Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio bwin de España 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gran Premio bwin de España 2011



    Circuit info

    Length: 4.423 m. / 2,748 miles

    Width: 11m

    Left corners: 5

    Right corners: 8

    Longest straight: 607 m. / 0,377 miles

    Constructed: 1986

    Modified: 2002
    Last edited by L. Lawliet; 28-03-11, 12:18.
    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

  • #2
    Ponovo pocinjemo.Mislim da ce biti mnogo bolja trka, nego ona u Kataru.Pedroza i Lorenco, pokusace sve, da na "svom terenu", dodju do pobede.
    Stoner, mislim da ce opet biti sjajan. Rosi, verujem da ce biti bolji, ali i dalje ne ocekujem pobedu.Bar ne jos, mada se nadam da cemo ga ubrzo gledati u borbama za prvo mesto.

    Comment


    • #3
      Ja isto ocekujem zanjimljiviju trku,kao i Rosia u borbi bar za 3 mesto.
      Najvise bi voleo da pobedi Lorenco,ne toliko zbog njega vecc zbog mene da bi dobio opkladu i da ne bi morao da stavljam ko zna kakav avatar.
      Stonera i ovu trku ocekujem u borbi za 1 mesto,a od Pedrose da budem iskren ne ocekujem nista ako bude gusta trka bez obzira sto se vozi u Spaniji.

      U moto2 do Markeza takodje ocekujem dobar plasmanm,tu negde medju prva 3 mesta jer mora da nadohnadi koliko-toliko pad od prosle trke.
      Nadam se da ce i Janone biti u borbi za prva 3 mesta.

      Comment


      • #4
        Mislim da ce se borba voditi izmedju Lorenca i Danija,jer obojica zele da se dokazu pred svojima,dok ce se Rossi,Stoner i Spies boriti za 3. mesto na podijumu.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #5
          Bice vrlo zanimljiva trka, mislim da Honde nece biti onako dominantne kao u Kataru. Ako su ovde jos uvek ispred svih, bice jako tesko svima. Zelim da verujem da je onaj dominantan performans Kejsija bio delom i zbog toga sto toliko voli tu stazu. U svakom slucaju, dobicemo mnogo sigurnije odgovore na pitanja koja imamo, i za Rosija i za Pedrosu i za Kejsija i za Lorenca i jos nekoliko vozaca.
          Uvek je zanimljivo na ovoj stazi, zbog konfiguracije ne favorizuje samo brzinu nego i tehniku. Krivina 6 je odlicna sansa za brze motore, ima nekoliko mesta za preticanje onih koji bolje skrecu. A tu je i luda spanska publika, specijalitet, nikako ne propustiti.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #6
            a pogledajte tu petu krivinu s koje se izlazi na taj dugi pravac,mislim da ce tu opet rosi da gubi makar 0.3-0.4 s,jer jako je bitno kako se izadje iz te krivine i uhvati dobra brzina na pravcu. Imam osjecaj da ce Hondin nesto jaci agregat od ostalih i to "brzo" kvacilo dodji bas bas do izrazaja,na zalost
            Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

            Comment


            • #7
              http://www.motogp.com/en/videos/2010...ind+Spain+2010 mislim da je ovo bila Lorencova trka karijere
              Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

              Comment


              • #8
                Ja mislim, iako sam Stonerov navijac, da ce Lorenco da pobedi ovde. Na Dukatiju bas i nije Kejsiju "lezala" ova staza, a videcemo kako ce biti na Hondi. Ostala mesta ne bih da predvidjam, bar do prvog treninga
                Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                Comment


                • #9
                  Kejsi ce dobro voziti ovu stazu ona nije pogodna za Ducati al nadam se da ce Rossi da napravi korak naprijed u ovoj trci..
                  [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                  Comment


