PDA

Pogledati punu verziju : High stakes poker

Denzel80
24.03.2011, 02:02
Evo npr

Denzel80
24.03.2011, 02:06
Evo npr pade mi na pamet da otvorim ovu temu ako ima zainteresovanih za komentarisanja high stakes pokera... Jos kad bi sport klub pustio neku sezonu bio bi to pun pogodak... Inace u 7 sezoni koja trenutno ide nema full tilt igraca i vise ne komentarise Gabe Caplan koji je inace neprikosnoven... Po meni najbolja sezona high stakesa je 6.... Nekoliko legendarnih ruku sa rekordnim ulozima,kao i nezaboravni cash game sa 500 000 dolara buy in-om kada je na stolu bilo nekoliko miliona dolara... Ostavite neki klip da prokomentarisemo ako ste zainteresovani i ako znam vec sve napamet bilo bi zanimljivo podsetiti se...

nucle0
24.03.2011, 16:38
E ja pricam o High Stakesu vec sto godina, medjutim izgleda da SK zbog necega ne moze da ga otkupi.
To je ubedljivo najbolji poker koji sam gledao, i Gabe Kaplan ubedljivo najbolji komentator, od kojeg sam stvarno mnogo naucio. Ova 7 sezona mi je mnogo losa, gledao sam prve dve epizode i ne mogu da se nateram da odgledam trecu. Ne gledaju mi se ovi raspali milijarderi tipa Ruffin - nznm dal si video kad je covek ispratio Viffera do kraja sa K3, i jos posle mu Antonio i Greenstein kazu KAKAV CALL, a u sebi misle "jedva cekam da budem u ruci protiv ovog mentola". Nekako mi se cini da je 7 sezona promasaj, ali sve prethodne su vrhunske. Ne bih mogao da izdvojim jednu koja je bolja od drugih, ali nekako su falili igraci tipa Sammy Farha i Jamie Gold u 5. i 6. sezoni, mada Golda malo ljudi voli, ali je odlican za TV.

Gus Hansen vs Daniel Negreanu - Best Hand from High Stakes Poker (http://www.youtube.com/watch?v=_ufZ-DHVCBQ#ws)

Jedna od najboljih ruku, ne za Daniela, ali on je vec naviko da mu se ovo desava na ovoj emisiji. Lik je u prvoj sezoni pao sa milion dolara na 250 hiljada i onda se digao na 1.1 M. Kakav car.....

Denzel80
24.03.2011, 20:13
Da ova ruka je legendarana,inace tada je to bio najveci pot u istoriji,kasnije su se podigli ulozi pa su ruke izasle na milion kao na primer durr vs grinstin Antonius vs Sammy Farha itd....
da Gabe je zakon stvarno,mnogo je zanimljivo gledati kad on komentarise,verujem da si gledao kad je seo da igra..? :) Vrhunski komentator pokera... A sto se tice Danijela ,neverovatno koliko je on bad beat-ova ima na HSP... Vrhunski cash game igrac ali ga nece na Hsp,bas nema srece...
A sto se tice milionera,u pravu si potpuno,taj call moze da napravi samo neko kome ta love ne pretstavlja nista... Do sad je bio onaj Liberte ako ga se secas,ja ne pamtim nijednog vise,a on je ostao upamcen po onom nagadjanju kad je produzio zivot Davidu Benjaminu za 10 godina... Kasnije mu je Godfather of poker pokupio svu lovu,ali meni nije ostao on u losem secanju,nije bio los lik...
Sedma sezona nije losa,ali dosta gubi identitet bez full tilt igraca i Gabe Kaplana,bas je steta sto je to proslo bez njih,nadam se da ce se srediti do 8. sezone to pa da uzivam jos vise...

Denzel80
24.03.2011, 20:18
A sto se tice Gold-a,da u pravu si potpuno,dobri su za show i on i Farha... Neverovatnu ruku su imali cini mi se u 4.sezoni kad ga je gold ubedio da ne dizu vise,gold je imao kk a farha aa... Gold je baraba teska... h5g6k8 Inace mnogo mi je smesno bilo bila je neka emisija svi vrhunski igraci su imali svoje ucenike i trebali su da ih nauce necemu,i dok su svi ucili svoje djake dkako da pretstave neku ruku,kako da koriste poziciju itd,ucenik jamie golda je rekao kako ga je gold prvo naucio kako treba maximalno da isprovocira igraca kom planira da pokupi lovu h5g6k8

Denzel80
24.03.2011, 20:19
Million Dollar pot between Guy Laliberte and David Benyamine (http://www.youtube.com/watch?v=q4Ps4wRCrp8#)

nucle0
25.03.2011, 15:47
Secam se Lalibertea, on je bio gotivac, a realno i znao je da igra, nije dosao samo da se razbacuje i secam se ovog dogovora sa Benyaminom, ali iskreno nije mi jasno zasto je Benyamin prihvatio, mislim ako je vec otisao all-in sa draw-om nije sigurno ocekivao da bude u prednosti kad ga ovaj call-uje. Bolje da su run-ovali dva puta i kraj price. Al inace je Benyamin sjajan igrac, u toj partiji je dobio straight flush, i dva puta je cini mi se imao quads u drugim sezonama. A Negreanu posle prve dve sezone koje je zavrsio u plusu ja mislim da je izgubio par miliona u HSP-u. Odgledao sam nekako trecu epizodu 7. sezone, nije tako losa, ali onaj Ruffin je sramota za tv poker, lik protiv dvojice hoce da izblefira, i na flopu i turnu oba puta betuje 5k, a to je na turnu tipa 20% pota, i onda na riveru ispali 20k i naravno ne uspe mu. Ili npr lik limpuje sa AK i sl, stvarno mi nije jasno sta radi tamo.
Video sam da si stavio da ti je Esfandiari jedan od omiljenih, ali njegova funkcija na HSP-u je da govori "wiii" i " I love America".
A bio je solidan Kaplan kad je seo da igra, mada je onu ruku protiv Matusowa realno lose odigrao, ali zato Matusow jos losije, a dobro je izblefirao nekog Kineza, ne mogu da se setim kako se zvao, nije mnogo poznat, Bill nesto...

Sammy Farha vs David Benyamine Straight Flush (http://www.youtube.com/watch?v=l-c7jG49GRw#)

T-Snell
25.03.2011, 17:49
I ja sam jedan od onih koji je pogledao sve epizode HSP-a, Negreanu-a sam daleko vise zgotivio posle odgledanih 6 sezona, Elezra se jos vise popeo na listi omiljenih igraca, a Ivey je nekoliko puta pokazao kakva je zver za stolom...
Zaista desetine neverovatnih ruku, ali na mene je i dan danas najjaci utisak ostavila ona iz cini mi se druge sezone kada su Gus i Daniel bili set vs set na flopu i kada je Hansen na turn-u dobio quads... Verovatno je to na mene ostavilo najjaci utisak jer je realno prva tako bolesna ruka u HSP-u, posle su se samo redjale...

P.S. Nucleo, imas li da mi preporucis jos neki Cash Game da skidam?

nucle0
25.03.2011, 17:55
Dobar je Million Dollar Cash Game, ima 4 sezone na youtube-u, ne moras da skidas. Tu su sve vrhunski igraci, jedino nema Daniela ni u jednoj sezoni cini mi se, ali su tu svi ostali. To su snimali u Londonu, pa su engleski komentatori napravili fensi show od toga sto malo smara, ali dobra je igra u principu...

Ima na youtube-u i PokerStars Big Game, isto cash game, sa 6 igraca, i to je jedan od njih "loose cannon", odnosno igrac koji se kvalifikovao preko neta i dobio od PokerStarsa 100.000$ za igru, partija traje 150 ruku i on na kraju nosi sve sto je zaradio preko tih 100.000. Ostalih pet igraca su uglavnom pro likovi mada je bilo par milionera. Jedina mana je sto nema Full Tilt igraca, ali tu su Negreanu, Greenstain, Esfandiari, Laak, Hellmuth, Tony G, Viffer, tako da je dobra akcija. Komentatori su isto dobri.

Denzel80
25.03.2011, 18:01
Znas kako mislim da je Benjamin hteo da se ovaj baci a ne da ga calluje,jer ogromne pare je stavio,veruj mi on ne bi sa tim parama usao u ruku ni kad ima nuts tri puta bi razmislio,a kamoli kada je 35:65 %...A inace vrhunski je cash game igrac,mada je dobar i na turnirima,ma sve u svemu super je ali ipak je ono ogromna lova za njega gurnuo je 600 000,a u celoj karijeri do tada je na turnirima zaradio mozda nekih 4 miliona...
E,te stvari nikad necu da shvatim,kako ne moze neko da naui da betuje,pa nauci na pamet ako nemas osecaja!!! Sad je trenutno duel na pokerstarsu Nagreanu vs Bloom i rekao je danijel da ce flop betovati uvek 50%,turn 70%,a za river nije hteo da otkrije,da li je moguce da je nekome ko dodje da igra hsp tesko da upamti nekih 5-6 osnovnih pravila i poteza...
A sto se tice Esfandieria nije on toliko vrhunski igrac,ima mnogo boljih i nije mi zbog toga omiljen,nego mi je ovako zanimljiv,svi ga vole od top igraca,kazu da je party manijak,a zna se da je veliki alkos.. Jednom je rekao u toku poker after dark-a-"i dont drink too much,only 5 times a week..._really heavy!! ''.... h5g6k8
I to jos sto kazes za Rufina,pa znas kako kazu,svaka taktika je moguce da prodje u pokeru alia ako samo limpujes i call-ujes,od toga nema nista sigurno!
Ja nisam gledao 7 sezonu jos uvek nego drug gleda pa mi je pustio 10-ak ruku,ja cekam svih 13 epizoda pa da odgledam sve odjednom... Vidim da je izasla i cetvrta epizoda,i da se pojavljuje Andrew Robl,sto je po meni odlicno... Volim te mlade nepredvidive igrace...

