Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2014

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2014

    Datum trke: 27 Jul 2014
    Naziv staze: Hungaroring
    Prva trka: 1986
    Broj krugova: 70
    Dužina staze: 4.381 km
    Dužina trke: 306.630 km
    Rekord kruga: 1:19.071 - M Schumacher (2004)
    Last edited by MarkedOne8; 25-07-14, 11:18.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

  • #2
    Sta je ovo niko nista nije pisao .....mislim da na ovoj stazi Red bul moze do treceg mesta,Vetel je dobro vozio oba treninga....jel zna neko zasto je Lauda bio u boxu Ferrarija i sta je to izjavio kada je morao da dolazi propustio sam bas taj deo kada je bila prica oko toga ....nadam se borbi Alonsa i Vetela jos ako bude za podijum ima da svima blokiraju radio veze ....
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • #3
      Obaveze, nema se vremena za forum Nikad je nisam volio jer je uvijek Hamilton, malac, bio dobar na njoj. Bottas do postolja!
      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
      sigpic

      Comment


      • #4
        Ferrari kao I obicno dobar u treninzima ali uvek onda te kvalifikacije u kojima su stalno na nizim pozicijama od trenutnog potencijala no Mozda ce bas ove kvalifikacije doneti Neku promenu

        Comment


        • #5
          Originally posted by Srkisa View Post
          Ferrari kao I obicno dobar u treninzima ali uvek onda te kvalifikacije u kojima su stalno na nizim pozicijama od trenutnog potencijala no Mozda ce bas ove kvalifikacije doneti Neku promenu
          Ferrari dobar samo na prvom treningu uglavnom. Preskoce ostale, spavaju do trke. I onda se Alonso cupa sa neke 8./9. pozicije na startu
          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
          sigpic

          Comment


          • #6
            Mora Ferari jos da radi.Kimi je totalno nezainteresovan ove sezzone,nadam se da ce sledece biti bolji,Alonso se bori tu za 4-5 mesto ali kvalifikacije odradjuju uzasno.Aj neka bude bolje u Madjarskoj.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #7
              Ako se po jutru dan poznaje bice ovo jedna jako zanimljiva trka i ako nema bas mnogo mesta za obilazenja najvise ocekujem od borbe za trece mesto Rikardo Vetel Botas ...a znam da nas ni Hamilton i Rosberg nece razocarati ....jedva cekam nedelju
              sigpic http://caseystoner.com.au/

              Comment


              • #8
                Jebem vam sve živo i mrtvo u ferrariju pičke jedne bogalje, osakaćene, nesposobne! Ostaće vama Raikkonen poslednji šampion u istoriji! Da bog da vam se brend ugasio pičketine jedne nesposobne! Da bog da propali sa svim vašim manirima, navikama i računicama!
                Last edited by MarkedOne8; 26-07-14, 14:21.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • #9
                  Au.

                  Doduše, sve slepačke odluke od početka sezone sam video kako će da se završe. Bolje mene da stave da im organizujem tim u toku kvalifikacija i trke.

                  Fascinantno koliko pogrešnih odluka donose u jedinici vremena.

                  Tapatalk Pro
                  Using Tapatalk

                  Comment


                  • #10
                    Bravo za Ferari,kakva odluka,fasciniran sam,Kimi odvezao 2 kruga na srednjim gumama i to je dovoljno?
                    Opet nista od bodova za njega,bar Alonso ima lep tempo eto 5. mesto moze se boriti za podijum nadam se.Botas sjajan,Red Bull odlican,a Hamiltonu opet kvar,bice zanimljivo sutra nema puno sansi u Madjarskoj za obilazenje kao sto je bio slucaj u Nemackoj.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #11
                      Šta je bilo s Hamiltonom? Propustio sam prve minute kvalifikacija. Video sam posle bolid kako je isprljan od pene.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Zapalio se,kazu da je problem bio do hidraulike,nije mogao da ukoci bolid nikako.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Nisam ni ja pratio. Nek je malac opet na kraju :3 Sta je Kimi izvodio, tj Ferrari
                          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Sta je sad ovo:

                            http://www.autosport.com/news/report.php/id/115160

                            Comment


                            • #15
                              Sramota sta se sve desava sa Hamiltonom , pa jel realno kako lik nema srece(pitanje da li je nedostatak srece ili nesto drugo). Samo da onaj robot Rosberg ne uzme titulu

                              Comment

                              Working...
                              X