                  • #10
                    Po mom misljenju pobednika i na ovoj trci treba (nazalost) traziti u Hondinom timu. Ne verujem da je Stoner onako dominantno dobio prvu trku zbog toga sto mu lezi staza, ipak sam misljenja da je taj motor trenutno najbolji... Stoner je po meni kandidat br. 1, mozda Lorenco iznenadi (ipak se trka vozi u Spaniji sto je za njega svakako motiv vise, iako njemu ne nedostaje motiva...) U red kandidata za pobedu bih pre Pedrose stavio Spiza, Simoncelija, mozda cak i Dovija... Od velikog DR svakako ocekujem vise nego u Kataru, makar podijum


                    Comment


                    • #11
                      Tezak vikend je pred nama Rosijevcima, mozda vec u toku istog dobijemo jasniju sliku o tom Dukatiju kome btw ne odgovara ova staza. Ocekujem da Lorenco poludi i uzvrati udarac prebrzim Hondama. Mislim da ce ovaj vikend ici na sve ili nista, a isto ocekujem i od Danija!Direktan duel njih dvojice,odlucice prvo mesto,ako ne izguraju jedan drugog .Tada bi to otvorilo vrata ,Stoneru i B.Spizu!A,kao Rosijevac ,se potajno nadam,da ce neko znati da dzarne ono magare,ida ga dovede uvozno stanje,pa da doktora vidimo tamo gde i pripada!

                      Comment


                      • #12
                        Ja ocekujem bolju trku od one u Qataru. Kao sto ste vec rekli, Lorenzo i Dani ce htjeti da se dokazu na svom terenu, ali mislim da ce Stoner biti bolji ovdje nego sto je bio na Ducatiju. Sumnjam da ce Rossi biti u borbi za pobjedu, ali se nadam da ce biti u onoj za podijum.
                        Moto2 - Ocekujem da Marquez nadoknadi propusteno iz Qatara, ali ocekujem i sjajnog Iannone-a.
                        125cc - Mislim da ce opet Terol dominirati
                        Mistakes make us who we are.

                        Comment


                        • #13
                          znamo da ovo staza ne odgovara Dukatiju,ali zato odgovara Valentinu...pa cemo videti sta ce se desiti...
                          Horhe ce posle onog "uspeha" u Kataru sigurno biti brz, i naravno Dani i verujem i Kejsi...ocekujem da ce Simonceli biti brzi od Dovija a i Ben da ce se naci tu negde...

                          sto se tice Moto2 tu je neko pomenuo Iannonea...kod njega se nikad ne zna,ipak taj motor vozi srce,tako da svasta moze da se desi,jedino sto je jasno da cemo uvek videti neka spektakularna oblazenja (mada je Andrea dosta sazreo i mislim da ce ove sazone poceti da "razmislja" jer mislim da je svestan da je verovatno br. 1 kandidat za titulu)
                          naravno dosta je nezahvalno pricati o titulu u moto2 kategoriji ovako rano...ali to je neko moje misljenje

                          125 - pa dominacija Terola,mada mi se ne svidja ta odluka da osvoji titulu jer ce mu svakako svaki pravi motogp obozavalac tu titulu osporavati,bar znam da ja hocu

                          Comment


                          • #14
                            Slažem se sa svim predhodnim postovima i nadam se da VALE stane na podijum...

                            Comment


                            • #15
                              Gledam ovaj motogp sajt i razmisljam cemu tolika paznja ka Yamahi. VIco Zelnberg dao interviju onda Masimo Mergalli i sad imas video gdje te Jorge upoznaje sa clanovima svoje ekipe. Siguran sam da ima zainteresovanih za to al zato nema nijedan interviju sa Preciozzijem ili Burgesom vezano za Ducati.

                              Jos jedna stvar Andrea Doviciozo je predstavljao svoju kacigu na koju pise ime proizvodjaca, Red Bull logo i neki bar code koji njemu znaci i to je to. I to je bitan video za koji treba da platis clanarinu da ga odgledas. A Valentinovu novu kacigu niko nije ni ispratio. Bzvz
                              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                              Comment

                              Working...
                              X