Denzel80
25.03.2011, 18:18
Nucleo je bas tu ruku okacio gore :)Odlican je million dolar cash,a nisam zavrsio sa pokerstars big game odgledao sam onog crnca on mi je bio lik dobar,onog lika sa naocarima,i onu ribu ruskinju,ona je do tad cini mi se najvise profitirala...
Ako niste gledali preporucejem vam ovo,odlican cash game na poker after darka
Railbird Heaven Cash Game #1 Patrik Antonius Daniel Negreanu Gus Hansen Phil Ivey Tom Dwan Phil Hellmuth,
Railbird Heaven Cash Game #2 Tom Dwan Gus Hansen,David Peat Phil Ivey Phil Hellmuth Patrik Antonius Daniel Negreanu
Cash 200k min, Part 2 Tom Dwan David Peat Patrik Antonius Phil Ivey David Oppenheim Eli Elezra
Cash 200k min, Part 1 David Peat Eli Elezra David Oppenheim Patrik Antonius Phil Ivey Tom Dwan
Ko je zainteresovan mogu da mu nadjem na youtube-u ili pokertubu da gleda pa da ostavim ovde...

Denzel80
25.03.2011, 18:34
2011 Aussie Millions: $250k Super High Roller (http://www.youtube.com/watch?v=0XtHnS3DQrI#ws)
a sta kazete na ovo turnir sa 250 000 $ buy inom u pripremi trenurtno...

Denzel80
25.03.2011, 18:46
A ovako se sve zavrsilo!

1. Erik Seidel – 2.5 million
2. Sam Trickett – 1.5 million
3. David Benyamine – million
4. Wang Qiang
5. Richard Yong
6. Chris Ferguson
7. Andrew Feldman
8. Phil Ivey
9. Nikolay Evdakov
10. Dan Cates
11. Paul Phua
12. Tony Bloom
13. Annette Obrestad
14. Eugene Katchalov
15. John Juanda
16. Alexander Kostritsyn
17. Roland de Wolfe
18. Tom Dwan
19. James Bord
20. James Obst

maximus28
25.03.2011, 18:47
lepa tema sa zadovoljstvom sam je citao i gledao snimke,hvala

nego zanimame jel igra neko od vas poker ozbiljnije?vidim da pratite i dosta se razumete pa me zanima ima li tu igraca ili samo ljubitelja?

Denzel80
25.03.2011, 18:55
Pa ne znam sta smatras pod ozbiljno,ja igram online i mozda jednom,dva puta neddeljno neki turnir uzivo uglavnom sa drustvom jer kod mene u gradu slabo turnira ima,ima samo neki cash game na par mesta,ali dolaze ljudi sa velikom lovom i forsiraju mnogo,nemam ja municiju da se ganjam sa njima...

Tony_G
30.03.2011, 22:35
Poz svima,
Ja sam u stvari nucle0, nego sam morao da promenim account jer mi se sjebo stari mail, pa nisam mogao da promenim sifru sad kad su promenili forum.
U svakom slucaju da nastavim, evo par klipova koji mogu da vam pomognu da u pokeru...

http://www.youtube.com/watch?v=Xeeozbb2_FQ&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=4d1VQLjZVVE&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=ur7BDUq3lww&feature=related

Candid
31.03.2011, 02:41
Prati li ko ovaj Aussi Millions 2008?

Denzel80
01.04.2011, 04:04
E,pratim i to kad uhvatim,mada znam sta ce se odigrati pa mi i nije toliko zanimljivo...Aussie millinos polako postaje pokeraska atrakcija sa mnogo jakim nagradama i buy-inovima...Sada na zadnjem je bio turnir na koame je bio buy-in 250000$ to je neverovatno...Za koga navijas na ovom turniru? Meni je favorit Eric SIdel koji je inace osvio sve turnire jace u 2011 i dospeo na prvo mesto po zaradi na turnirima ikada,to je neverovatno!

Denzel80
01.04.2011, 04:08
Poz svima,
Ja sam u stvari nucle0, nego sam morao da promenim account jer mi se sjebo stari mail, pa nisam mogao da promenim sifru sad kad su promenili forum.
U svakom slucaju da nastavim, evo par klipova koji mogu da vam pomognu da u pokeru...

http://www.youtube.com/watch?v=Xeeozbb2_FQ&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=4d1VQLjZVVE&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=ur7BDUq3lww&feature=related

Jaoooj,pa sto bre Tony G,heheh :) Ja brate znas ti cega sam se ja sve naslusao i sta sam sve procitao i cega sam se nagledao,ali znas kako je tesko kad si na button-u,nemas karte a treba da koristis poziciju i da teras igrace...E po meni je tu glavna razlika izmedju profe3sionalaca i amatera,oni gledaju poziciju vise nego karte...

Tony_G
01.04.2011, 10:18
U pravu si to za razliku, ima onaj primer da je Annette Obrestad na netu osvojila turnir bez gledanja u karte, vec samo s igrom sa pozicije i to je na turniru bilo 180 igraca. Pogledala je karte samo na kraju za all-in. A sad na HSP 7 ovi novi igraci tipa Andrew Robl, Vannesa Selbst igraju iskljucivo sa pozicije, tipa bacaju sa UTG K10, Q10, connectore, cak i suited connectore. To je turnirska igra, ili igra za net gde se u ruci uglavnom nadju samo dva igraca i zato ne vredi uci sa rukama tipa K10, Q10 jer ces biti dominiran. I takodje na internetu retko ko igra deep stack pa se ni zato ne isplati igrati te ruke. Ali zato live kad imas pored sebe Viffera i dva milijardera onda se itekako isplati igrati sve zive ruke i juriti ogroman pot jer svi imaju preko 400BB. U svakom slucaju mnogo je dosadna 7 sezona.

Candid
01.04.2011, 14:40
Lud mi je onaj dekica Casale mada evidentno ko je za stolom jedini profesionalac. Ima li negdje na netu da se gleda ili skine neka partija (osim you tuba)? Drago mi je sto je onaj Pescatori ispo, onakvim ne treba dati da sjedi za stolom...

Denzel80
01.04.2011, 14:41
Hehe,da bre...Bacaju sa utg sve i svasta ali zato sa buttona ide raise sa cim 'oces... :) Kazem ti nisam jos gledao,cekam sve da izbace pa cu sve od jednom...Mnogo bi voleo da se pojavi u ovoj sezoni Galafond,ako znas ko je? Samo ne znam da li je i on full tilt igrac,zaboravio sam... U sto ja volim njega da gledam,takav reading skills ima samo on i jos par ljudi na svetu...

Denzel80
01.04.2011, 14:42
Lud mi je onaj dekica Casale mada evidentno ko je za stolom jedini profesionalac. Ima li negdje na netu da se gleda ili skine neka partija (osim you tuba)? Drago mi je sto je onaj Pescatori ispo, onakvim ne treba dati da sjedi za stolom...

A sta te interesuje,sta bi gledao?

Candid
01.04.2011, 14:46
Uglavnom da je cash game.

T-Snell
01.04.2011, 14:53
Skidaj matori svih 6 sezona High Stakes-a, veruj mi, neces se pokajati...
Ja sad bas trazim neke druge cash partije da skidam, ali nista ne moze ni da prismrdi HSP-u.

Denzel80
01.04.2011, 15:00
Ako nisi odgledao sve gledaj HSP,dobar je i million dollar cash game,ima cash game-a i na aussie millions,imas cak i super cash game-a na poker after dark...Idi na www.pokertube.com,naci ces bukvalno sve,tamo ima sav poker ikada sniman :)

Candid
01.04.2011, 15:03
Hvala momci, ovaj PokerTube me jako obradovao :tu:

Denzel80
01.04.2011, 15:19
Ma vrh je poker tube,ja kad nemam sta da radim,okacim se tamo i zevam uvek nadjem nesto zanimljivo...

Tony_G
01.04.2011, 17:42
Hehe,da bre...Bacaju sa utg sve i svasta ali zato sa buttona ide raise sa cim 'oces... :) Kazem ti nisam jos gledao,cekam sve da izbace pa cu sve od jednom...Mnogo bi voleo da se pojavi u ovoj sezoni Galafond,ako znas ko je? Samo ne znam da li je i on full tilt igrac,zaboravio sam... U sto ja volim njega da gledam,takav reading skills ima samo on i jos par ljudi na svetu...
Cuo sam za Galfonda, bio je u HSP 6, i bice na HSP 7, video sam na 2+2 forumu listu igraca i cak nije lose, ali ove pocetne epizode su katastrofa. A inace da ti odgovorim za Tony G -a, zgotivio sam ga kad je napusio onog Rusa Ralpha Perry-a pretpostavljam da znas o cemu govorim, nekako mi je dobar za TV, ali je realno skotina.
A sto se tice Galfonda nisam ga puno gledao, samo na HSP 6, i tu nisam primetio neke sjajne read-ove, a u principu me ne fasciniraju Internet pro-ovi, vise volim da gledam igrace tipa Farha, Elezra, Negreanu, Gus i u principu ekipu iz HSP 1-4.

