce Ferguson drugacije igrati i da nece dozvoliti ovako nesto ali opet je pogresio.Tako se ne moze protiv Barse.Zaista me cudi da je i ovaj put primenio istu taktiku kao 2009.Mislio sam da Barsa ako dobije,da ce biti gol razlike.
              sigpic

              Comment


              • #8
                Ne mogu da verujem da ljudi pišu da Messi ne bi mogao ništa bez Inieste i Ćavija. Ja cenim veoma Iniestu a pogotovu Ćavija ali Mesi je u prethodne 2 sezone dao 100 golova!!! Pa nemoguće da su baš toliko ova dvojica pomogli tome. Imaju uticaj i oni ali Mesi je na velikom broju mečeva sam pobedjivao rivale.
                Ove godine će zasluženo osvojiti Zlatnu loptu, prošle godine bi bilo zasluženo da je uzeo LŠ.

                I da, mislim da je Mesi veoma blizu Maradone, fali mu samo još neki dobar rezultat sa reprezentacijom. I bolji je od Zidana, Ronalda, Pelea...

                Argentina na SP 2010. uopšte nije ličila na neku ozbiljnu reprezentaciju. Igra bez smisla, trener bez imalo znanja o taktičkim varijantama. O imenima igrača koje nije zvao a koje je zvao dovoljno ste rekli. Mesi je na SP igrao ofanzivnog veznog kod Maradone, tj. AMC odmah iza napadača a to nije pozicija Mesija. Malo mu je falila i sreća na tom prvenstvu, imao je šansi i tamo... Nadam se da će 2014. taj AMC biti Pastore a da će Mesi kod nekog normalnog selektora biti u napadu nebitno da li po sredini ili po krilu.

                Mesi je najbolji igrač sveta to je sada sasvim jasno, sinoć je dokazao to po ko zna koji put... Neki će i dalje pričati da je Ronaldo bolji, bla bla bla ali realnost je drugačija. Za njega bi bilo najbolje ako želi da postane besmrtan da uradi nešto sa Argentinom na SP ili 2014. ili 2018. i da dokaže i da je bolji od Maradone.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • #9
                  Znaci 3-4.sezone u Barsi,i nadmasio je sa tim uspjesima Peleao,Maradonu,Zidana,Ronaldo...,koji su vrhunac i vjecnu slavu dostigli na SP,gdje su nosili do titule reprezentaciju.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by manda View Post
                    Znaci 3-4.sezone u Barsi,i nadmasio je sa tim uspjesima Peleao,Maradonu,Zidana,Ronaldo...,koji su vrhunac i vjecnu slavu dostigli na SP,gdje su nosili do titule reprezentaciju.
                    Nije ih nadmasio,samo ima potencijala da ih prestigne.Njegov problem je sto je navikao ljude na gomilu golova pa ljudi misle da je igrao lose ako ga nije dao.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Ni Ronaldo, ni Zidan nisu igrali ovako... Pelea ni ne računam, osvojio je 3 SP a to i nije bio baš najbolji na tim prvenstvima (Žarzinjo, Garinča itd.).

                      Da li će neko uspeti da ponovi ovo, 100 golova u 2 vezane sezone. Čovek daje 4 gola Arsenalu u jednom meču u 1/4 finalu LŠ... Ponovo je dao gol u finalu LŠ... Ove sezone je postigao čak 12 golova u LŠ. Samo ove sezone 53 gola i 24 asistencije!!!

                      Ronaldo je bio sjajan finišer, prve sezone je drao u Barseloni gde je postavio rekord od 47 golova. Rekord koji je prošle godine izjednačio Mesi a ove oborio, doduše i Kristiano Ronaldo je ove sezone dao 53 gola koliko i Mesi, i to obojica su odigrala 54 meča. Samo što je Mesi naparavio 9 asistencija više... Ronaldo potom u Interu kad je bio spreman blistao ali povrede su učinile svoje. Potom u Realu dosta dobar, davao po 25 golova u sezoni u proseku ali u celoj karijeri nije uspeo da uzme LŠ. Sve pohvale za nastupe na SP gde je najbolji strelac i mnogo mi je drago što Klose nije uspeo da ga predje.

                      Zidan veličina isto velika, imao je stvarno lucidne poteze i ono što ga je razlikovalo od ostalih igrača je to što je te poteze radio na velikim utakmicama. Ima samo jednu LŠ, doduše još 2 puta je igrao finale sa Juventusom. Svaka čast za titulu 98' na SP i za finale 2006. Ali on je meni neka verzija trenutnog Ćavija, mozak ekipe koji je uvek tu negde u vrhu...

                      Pele, čovek dao 1000 golova u brazilskoj ligi!!! Na SP i nije bio najbolji u svojim ekipama (možda je bio predvodnik 70' samo) a na ovim prethodnim bili su bolji igrači iz Brazila. Mada on je igrao 60-ih godina... Kakav zahtevniji fudbal se igra sada!

                      Maradona, po meni najbolji igrač ikada (iako mislim da je Mesi možda već sada bolji ali ajde da računamo da Mesiju treba nešto veći uspeh na nekom SP) bio je odličan na SP 86'. Najbolji nastup ikada od strane nekog igrača na SP. Ali i on nema LŠ... Ali svaka mu čast kad je uspeo da predvodi Napoli do 2 skudeta!!!

                      Krojf, Bekenbauer itd. isto sjajni ali Maradona i Mesi su jači od svih.

                      Mesi - kada završi igračku karijeru postaće besmrtan, svi će pričati sa oduševljenjem o njemu i postaće upamćen kao najveći igrač ikada.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • #12
                        Samo bih stavio ovo:

                        Svih 47 golova datih prošle sezone:



                        Svi golovi (53) iz ove sezone:

                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • #13
                          Al ono sto mene najvise fascinira je to sto kad cujes da je igrac dao 53 gola pomislis da li taj nekad doda loptu,a Mesi ima 24 asistencije i prvi je asistent ekipe pored igraca kao sto su Cavi i Iniesta.

                          EDIT:Manda odlican avatar!
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Nije bitno da li je sad najbolji ili ne , tu se misljenja razlikuju , ali za 4-5 godina ce samo ono skroz nerealni govoriti da nije najbolji ikad
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • #15
                              U prethodna 2 posta nisam napomenuo onaj slalom protiv Reala u neverovatno važnom i velikom meču. Bravo Leo

                              EDIT: Nemački "Kiker“ je bez mnogo emocija preneo da je "Barselona osvojila četvrtu šampionsku titulu“.

                              "Mesi je opet bio neverovatan, gol u finalu, titula i novi rekord Lige šampiona (12 pogodaka u sezoni), čime je srušio Ruda Van Nistelroja koji je 2003. godine u dresu Mančester junajteda postigao 11 pogodaka“.


                              http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=515208

                              EDIT 2: Dušane odličan avatar
                              Last edited by Il Capitano; 29-05-11, 13:02.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment

                              Working...
                              X