Announcement

Collapse
No announcement yet.

Brno 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brno 2015

    Drustvo, hajde da ovu temu iskoristimo za dogovor oko odlaska u Brno. Naravno svi oni koju su vec bili mogu slobodno da napisu svoje iskustvo s kupovinom karata, smestaja itd. cisto kako bi nama "novajlijama" pomogli... Inace plan je da se sto vise nas okupi i da idemo zajedno, pa ako je neko ZA nek se javi : ))
    sigpic

  • #2
    Kart koliko vidim nikad nisu bile jeftinije za sva 3 dana.Mesec / mesec ipo dana pred trku ze zatvara online prodaja (ja sam kupovao tako ,nisam hteo da se kockam na sam dan trke i na samom licu mesta )Sto se tice smestaja ,rezervisao sam ga jos u Februaru.Opet nisam hteo nista da prepustam slucaju ,posto do kraja Feb na booking.com sve je zauzeto.Verovatno postoje smestaji koji se ne nude na Bookingu.Restorana po Brnu ima dosta tako da hrana nije problem.Ko ide kolima treba mu Vigneta za Hu,Svk i Cz.Rastojanje je oko 550 km od Su.Put je odlican do Bratislave ,nakon koje pocinje betonski kolovoz sa vecim dilatscijama pa je pomalo bucan i ne tsko udoban.Ako birate karte,birajte General admission jer tamo je prava zabava (pogotovo ako sedit3.pored VR46 fancluba )

    Comment


    • #3
      Drezik, kako funkcionise online prodaja?!
      sigpic

      Comment


      • #4
        Ja sam kupovala na licu mesta karte, ali sam plaćala u Kč jer ispadnu po 10 e jeftinije nego kad plaćaš u evrima, a ove godine smo uzeli kod taparoša isto plaćali u kč...Nego jel neko kupovao karte za padok msm kako to funkcioniše?
        Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

        Comment


        • #5
          Registrujes se , kupis kartu sa karticom u mom slucaju Visa internet,posalju ti digitalnu ulaznicu ,odstampas je na A4 ,i prilikom ulaska oni skeniraju ulaznicu i to je citava procedura.Mislim da karte za padock ne oprsvdavaju svoju cenu od 864 e a i koja je verovstnoca bas da ti pridje VR (da se razumemo ja sam die hard fan VRa i heksa optimisa)
          Last edited by Drezik; 20-12-14, 08:28. Reason: cene cene cene

          Comment


          • #6
            ja sam našla one što se kupuju u četvrtak za pit wall i paddock piše cena 42 e
            Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

            Comment


            • #7
              Ima i toga o.O ?!
              sigpic

              Comment


              • #8
                Izvini ,mislio sam a Vip village :/

                Comment


                • #9
                  ma pa može i u vip ali pre toga da opljačkamo neku banku
                  Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                  Comment


                  • #10
                    True that

                    Comment


                    • #11
                      Da li novac da menjamo ove kod nas ili tamo kad stignemo ?!
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Ja sam sve placao u Eurima ,s tim sto su mi negde vracali kusur u krunama.

                        Comment


                        • #13
                          Pa ja sam za to da menjaš, i to možeš da uradiš samo u centru Brna i to idi od menjačnice do menjačnice jer je svuda drugačiji kurs... a šta ste gledali za smeštaj ?
                          Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                          Comment


                          • #14
                            Pension MARTINNO
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Mozete ako hocete i u Bratislavi ili uBecu da prespavate,posto je sve to sat vremena voznje ,a to ije problem.

                              Comment

                              Working...
                              X