Denzel80
01.04.2011, 18:08
pa dobro za oldschool ekipu uvek svako postovanje,a mene Galafond odusevaio kad je dva puta za redom bacio fullhouse...A sto se tice tony g znam o cemu pricas i isto to je uradio jos jednom ne mogu da se setim sa kim bese...
http://www.youtube.com/watch?v=EprGnEjm2oE
za mene je ovo pre-bezobrazno :)
Bice super ako je Galafond u planu,cuo sam za to odavno,ali kada sam video da ga nema na spisku mislio sam da se nece ni pojaviti...
A sto se tice on line poker igraca,verujmi mnogo su oni dobri,jer bukvalno za 3 godine odigraju toliko ruku koliko Doyle za ceo vek...Sad i ja neke simpatisem neke ne,a iz te starije garde su mi skoro svi ok,i toliko sam ih gledao da kad ih vidim negde imam osecaj kao da ih poznajem,zato uzivam kad ih vidim...
A Elezra Izraelac mi je jak lik mnogo,kakav je on zivotni put imao to je neverovatno...

Tony_G
01.04.2011, 19:10
Pogledao sam bacanje full housa i protiv Elia i Negranua, ovaj protiv Negranua i nije bio tako specijalan, kad se sve svede nije mogao da pobedi nijednu ruku osim blefa, sto je malo verovatno s obzirom kako je isla ruka. A protvi Elia nije ni trebalo da ulazi u ruku sa K5 off za 40k pre flopa, i opet je imao istu situaciju na kraju, ima full house ali s kojim ne moze nista da pobedi, jer Eli ne bi betovao JJ, ako je imao QQ onda je dobio bolji full, isto vazi za KK i AA. Naravno ne kazem da je Galfond los igrac, i meni se svidelo kako igra i vidim da je dosta dobar na turnirima, ali ovo nisu tako vrhunski read-ovi.
Evo malo zajebancije

http://www.youtube.com/watch?v=VeHee97F46c&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=5H-b3dwqRdc&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=djn07BvCiXw&feature=related

Denzel80
01.04.2011, 20:00
Protiv Nagreana nije nema sta klasican lucky river i ocekivan fold,a za Eli-ja ja bi po nacinu na koji betuju stavio eli-ja na ak suited i callovao bih sigurno...
Ma Daniel je lud mnogo i opasno skida Skotya...

Tony_G
01.04.2011, 21:52
Znaci callovao bi samo da bi splitovao pot? To bas i nije preporucljivo, a da ne gopvorim sto u vecini slucajeva ne mozes igraca da stavis na tacno odredjenu ruku, pa tako po meni postoji jednako sanse da Eli ima AA, KK, AK, sto znaci da imas 33% sanse za split, u tom slucaju je jasno sta treba uraditi. Ne kazem da je lak fold, ali opet se vracam na ono da moze da pobedi samo blef sto bas i nije zavidna situacija.
Inace samo da ubacim jos jedno ime: Jason Mercier, deluje mi kao odlican igrac... verovatno si ga gledao, isto je pokidao na turnirima, a dobar je i u cash-u.

Denzel80
01.04.2011, 22:35
Ma opet zavisi i protiv koga bih bio u ruci,stvarno ne znam,samo kazem da bih verovatno callovao...Mercier,kada se pojavio na high stakes-u smejao mu se Gabe jer je u prvoj ruci udario agresivan raise sa 22,cini mi se Ivey ga platio,i uzeo pot lagano... A posle momak napravi cudo,onako deluje,brljivo,nezainteresovano...Dao je izjavu jednom-"cim zaradim od pokera dovoljno da imam za ceo zivot vise nikad necu sesti za sto"! !! Mnogo je dobar vise online,ali verujem da bi kidao dobro i na HSP..Jel si ga gledao na Naational Championship heads up ili kako se zove vec 2010.?Tada je izbacio Laak-a,nagreanua i ne znam koga jos i onda ispao od Nguyena-a,a sad 2011 je izbacio samo Foresta cini mi se...Jel si gledao to nekad?A jel treba da se pojavi i on u ovoj sezoni HSP-a?

Tony_G
01.04.2011, 23:26
Mislim da ce biti u HSP 7. Cuo sam tu izjavu, a najvise sam ga gledao na Pokerstars Big Game. Inace sam samo neke kratke klipove sa Heads-up Championshipa gledao, u principu nije mi nesto zanimljivo da gledam 1v1, ili uopste turnire, previse je predvidljivo. Igra sa pozicije, coin flipovi, amateri koji betuju 400% pota i sl., ne mozes nista novo da naucis gledajuci to.
Sad gledam ponovo drugu sezonu HSP, tu su neki Cory Zeidman i Amnon Filipi, nznm dal ih se secas, nevidjeni slepci, a ovaj Cory je jednom slow rollovao Jen Harman na turniru sa apsolutnim nutsom, i kad ga vidis bas je nekako ljigav lik. Kolko god puta da gledam i dalje je zanimljivije od bilo kog drugog poker showa, pogotovo zbog Gabe-a, kad budes gledao HSP 7 neces verovati koliko je bezivotna emisija.

T-Snell
02.04.2011, 00:13
Ljudi, ne znam da li ste komentarisali onu ruku kada su Sammy i Jamie bili AA vs KK (jebem li ga treca ili cetvrta sezona kada su igrali onu 500k buyin partiju) i kada ga je Jamie "ubedio" da ne betuje na riveru...
Ne volim Gold-a, ali se mora priznati da je lik nevidjeno pametan i zaista me odusevio u onih nekoliko partija.

Denzel80
02.04.2011, 01:33
A sto se tice Gold-a,da u pravu si potpuno,dobri su za show i on i Farha... Neverovatnu ruku su imali cini mi se u 4.sezoni kad ga je gold ubedio da ne dizu vise,gold je imao kk a farha aa... Gold je baraba teska... h5g6k8 Inace mnogo mi je smesno bilo bila je neka emisija svi vrhunski igraci su imali svoje ucenike i trebali su da ih nauce necemu,i dok su svi ucili svoje djake dkako da pretstave neku ruku,kako da koriste poziciju itd,ucenik jamie golda je rekao kako ga je gold prvo naucio kako treba maximalno da isprovocira igraca kom planira da pokupi lovu h5g6k8

Evo ga,hheeh,pa kako ne to je klasik...Ali je i tu Jamie pokazao kakav je lik...Znaci poznavanje pokere 10,reading skills 10,moc ubedjivanja 10,LJUDSKE osobine 0...heheh

Tony_G
02.04.2011, 13:00
Ma Jamie Gold je tu imao srece, jer bi bilo koji drugi igrac betovao u toj situaciji na kraju. Jedina ruka koja je mogla da pobedi Sammy-a je poker desetki, a Jamie bi drugacije odigrao da je imao rucne destke, ne bi se sigurno s tom rukom upustio u betovanje u mraku i sl. U svakom slucaju legendarna ruka.
Btw Johnny Chan ucestvuje na HSP 7.

Denzel80
02.04.2011, 13:28
Staaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa? Chan!!!???
Auuuu brate ne mozes da verujes koliko si me odusevio sad...Jedva cekam da vidim legendu!!!:happy:
Ma da rekao mu je tad Sammy,kao nesto u fazunu,nisam betovao jer te gotivim,a kaze Jamie "thank you"....:)

Denzel80
02.04.2011, 15:36
http://www.youtube.com/watch?v=OColG3ceE_Q
A ovo ludilo,mounster flop za Dwana,poket-rockets za Greenstina,ko je tu odigrao kako treba a ko ne? U svakom slucaju potpona coin-flip situacija nakon flopa...

Tony_G
02.04.2011, 18:15
Ma standardno odigrano, jedino sto nije standardno je da Durrr otvori akciju na flopu, 90% igraca uvek chekira flop sa SB/BB, ako je dealer raisovao, ali internet generacija to ne radi. A Barry bi verovatno sacuvao neke pare, da je samo call-ovao Durrra, medjutim jednostavno nije hteo da dozvoli da mu se ovaj kupi na turnu ili riveru. Jedino sto ne razumem je zasto Barry nikad nece da run-uje dva puta, ovo su stvarno ogromne pare, a pritom kao sto kazes 50-50 situacija. Onda bolje da igra crveno/crno na ruletu za pola miliona ruku.

Denzel80
02.04.2011, 18:30
Pa i to sve do igraca zavisi neki otvaraju po 4 puta.. Kao Antonius npr... Da nije ovako isla ruka,jedino sto bi moglo da se desi posle toga je snazan bet Durrra kad je izasla dama na turnu,e tada ne znam dal bi mogao Greenstin da Baci AA,ja mislim tesko...Meni je vrh sto su poceli i online u heads up da ubacaju to da mozes da se nagodis koliko puta da se otvara... Sto se tebe tice,iz prakse i iz licnog iskustva da te neko pita da moras da izaberes karte jednog ili drugog za ovih 1mil $ cije bi karte uzeo? :)

Tony_G
02.04.2011, 19:16
Mislis da na flopu izaberem ruku od ove dvojice? Pa kecevi su u prednosti, iako je 50-50, u tom trenutku su AA najbolja ruka. Ali iskreno ja bih uvek run-ovo dva puta, ako sam u prednosti da se zastitim od bad beata, ako jurim draw onda da imam vise sanse.

Denzel80
02.04.2011, 19:49
Ne znam koliko igras poker vidim da pratis bas istodosta kao i ja...Ali jel znas da meni nije dobro kad vidim aa?:) Znam da ide dosta love,a znas koliko puta sam se izuvao sa aa? I to ih dobijam obavezno u ranoj fazi turnira,kad ako napravim veliki raise,uzimam neki smesan blind samo i to je to,ako malo raise-ujem,plati me neko sa suited conectors,ili neko sa sasvim nelogicnom rukom na kuju nikada ne bi mogao da ga stavis i ode sve u p.m.Obavezno gubim ruke,a u kasnijoj fazi kad mogu i all in da vucem,u odnusu na blind nema ih nigde...Tako da bih se ja odlucio za dwanovu ruku...:)

Denzel80
02.04.2011, 21:40
http://www.youtube.com/watch?v=7zPcuL-hRmY
A ovo 2/3 nosi slabija ruka... I to se u zadnjoj sekundi predomislio da run-uju 3 puta,hteo je prvo 2 puta i u tom slucaju bi sve izgubio...

Tony_G
03.04.2011, 00:16
Znam, desava se, ali nisu dzabe AA 80% favorit pre flopa, uzmi AA protiv connectora i izvuci 10 puta flop pa ces videti ko ce odneti vecinu.
A sto se tice turnira ili cash-a ja u principu AA ne tretiram tolkio posebno, u svakom slucaju nisam jedan od onih koji ne mogu da se odvoje od rucnih AA, ako je neki opasan flop, ili ceo board opasan, jbg mora da se baci, steta je ali to je ono kad kao imas dobru ruku a kad bolje pogledas ne mozes nista da pobedis. A i kad bolje pogledas to je samo jedan par. I znas sta sam jos provalio, jedini nacin da osvojis veliki pot sa AA je da odete all-in pre flopa i da ti se odrzi ruka, u suprotnom je gotovo nemoguce, jer ko god da ode all-in na flopu/turnu/riveru ce imati bolje od samo top para...
Evo klasicna situacija gde se ne zalecu sa velikim rucnim parom. Mada je Antonius imao srece sto se Ivey odlucio za slow play, jer da su otisli all-in Ivey bi samo jednom hteo da run-uje i dobio bi pola miliona.

http://www.youtube.com/watch?v=Ej9TPOAro04

Tony_G
03.04.2011, 00:42
http://www.youtube.com/watch?v=xr5i10phaIU&feature=related

Jesi video ovo? Gabe carina. Moram da odgledam ovu epizodu PAD-a, odavno nisam u toku sa njima.

E a bas me zanima jel ti vise igras loose ili tight? Ili se mozda rukovodis onim: za tight stolom je najbolje igrati loose, a za loose stolom treba igrati tight.

Denzel80
03.04.2011, 01:28
Pa ja bih rekao da vise volim tight igru,ali ne ni preterano pasivnu,call-ovanje ubija... Ali volim ponekad i da povucem...A primetio sam jos npr da na netu dosta vise blefiram,diktiram igru itd...A uzivo mi je vec malo teze,jbg mozda je to i logicno ipak sam amater,lakse mi kad me niko ne vidi...:)A mozda bi bilo najbolje i rukovoditi se time sto si napisao...Ali dal ima nesto lepse nego kad nekog loose igraca prerezes jedno pet puta sa 73 offsuit...:)Nahrani ti dusu...
A za Gabe-a :tu:,svaka cast...Pretstavi keca...Morao je da nauci nesto,sve i da nije hteo...:) Mogao bi napisao sam ti to vec da gledas PAD,ako volis cash game najvise,imas par dobrih sezona po 7-8 epizoda,medju njima i ova naravno...
Jel igras ti poker? Igras li negde on line ili uzivo?

Denzel80
03.04.2011, 01:32
Znam, desava se, ali nisu dzabe AA 80% favorit pre flopa, uzmi AA protiv connectora i izvuci 10 puta flop pa ces videti ko ce odneti vecinu.
A sto se tice turnira ili cash-a ja u principu AA ne tretiram tolkio posebno, u svakom slucaju nisam jedan od onih koji ne mogu da se odvoje od rucnih AA, ako je neki opasan flop, ili ceo board opasan, jbg mora da se baci, steta je ali to je ono kad kao imas dobru ruku a kad bolje pogledas ne mozes nista da pobedis. A i kad bolje pogledas to je samo jedan par. I znas sta sam jos provalio, jedini nacin da osvojis veliki pot sa AA je da odete all-in pre flopa i da ti se odrzi ruka, u suprotnom je gotovo nemoguce, jer ko god da ode all-in na flopu/turnu/riveru ce imati bolje od samo top para...
Evo klasicna situacija gde se ne zalecu sa velikim rucnim parom. Mada je Antonius imao srece sto se Ivey odlucio za slow play, jer da su otisli all-in Ivey bi samo jednom hteo da run-uje i dobio bi pola miliona.

http://www.youtube.com/watch?v=Ej9TPOAro04

Ovde mi bilo zao Patrica i ako mi je ivey idol...U pravu si ubedljivo najvise pre flopa all in zato ti i kazem da najvise volim da me AA pogodi u kasnijoj fazi turnira jos ako sam short stek,ludilo...A na flopu eventualno mozes da se nadas da ce neko povuci sa top parom i dobrim kickerom,mada i tu ako odigras agresivno uvek ce u glavi tvom protivniku biti da imas over par,i treba bas da imas srece da naplatis to... Jel imas onaj trip omiljene karte i to? :)

Tony_G
03.04.2011, 14:57
Pa nemam bas omiljene karte, kao sto je Negreanu 10 7, u principu volim konektore, mada bas retko ubadam ruku s njima. E to sto si rekao za net i live, kako na netu diktiras igru a na livu si mnogo vise tight, to se upravo i meni desava. Na netu su zapravo mnogo ozbiljniji igraci, dok su na livu vise oni pravi kockari. Zato na netu ljudi cekaju kvalitetne ruke sa pozicije, tako da vecinu ruku bacaju i ti onda mozes da uleces sa svim zivim i kupis blindove. Nznm gde si igrao live, ja sam uglavnom sa drustvom, ali oni slabo znaju, pa tu ne vrede nikakvi napredni potezi, jer ce oni da te prate sa svacim. Zato tu samo callujem BB i cekam da ubodem dva para ili bolje i da naplatim. Inace je live "scena" prilicno skupa kod nas, pa to ni ne igram, treba ti najmanje deset hiljada za sesiju, ako hoces normalno da igras. Mozes naravno i sa tipa 2/3 hiljade ali onda prakticno igras na srecu. Npr ima u Grand Casinu turnir za 2500 buy-in, ali u prvih sat vremena neogranicen broj re-buya. To je s jedne strane dobro jer se nabilduje prizepool, ali je potpuno suluda igra, gde su u prvih sta vremena svi po vise puta u all-inu sa bilo koje dve karte. Jbg, nema tu neke igre. Net je najbolja opcija, ne treba ti mnogo para, mozes mnogo vise da igras. Meni najvise odgovara cash igra, ali na netu nemam strpljenja da igram sa deset dolara i da kao posle pet sati budem u nekom srednjem plusu. Tako da mi se najcesce desavalo da igram dobro prvih sat/dva i onda na neku glupost izgubim pare. Mozda se najbolji turniri na netu...

Denzel80
03.04.2011, 18:40
Ja sam na netu igrao na dosta mesta i iskljucivo igram Sit and go,cash game bas bas slabo,udjem na cash game ponekad na po par minuta... A ti i imas gde da igras poker live,u Kragujevcu bas slabo,par mesta gde se igra cash game i to je to,jos tu ljudi dolaze sa mnogo dubljim stekovima tako da tu nema sta da se trazi definitivno...A u pravu si za te turnire znaci koliko hoces rebuy-eva addon-ova,znaci ko je usao sa vise love uzima sigorno...Video sam u Bg-u ima sad na par mesta nekih Freezout-a bez rebuy-a i add on-a,to nije lose... Ovde su bile pre neki sitni turniri to sam voleo da igram,toga vise nema i sad mi od live-a ostaje samo sa drustvom,e sad dobro je sto tu bas imam srece... Ima nas 10-ako koji bas volimo i pratimo jer smo se svi zaludeli sa PAD-om na Fox-u jos dok je bio i poklopilo se u to vreme da drugara dobije cipove vrh iz inostranstva tako da od tad bas aktivno igramo svi i lepo se kidamo... Sad,ne peljesimo se mnogo naravno nije mi u interesu drugovima da otimam neke velike pare igramo sa 1 rebuy-em,ulaz 200 kinti rebuy-300 i to je to... Na kraju veceri,podelimo nas 2 ili 3 i na kraju sve to ipak ode na pivo...Cudi me da u Bg-u neko ne napravi neku varijantu sa tim turnirima bez rebuy-a za nekih 500,1000 din pa mozda i manje jer ipak vise ima nas kojima je to prihvatljivo nego onih koji su spremni da izgube po 50000-100000 za vece,sad razumem ja veci ulaz veci rake,ali ipak u Bg-u mislim da bi to islo vrh...I ovde dok su bili ti turniri bilo je dosta igraca a kamoli tamo...

Tony_G
03.04.2011, 18:48
Ma ima dosta klubova sa tako manjim turnirima, ali lakse mi je na netu da igram, jer ti turniri su jednom nedeljno, a ne mogu bas uvek da odvojim po 5/6 ili vise sati, zato mi vise odgovara net, kad god imam slobodno vreme kod kuce mogu da odigram turnir. Na Starsu se isplati igrati one turnire za 180 igraca, 2.20$ buy-in bez re-buya, prvih 18 ulazi u pare, prvi dobija 108$, a pocinju bikvalno na svakih 5 minuta. To ti preporucujem, ako imas strpljenja to treba igrati.
Na kom sajtu ti igras?

Denzel80
03.04.2011, 18:57
Pazi sa lovom sa usao na William hill tiu sam masovno igrao S&go i te turnire sa vise igraca-tipa ali sam igra npr sa manje igraca tipa 100 igraca ulazi 10 u nagradu kad je ulaz 1+0.20 $,i od 50 igraca isto ulazi 10 ali je ulaz 2+0.40 $... Onda sam igrao na tiltu,ali tu sam se drndao sa onih 50 dolara sa poker-strategy-a sto treba da obrnes 50 puta da bi uzeo nesto znaci smesno... Drugar mi je imao nalog na starsu i davao mi je da igram sa njegovog non stop,ja sam sad nesto umislio da oslobadjam neki bonus na victory-u ima neka fora kao kad pozoves prijatelja dobijes nesto,i cim to uradim od te love koliko god bude bilo prelazim na stars,ne mogu da se cimam na ovom nasem,mnogo je mali izbor svega,i turnira i stg i cash game,znaci ako si razmisljao o tome-nemoj da se upustas u to!
U pravu si brze i lakse je iz fotelje na netu i sa drustvom uz pivce,vrh...Ali tada na william hillu bas sam lepo krenuo i onda brate 20 bad beat-ova u danu znaci neverovatno,nisam mogao da verujem,kostalo me je jedno 10 godina zivota... Znaci ni William hill nikako!

Tony_G
03.04.2011, 19:46
Ma ima bad beatova na svim sajtovima. Ja sam na Starsu poceo dobro, zavrsio u parama na ovom 180 turniru par puta, ali sam onda poceo iz dosade da igram cash game, nisam imao strpljenja i dosta izgubio. Sad cu opet da krenem, ali ovaj put samo sa turnirima, posto definitivno nemam samokontrolu da igram po pet sati sa 10$ na cashu. Inace se mozda isplati i porbati par onih turnira sa po 3/4 hiljade igraca, jer na samo 1$ moze da se uzme par stotina, ako stignes dovoljno duboko u nagrade. Naravno treba ti mnogo srece...

Denzel80
04.04.2011, 02:45
Treba ti mnog srece i dobra taktika jer svi pred ulazak u nagradu pocnu da igraju strasno stegnuto i tada treba provaliti sta da radis:da li da i ti igras tako ili da probas da eventualno napravis stek za prvih par mesta...Ma cash game je mnogo opasan,cini se da mozes mnogo vise da profitiras iz ruke,i onda pogotovo ako si imao los niz na stg,srljasmnogo i tome nema kraja...Ja sam npr troduplirao na william hillu ulog zajedno sa oslobodjenim bonusom,ali onda je proradilo ono cuveno,znas "umesto da podignemo lovu,podigli smo ulog",i tu je bilo krvcanje za bukvalno 24 h!Ne znam moj ti je savet ipak ako uopste pokusavas da malo zaradis od pokera a ne da igras iz zabave,da pricatas neku od stg strategy i da guras tako,ipak je to zakon za turnire,dokazano mnogo puta...Sve ostalo je za cash game tipa rasiovanje sa suited conectors ili limpovanje sa jakomrukom,dakle to sve mora da se batali i kade se igraju stg turniri igras po pravilima...Ja ti kazem iz iskustva jer sam ja proba da primenim sve ono sto zanam i sto sam video na tim turnirima i nisam se proslavio...Znaci tacno se zna koje se ruke igraju,kako i kad...

Tony_G
04.04.2011, 11:21
Ja za SnG tako nemam zivaca, to mi je najdosadniji oblik. Ma na ovim 180 turnirima mogu da se uzmu pristojne pare, igras "small ball" poker i bice dobro. A to sto kazes za podizanje uloga, ako mene pitas tako i treba, jer poker nije igra na srecu, ali najvaznija je kontrola bankrolla. Npr ako si igrao turnire za 1/2 dolara dok si imao bankroll od npr 50-100, onda kad ga utrostrucis samo predjes na turnire od 3/4/5$ i stalno tako.

maximus28
04.04.2011, 12:31
cash game je bezveze...ja juce check on rise ja platim sa jj flop 9 2 4 razne boje ja chack on 5 i nesto dolara rais ja all in sa 17 dolara on call ja vec trljam ruke reko upeco se kad on mi pokazuje qq i naravno nosi a sto puta sam sebi rekao ne juri sa poketom ali ponese te lepa ruka pogotovo ako si neki period dobijao lose ruke za redom i onda si zedan i...

xexe

e zato su turniri zakon,cuvas zetone,nadogradjujes ih kad naidje nepobediva ruka ako budala naleti dupliras cipove itd
ti turniri 180 ljudi su meni najgori svi se stekaju a blind ide previse brzo na gore i kad ostane 30-ak ljudi ne striktno ali tako par desetina zavisi kako kad ali odjednom krenu all in blin je prevelika tempo prebrz i nema igre vec samo rizik i sreca...
bez minimum 10 minuta blind nema kvalitetne igre.
sto vise ljudi to bolje,prociste se losi u prvih sat dva a naprave dobar nagradni fond i onda eto love.

Tony_G
04.04.2011, 13:46
Za 180-ice si donekle u pravu. Kad se svede na poslednjih 30 ljudi nema igre, ali na pocetku zato pravis stek, da ne bi morao da uleces u all-in u "bubble" fazi.
A cash game nije bezveze, nego je problem kad igras sa 100BB ili manje onda posle dva tri raisa moras all-in ili fold. Zato ja ne igram cash game, jer nemam dovoljno para da igram dovoljno deep.

Denzel80
04.04.2011, 15:54
Ja za SnG tako nemam zivaca, to mi je najdosadniji oblik. Ma na ovim 180 turnirima mogu da se uzmu pristojne pare, igras "small ball" poker i bice dobro. A to sto kazes za podizanje uloga, ako mene pitas tako i treba, jer poker nije igra na srecu, ali najvaznija je kontrola bankrolla. Npr ako si igrao turnire za 1/2 dolara dok si imao bankroll od npr 50-100, onda kad ga utrostrucis samo predjes na turnire od 3/4/5$ i stalno tako.

Ma znam ja odlicno kako ide bankroll managment,nego sam pomislio ako mogu da se trodupliram na 1-2$,mogu i na 10$ da pikam i tu sam se zaje..o>treba zivaca za stg zna se koje se karte igraju kako i kad,cekas karte A klase,zna se sa kojima raise,sa kojima rerasis,sa kojima vuces all in u kasnijeoj fazi turnira kad ostane manje od 14 Bb,ma sve pise,ali opet djavo ne da mira,volim da probam neki blef,neki raise sa suited conectors i to me zajebe..

Denzel80
04.04.2011, 17:07
E nikako da te pitam kakav je komentator novi na HSP-u ove sezone,jer naucio neto od Gabe-a kroz ovih 6. sezona?

Tony_G
04.04.2011, 17:26
Komentator je Norm McDonald, nznm dal si cuo za njega, ja nisam do sad. Lik je najveci mrtvak kojeg sam video, nije ni blizu Gabea, za pet epizoda je mozda ubacio dva fazona, ni poznavanje pokera mu nije na Kaplanovom nivou. Jednostavno je lik totalni promasaj. I svi komentari ga kritikuju na youtubu, pokrenuli su peticiju da se vrati Gabe...

Denzel80
04.04.2011, 18:00
Auuu sad si me bas obradovao posle onih vesti za Chana i Merciera ovo me ubilo :)A taman sam stavo da se skida ovih 6 epizoda...:)

Tony_G
04.04.2011, 18:20
Sto ih skidas? Imas cele epizode na youtubu, savrsena slika i zvuk, cak nisu u delovima.

Denzel80
04.04.2011, 20:33
Bzv,nasao sam na netu neki hd rip pa cu da gledam na tv-u,lepse mi ipak nego na monitoru,cuo sam malo ovog komentatora sada dok sam listao,cini mi se da se trudi da zvuci kao Gabe,nekako slicno akcentuje i tako to... Sve bolji igraci se pojavljuju,mozda ovo do kraja i ne bude tako lose,steta sto nema tilt igraca ali moze i ovde da se napravi dobra selekcija... Da li ce naterati Helmuta da igra cash game? :)

Tony_G
04.04.2011, 21:00
Mislim da nece bita Hellmutha, ma rekao sam ti ranije da nema mnogo akcije, svi osim Viffera traze kvalitetne ruke za pocetak, igraju s pozicije, mislim dobra je igra, ali nema akcije.

Denzel80
04.04.2011, 21:25
Verovatno cu veceras da odgledam prvih par epizoda pa cu da vidim sta se desava,a vidim da se promenila ekipa nakon 5.epizode,cini mi se da ova ekipa malo vise obeceva...E jel si gledao ti aussie millions sve serijale> Ja sam gledao dosta ruku ali nisam pregledao bas sve kao HSP,mislim na cash game ne na turnire...Jel si video ono ludilo od turnira sa 250 000 buy inom,sto je sidel uzeo?

Denzel80
04.04.2011, 21:55
Samo da se ne pijavi jos neka zena u nastavku HSPa to bi me ubilo...:)

Tony_G
04.04.2011, 22:06
E nisam gledao nista od Aussia, pogledacu mozda, mada bih pre gledao Million Dollar Cash Game, ili ovaj novi PAD.
Jedina zena vredna ucesca u cash gameu je Jennifer Harman, eventualno Vannessa Rousso Onu Annie Duke bih zadavio, zajedno s njenim burazom Ledererom, koji je najdosadniji za gledanje, na HSP-u su ga razbili, secam se kad ga je Nick Cassavetes izblefirao...

Tony_G
04.04.2011, 22:12
E nego oces da opikas na Starsu malo u fun money?

Denzel80
04.04.2011, 22:42
Heheh,ma mene nerviraju sve do jedne bukvalno,ne marim da ih vidim,sad sam nesto zevao nasao sam dobar neki stg na PAD 100 000 $...Dobra je i million dollar cash game...
Znas da je Lederer jedan od vlasnika tilta?Jeste profesor smor nema sta...
Sad ce drugar da mi svrati,pa drugi put...A nadam se da cemo uskoro moci i u real money jer gledam da uplatim ovih dana...

Tony_G
04.04.2011, 23:00
E i ja uplacujem do kraja nedelje, samo jos nisam odlucio dali da igram cash game ili turnire, strpljenje mi je glavni problem. Ma znam za Lederera da je jedan od vlasnika, inace sam video u intervjuu Johnny Chana da ko ima 1% Full Tilta zaradjuje 100,000$ mesecno, potpuno ludilo.
Tu je inace rekao kako je Phill Hellmuth trckarao za njim krajem 80-tih i govorio: Da, gospodine. Kaze to su bili dani....
Chan legenda

Denzel80
04.04.2011, 23:12
Samo mi je krivo sto 1988 na wsop u final hand-u nije A izaslo u riveru mozda nista ne bi bilo isto...
Pa ja ne znam sta da ti kazem,meni zbog svega vise odgovora stg ili turniri,a ti razmisli...

maximus28
04.04.2011, 23:59
obavestite me gde igramo!:)

Denzel80
05.04.2011, 00:13
Hehhe,vazi...:)
season 7 episode 1:
Ja stvarno ne znam sta da kazem na sve ovo,pocevsi od prve ruke presmesno kad ona vanesa pita u prvoj ruci Croaka koliko ima pa nakon 2 min on pita nju...
Onog rufina ukenjao set ali ne mogu da verujem sta ona vanesa sebst radi,nju je ona ruka izbacila iz koleka nacisto nadam se da uskoro opet gubi sve cipove...Peat agresivan ali j..o taj sto gde se on po tome izdvaja najvise... Greenstin,esfandieri i doyle cekaju velike ruke,opeljesice nekog...oNOM rUFINU NE ZNAM STA JE SA ONOLIKIM OVERBETOVIMA ZNACI NEVEROVATNO...A onaj Croak ako su hteli cisto da popune mesto za stolom bolje da su jednu saksiju stavili kao dekoraciju...U svakom slucaju pomalo cudno gledati ovakvu prvu epizodu 7. sezone posle onakve 6. sezone...

Denzel80
05.04.2011, 02:44
Season 7 episode 2
Ccccc jel onaj Croak stvarno bacio backdoor flash bez board para igde... Kakav covek,ja ovakve igrace nisam vidjao da igraju za 200 din a ne za 200 000$...
Ovaj ruffin je stvarno lud,baca 99,pa posle call-uje sa k3 a samo blef moze da pobedi...
Peat sa ugradjenom kosom mi je mnogo smesan,ali odrase ga,mnogo je agresivan i gde je pokasao da izblefira bas Ruffina kad je on covek totalno nepredvidiv...
Antonio naplati svoje steta sto je od Greenstina,nema Bary srece sa flash-draw-ovima:)
Ne znam da l sam dobro video sad u najavi trece epizode na nema Croaka,daj boze,jer stvarno ne zelim vise da ga vidim ikad kako igra poker...

Denzel80
05.04.2011, 04:29
Season 7 episode 3
Dobro je ispao je Croak...Heheheh,jedva docekah...
Ne mogu da verujem koliko hoce ruffina,a kako betuje hehehhe 25k,25k pa 100 k,ili 5k,5k pa29k...Covek ne zna kad je na redu da igra a zrnu svu lovu...
Robl odma napravio jedan dobar call dobar je za igru skroz...
Ne znam sta radi Berry i dalje sa short stekom sto ne vuce vise...Igra sa 40k...
Ova Vanesa mi je nesto antipaticna njoj bi prvoj voleo da vidim ledja od ove ekipe...
Ali potez epizode Godfather of poker! Kakav fold trilinga...Matori je kralj!

Tony_G
05.04.2011, 12:09
A to je opet situacija gde ne moze nista da pobedi. Zapitaj se samo sa cim bi Vanesa Selbst raisovala toliko, a da Doyle moze to da pobedi, takva ruka ne postoji. Pogotovo sto je u potu bilo 4/5 igraca, nije nemoguce da neko ima jacu sesticu, jos kad te neko raisuje i to na riveru znas da si pobedjen.

Denzel80
05.04.2011, 12:45
Da ali pazi ovo bio je limp pre flopa sto znaci da doyle ne moze da je stavi na qq i kk,sto znaci da ostaje samo 44,64,6k i 6q,samo to ne moze da dobije...Jer je doyle vec imao kickere dole q i k... Mogao je da bude blef,ili posto je bila na blindu ja bi pomislio da eventualno ima 62 ili 63...

Denzel80
05.04.2011, 12:47
Season 7 episode 4
Ode Ruffin hehhe,uze lik 400 000,amater sa najvecim profitom,sad me je ubedio da bi i ja mogao da sednem da igram samo morao bih prvo da popijem par piva da se opustim,da bih mogao da bacam pare kao on...
Ostalo nista zanimljivo,osim toga sto sam primetio da ona Vanesa ima opasan problem kad je u ruci da ostane mirna,samo se nesto okrece,vrpolji...
Stigao je i Chan genije...

Tony_G
05.04.2011, 13:46
Tesko da bi bilo ko u toj situaciji blefirao. Imas igraca ispred sebe koji betuje protiv dvojice (znaci da ima dobru ruku), ti si u sredini i pravis raise a imas iza sebe igraca koji je vec call-ovao na turnu, previse riskantna situacija za blef. Doyle to zna i zato zna da Vanesa nije blefirala. Slazem se da ne moze da ima ruke QQ ili KK, ali moze rucne 44, 64 ili jacu sesticu.

Denzel80
05.04.2011, 15:07
Tesko jeste ali opet sta reci vise o tim high stakes pro-ovima,oni ocigledno pomeraju granice i pokusavaju necim novim da prave dobre ruke... U zadnje vreme sam provalio da sve vise njih dize sa nekim marginalnim rukama UTG,verovatno posto ih obicno stave svi na veliku ruku i tu prave zamku... Iz godine u godinu se menaju ruke,ja npr u pokeru od pre 10-ak godina nikad nisam video da neko pravi overbet,da bi pretstavio blef,a ustvari ima nuts... :)

Denzel80
05.04.2011, 15:31
Tom Dwan +1,756,500
David Benyamine +904,150
Doyle Brunson +782,300
Mike Matasow +609,350
Patrik Antonius +418,490
Phil Ivey +332,400
Eli Elezra +312,650
Barry Greenstein +277,600
Erick Lindgren +273,550
Mimi Tran +251,400
Brad Booth +205,600
Guy Laliberte +188,950
David Peat (Viffer) +122,000
Brian Brandon +117,400
Amnon Filippi +113,800
Paul Wasicka +94,100
Amir Nasseri +80,600
Bob Safai +76,700
Jen Harman +67,500
Dan Harmetz +63,800
David Grey +51,400
Johnny Chan +51,300
Joe Hachem +45,600
Ted Forrest +45,500
Michael Mizrachi +41,200
Chris Ferguson +32,800
Bob Stupak +25,800
Gabe Kaplan +22,800
Freddy Deeb +11,250
Nick Cassavetes +3,300
Phil Laak -50
Bill Chen -2,000
Phil Hellmuth -21,250
Haralobos Voulgaris -29,600
John Juanda -36,600
Brandon Adams -54,300
Cory Zeidman -57,000
Dan Shak -60,100
Minh Ly -63,200
David Williams -65,100
Jerry Buss -69,500
Illya Trincher -73,050
Gus Hansen -80,100
Peter Eastgate -81,000
Howard Lederer -85,800
John D'Agostino -86,900
Victor Ramdin -100,300
Sam Simon -108,700
Antonio Solario -114,200
Dennis Phillips -116,400
Bertrand Grospellier (ElkY) -120,300
Lex Veldhuis -137,100
Brian Townsend -143,300
Alan Meltzer -154,400
Fred Chamanara -158,300
Sam Farha -171,650
Andrew Robl -173,600
Jason Mercier -187,500
Andreas Hoivold -189,300
Mike Baxter -200,700
Todd Brunson -202,400
Jamie Gold -217,140
Daniel Alaei -222,300
Shawn Sheikhan -243,900
Antonio Esfandiari -273,050
Dario Minieri -328,400
Ilari Sahamies (Ziigmund) -362,150
Phil Galfond -406,300
Daniel Negreanu -2,182,850

Tony_G
05.04.2011, 15:48
Jel to balance posle svih 6 sezona? Nevidjeno je kolko je Negreanu imao lose srece na ovom serijalu. Mada je imao neke lose callove na riveru, ali u svakom slucaju nisam video da neko stalno flopne najbolju ruku i da se ona nikad ne odrzi do kraja.

Denzel80
05.04.2011, 15:52
Odgledah i 5. epizodu,super sto je Antonio dzavrsio sa tolikim plusom,vidis da ipak nije tu samo da bi pricao"i love america" :)
Par dobrih ruku,Robl vrh,pokupi 150 000 $ na brzaka...Chan kralj steta sto nije duze bio tu...
Ovo gore su zarade od 1-6 epizode high stakesa,Esfadieri prelazi sad u zelenu zone... :)

Denzel80
05.04.2011, 15:54
Ma neverovatno koliko nije imao srece Daniel,ali u pravu si potpuno mnogo je imao losih call-ova,ne verujem da bi to call-ovao da nema kamera..

Denzel80
05.04.2011, 17:06
Zamisli sad ce Ruffin da se uglavi izmedju AAntoniusa i Ivey-a heeheheeh

Denzel80
05.04.2011, 17:54
Odgledao sam i 6.
Pa bre ima mnogo kvalitetnih igraca koji nisu na Tiltu,sta je bre ovo? Kad uporedim sa drugom postavom iz predhodnih sezona ova je presmesna...
Taj high stakes su igraci cinili zanimljivim,ovo sada nije za gledanje...Ima puno boljih cash-gamevo od ovog... Pod hitno mora da udje neki IGRAC!

Denzel80
05.04.2011, 17:58
Million dollar challenge

In January 2009 Dwan issued a $1,000,000 challenge to play anyone online, "with the exception of Phil Galfond", heads up for 50,000 hands 4-tabling $200/$400 or higher No-Limit Holdem or Pot-Limit Omaha. If his opponent is ahead after 50,000 hands, Dwan agreed to give them $1,500,000 more, while if Dwan is ahead, he will get $500,000.[17][18]

Patrik Antonius and Daniel Cates are playing Dwan as part of the challenge, but no 50,000-hand challenge is yet complete.

Vidis ne respektujem samo ja Galfonda... :) Nisam ovo video do sad...

Tony_G
05.04.2011, 18:41
A ma znam za to, oni su valjda ortaci pa zato, nisam siguran.

Denzel80
05.04.2011, 19:02
Million dollar cash game ima 5 sezona ukupno? Sa tim bih moga da se zaludim da odgledam sve,nema mnogo...

Tony_G
10.04.2011, 19:39
E brate jesi stavio kes na PokerStars?

Denzel80
11.04.2011, 01:08
Jok,brate nisam jos,t? Istekla mi ona Vitruon kartica iz Raajfajzena nisam ni znao da traje samo godinu dana,i sad nikako da skoknem do banke da produzim... Da sam znao mogao sam da uplatim preko nje pre mesec dana pa bih podigao (ako podignem) sa nekom drugom...Jbg...

Tony_G
11.04.2011, 15:58
Ja sam stavio, igram turnire, ali za sada nista, od prilike sam na nuli.
Svidjaju mi se ovi veci turniri, na finalnom stolu se uzimaju bas dobre pare, ali zato ucestvuje mnooooogooooooo ljudi. Dobar je i format isto, krece se dovoljno deep i blindovi idu na 15 min. sto mi odgovara. Ali ti u svakom slucaju treba mnogo srece da bi pobedio 5/6 hiljada ljudi....

Bendtner
11.04.2011, 17:02
Zanima me kako mogu da uplatim novac da igram na Poker Starsu ? Odg. moze i na PM

Denzel80
12.04.2011, 04:58
:) Postujem,ali sto veci rizik vise love uvek vredi probati...Na stg od 2$ mozes da uzmes maximum 10 $ kad je 10 handeed sto....Samo polako i ne gubi strpljenje to je jedini savet koji mogu da ti dam,jer bolje da si na nuli nego u down-u,ja sam se izglupirao jer sam mislio da cu kad podignem ulog da profitiram ali bankroll managment je keva,samo to prati i polako uz poker znanje koje imas naplatices kad tad...
Ja sam do sada za sve te kazione i poker sobe uplacivao preko vitruon kartice rajfajzen banke...Tu moras da imas 20 $ uvek na kartici, a sve ostalo je mnogo jednostavno kao da se radi o nasim sobama,samo ukucas broj kartice iznos i to je to...A ta katica traje godinu dana,cuo sam da preko intese ima neka dosta povoljnija varijanta ja cu sad ovih dana da se raspitam oko toga,cuo sam da se te kartice za placanje online dobijaju besplatno,a vec imam racun tamo preko firme,pa cu videti i to...Za sad najjednostavnije ti je ovo,ima i drugih nacina preko moneybookera i tako to,ali mislim da je to komplikovanje bzvv...

Denzel80
12.04.2011, 05:06
E tony odgledao sam 5. sezonu million dollar cash game-a,super je majke mi,malo komentatori ne zaklapaju usta ali sve ostalo je super... Reci cu ti samo da je Elezra profitirao najvise a ucestvotavo je samo u 2-3 epizode...Ako imas vremena pogledaj peta sezona ima sest epizoda i stvarno je kartanje ludilo....

Tony_G
12.04.2011, 19:19
Jbt ovi turniri su takva lutrija, to je neverovatno, samo se nerviram. Pazi ruku: Blindovi su 200/400. Ja imam oko 40k, medju vodecima sam, lik s moje desne strane (sa stackom 30k) radi raise do 1200, i znam da ima dobru ruku verovatno QQ/KK/AA, posto je do tada limpovao 90% ruku, ja imam 55, racunam daj da vidim flop, ako dodje 5 uzimam mu sve, u suprotnom gubim samo 1200, neki treci lik ode all-in sa 1000 chipova. Izlazi flop 6 5 2, ovaj s moje desne betuje, ja raise, all-in, all-in. Naravno imao ja KK i na riveru mu izlazi K i ja padnem na 10k i ne vidim normalnu ruku naredna dva sata. A sto je najgore onaj treci lik imao rucne dvojke. Prvi put vidim situaciju: set over set over set. Pritom osvajac turnira je nosio tipa 2k, a ovako sam zavrsio sa 3$...

Olakso sam dusu......

Denzel80
12.04.2011, 19:30
Hehe,ako...
Jbg znas koliko sam se ja tripovao oko toga jer su mi se takve stvari neverovatne desavale...Znaci znas koliko puta uhvatim lika u blefu imam tipa najveci par ili over par i on gurne all in ja ga platim i njemu odma na turnu izaadje A ili K...Ma idi,10 godina zivota mi oduzelo to nerviranje ali sta cu kad volim...

Denzel80
12.04.2011, 20:03
Cccc sad sam odgledao 7. epizodu...Kako ovo bedno izgleda posle Million dollar cash game-a... Raise pre flopa i plati Laak sa AA,Duhamel sa qq i neki ameter sa 66...Flop 8 3 2,Duhamel raise za 7k,ameter re-raise na 27k,laak fold,duhamel fold... Majko moja!!!! Pa da su mu bili tu durrr ili ivey raisovali bi mu na 100 k odmah...Jos posle pitaju laak-a na koju ruku je stavio duhamela posto je foldovao pre njega,a on kaze pa pre flopa na JJ ali kad je betovao znao sam da ima 2 para...Pa koja dva para a na flopu 8 3 2!!!!!!!!!!!!!!U duhamel za njim baca dame!!!!! Cccc ne gledam vise HSP,mozda neku ruku kad bude neki allin pogledam na youtube i to je to....

Tony_G
12.04.2011, 20:55
Pa Laak je tu pogresio sto nije raisovao pre flopa, na flopu i ne mozes da ga krivis posle beta i raisa. Mada je i dalje prilicno tight fold. A to za dva para je suludo, ja bih pre stavio ovog amatera na set. U stvari cudi me da ni Duhamel nije uradio raise pre flopa, stvarno ne razumem takvu igru, ne moze nista dobro iz nje da izadje... Npr 10 10 ili J J nije obavezan reraise pre flopa.
A turniri su tako nerealni. Bila mi situacija da sam chip leader na nekom cetvrtom nivou blindova i lik sa 4 puta manje od mene ode all-in, ja imam AK, naravno pratim ga, on okrene K10, znaci jedna karta mu radi i naravno dodje. Znaci kad to izgubim, onda nemam srca da se upustim u neki flip. Da bi osvojio turnir moras da pobedis flipove, ali kako da pobedim u desetak flipova na turniru. Prosto nemoguce...

Denzel80
12.04.2011, 21:44
Pa bas je tako,samo mozes da povecas svoje sanse i da igras samo sa odredjenim kartama,a srece treba mnogo... Koliko sam bad beatova ima protiv manjeg para ili set ili mu se neka skala spoji ne da Boze...Jel si se pomerio sa pocetka? Jel + ili -?:)

Tony_G
12.04.2011, 22:20
A sta mislis sta je, kad ovoliko kukam? To ide ovako: prvo ispadnem na turniru, i onda igram na tiltu (ne sajtu, nego dusevnom stanju) cash game i naravno mozes da pretpostavis sta se tu desi. Danas mi se desilo nesto neverovatno za ove micro limite: Jedan lik redovno na moj raise radi 3-bet pre flopa, i jednom smo u toj situaciji stigli do showdowna, uz check na flopu i riveru, a bet na turnu, da bi mi lik na kraju pokazao K2, i dobio sa parom kraljeva koji je je izasao na riveru. Aj sto mu je to izaslo, ionako sam imao idiotsku ruku pa mi nije bilo krivo, nego me cudi da neko igra na taj nacin na micro nivou. Obicno je tu 3-bet znak velikog para, eventualno AK/AQ. Ma bre strpljenje je kljuc uspeha u pokeru, ali kolko god da to sebi ponavljam jednostavno ne mogu da se kontrolisem. Nadam se da je samo downswing.

Denzel80
12.04.2011, 22:47
Hehe,ima mentolaca svuda,i ja sam se cudio sa cim me ljudi re-raisuju...Jbg...Gasi to do sutra onda nemoj da pikas ako nemas strpljenja sad...

Tony_G
12.04.2011, 23:09
Ma nastavio sam da igram i malo se povratio, tako da je dobro ispalo. A znas sta me nervira na cash gameu: ljudi prave preveliki raise pre flopa, uvek 4xBB, a nismo nesto deep (tacnije 100BB max), pa ne volim da tolko bildujem pot, pogotovo sto hocu da igram konektore i sl., a onda mi se ne isplati ako promasim flop, sto se cesto desava. Jer onda moram ili fold ili neki blef, koji je mnogo skuplji nego sto mi odogovara. Npr ja uvek pravim 2.5xBB ili 3xBB. Mozda ti ne deluje koa neka razlika, ali kad su dvojica ili trojica u ruci onda se napravi znacajna razlika. Sve ovo vodi ka tome da mogu da igram ruku samo ako nema raisea pre mene. Naravno osim ako imam neku od jacih startnih ruku.

Denzel80
12.04.2011, 23:40
Znam o cemu pricas i ja bih video dosta flopova ali ogromne raisove prave i onda kad sednem sa malim stekom dodjem u sitaciju da svaku trecu ili cetvrtu ruku igram push-or fold...Zato i izbegavam da igram cash i igram STG...

Tony_G
12.04.2011, 23:47
Sad sam igrao sa micro Phil Ruffinom. Lik je totalni moron, sve calluje, betuje 10% pota i sl. Sto je najgore na kraju je bio u dobrom plusu. Lik callovao moj raise sa prve pozicije sa K4 off, i izadju dva kralja, a ja sa rucnim desetkama, koje betujem on calluje i onda cekiramo do kraja. Mrzim kad takvi likovi dobiju, to je gore od bad beata...

Denzel80
13.04.2011, 00:03
Gde si njega nasao? Ma bezi od takvih sto dalje... Call UTG sa K4 off,heheh...Takvi uzimaju...

Denzel80
19.04.2011, 00:38
HSP season 7 episode 8
jos jedna epizoda koja nije vredna gledanja...
Nego kako ide online? Jer raste malo bankroll? :)

Tony_G
19.04.2011, 16:44
Nema znacajnih pomeranja za sada. Ne igram tako cesto. Ma HSP 7 je katastrofa, ali moram da kazem svidja mi se kako igra Mike Baxter, on je medju boljim rekreativnim igracima, secam se da je bio odlican i na HSP 4, ako se secas kad je provalio Hellmutha da ima 7 2, igrali su ono ko dobije sa tom rukom dobija bonus pare od ostalih...
Ali u principu nije atraktivna igra na HSP 7, to je ono sto kazem za novu generaciju igraca, imaju svoje sisteme koji odlicno rade, ali oni u stvari nisu kockari, i zato nisu zanimljivi za gledanje. U svakom slucaju je bolje uciti od njih nego od Sammya i Elia...

Denzel80
19.04.2011, 20:25
Hehehe,pa dobro mozda je bolje za ucenje ali nije ovo show napravljen da bi neko naucio da igra jer tesko da ce toliki stek imati ispred sebe ako je pocetnik... Ja sam odgledao million dollar cash game kad buddes imao vremena gledaj super je 5. sezona a nije ni 4. losa...Dobar je Baxter,da njega sam vec gledao,solidan je skroz...

Tony_G
20.04.2011, 00:31
E pokusavao sam da gledam Million Dollar Cash Game, ali mi se nekako ne svidja kako su odradili sve, ne cuju se igraci za stolom, nekad ne prikazuju karte, ne prikazuju kolko ko betuje, kamera ne snima igraca koji je na potezu... Sve skupa mi ne drzi paznju kad gledam. HSP je sve skupa bolji show...

Denzel80
20.04.2011, 01:22
Ja sam gledao od 5 sezone pa unazad,a provalio sam da u prvim sezonama nisu skoro uopste imali grafiku samo su snimali karte igraca na momente...

Denzel80
28.04.2011, 02:20
Sad sam gledao National Heads Up Poker Championship 2010,mnogo mi se svidja... Odgledao sam 6 epizoda za redom,vrh mi je show...Dosta dobrih likova i moj omiljeni Scotty,sa iveyem i caplanom,bas vrh... Obavezno cu da odgledam sta god nadjem od ovog show-a mislio sam da mi nece biti zanimljivi heads-up-ovi,ali ovo je vrh!

Denzel80
26.05.2011, 11:48
Zavrsi se i ova sezona highstakesa...Danijel zavrsi jednu sesiju u plusu,konacno...A Johny Chen ih ubi...Najzanimljiviji za gledanje je bio definitivno Galafond,u dosta ruku je ulazio,blefirao... Sve u svemu treba da se nadamo da ce da dodje do pomirenja sa Full tiltom...

Tony_G
26.05.2011, 15:22
E nisam jos odlgledao do kraja, stigao sam do 11 epizode, jos nema Daniela, u principu samo zbog njega cu do kraja da gledam. Galfond kao sto kazes je sjajan igrac, ali Full Tilt igraci su neophodni, i sto manje ovih amatera bogatasa...

Denzel80
29.05.2011, 03:32
Sto manje amatera,kojima ovaj novac ne znaci nista i onda gubi smisao igra...I ja da igram kes game za 200 din i da znam da me snimaju da me gleda ceo svet i ja bi se sprdao i sve call-ovao....

Tony_G
29.05.2011, 10:57
Pa bas tako. Mada opet i ovi profesionalci koji igraju na tom nivou imaju toliko kesa da im ne znaci mnogo tih 100-500K. Ne bi oni seli za sto da ne smeju da izgube taj novac. Meni je najveci problem kod amatera sto jednostavno ne znaju da igraju i onda ih samo gledas kako se sprdaju, a to nema mnogo smisla.

Denzel80
07.06.2011, 20:28
http://www.bestpokermoments.com/2011/06/what-a-suckout/

Danas naidjoh na ovo pa rekoh da podelim! Auuu koliko odvratno sve se najezim!!!

Tony_G
10.06.2011, 22:53
http://www.youtube.com/watch?v=AgOlflDqMD0&feature=related

A jel si video ovo?

http://www.youtube.com/watch?v=tgO5MVbMRl0&NR=1

Evo sta se desava kad se igra 7-2. Covek bacio preko 100k samo da bi dobio po 500$ od svakog igraca. A Brandon napravio najgori raise u istoriji na turnu.
Samo full house je mogao da ga plati. Cak bi se i kecevi bacili...

Denzel80
14.06.2011, 12:06
Mogao je slow play do kraja i da uziva...

Denzel80
25.06.2011, 01:40
odlicni igraci u ovoj internacionalnoj sezoni koju su najavili zasledecu nedelju... nisam je gledao do sad...

Tony_G
25.06.2011, 11:19
Jel to ona postavka - Antonius, Negreanu, Chan, De Wolf, Gus...

Tony_G
28.06.2011, 00:44
Kakav sto ove nedelje: Antonius, Chan, De Wolf, Negreanu, Hansen, Juanda. Sve moji omiljeni igraci, sa izuzetkom De Wolfa, kojeg nisam toliko gledao.
I kakva ruka izmedju Johnya i Daniela, sjajan fold Negreanua, bas nije imao srece. A Gusov komentar: "Lik je dosao cak iz Kanade da bi bacio straight."
Gus legenda...

Denzel80
28.06.2011, 01:20
Ej nisam video tu ruku...Od veceras sam gledao,i to pred kraj...Da bas opasan sto i sve dobri likovi... I sada je i komentarisanje na nivou... Sve u svemu uzivanje...Krivo mi je samo sto sam bio nestrpljiv i nisam sacekao da odgledam sve nego sam vec video ko je kad ispao i ko je pobedio... :)

Tony_G
28.06.2011, 10:04
Ma i ja sam gledao ovaj sto, ono pre godinu dana, kad su tek poceli da prenose. Znas da sad daju reprize....

Evo je ruka http://www.youtube.com/watch?v=Hn11jqA4pCY

Denzel80
28.06.2011, 10:50
Dobra je! Crni Danijel al je nesreca... :) A Chan je mozda mogao malo veci bet,dole je bilo 20000,a on betuje 7 000$,bas je hteo da naplati...Mozda da je betovao vise mozda bi platio Nagreanu...

Tony_G
06.07.2011, 22:16
Dobra je! Crni Danijel al je nesreca... :) A Chan je mozda mogao malo veci bet,dole je bilo 20000,a on betuje 7 000$,bas je hteo da naplati...Mozda da je betovao vise mozda bi platio Nagreanu...

Pa mozda, ali jedini veci bet bi bio all-in, a to Negreanu tek ne bi platio. U principu nije mogao da izvuce pare od igraca kao sto je Daniel, da je bio Gus mozda bi bilo drugacije.

A ko je ove nedelje za stolom? Nisam jos stigao da pogledam...

EDIT: U medjuvremenu sam gledao. Odlina postavka, vec su presli na chas game.
Ekipa: Bob Safai, Phil Hellmuth, Phill Laak, Antonio Esfandiari, Kenny Tran, Tom Dwan

Kalu
07.07.2011, 18:34
Kad je tu Dwan uvek je zanimljivo..
Kakav je blef imao sa 8 i 6,neverovatno :)Covek nije imao nista,i uzeo je velike pare mislim Safai-u :)

Tony_G
07.07.2011, 19:09
Sto se kaze Ima srca, ali i to ce mu doci glave. Mada mu nije uzeo velike pare. U potu je bilo 40k, od cega je 20 od Safaija. A Dwan je reskirao preko 130k da bi uzeo 20k, malo glup potez. A Safai je cak dobro odigrao, i na kraju cekirao, sto bi upalilo protiv svakog ko je cekao taj flush i nije ga dobio, bilo koji drugi igrac bi betovao 30k na blef i Safai bi platio, ali nije smeo da plati 130k. U principu nabolji potez Safaija na raju bi bio bet od 20/25k, slcaju da protivnik ima slabiju damu, ili drugi par.