Announcement

Collapse
No announcement yet.

High stakes poker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • High stakes poker

    Evo npr
    sigpic

  • #2
    Re: High stakes poker

    Evo npr pade mi na pamet da otvorim ovu temu ako ima zainteresovanih za komentarisanja high stakes pokera... Jos kad bi sport klub pustio neku sezonu bio bi to pun pogodak... Inace u 7 sezoni koja trenutno ide nema full tilt igraca i vise ne komentarise Gabe Caplan koji je inace neprikosnoven... Po meni najbolja sezona high stakesa je 6.... Nekoliko legendarnih ruku sa rekordnim ulozima,kao i nezaboravni cash game sa 500 000 dolara buy in-om kada je na stolu bilo nekoliko miliona dolara... Ostavite neki klip da prokomentarisemo ako ste zainteresovani i ako znam vec sve napamet bilo bi zanimljivo podsetiti se...
    sigpic

    Comment


    • #3
      Re: High stakes poker

      E ja pricam o High Stakesu vec sto godina, medjutim izgleda da SK zbog necega ne moze da ga otkupi.
      To je ubedljivo najbolji poker koji sam gledao, i Gabe Kaplan ubedljivo najbolji komentator, od kojeg sam stvarno mnogo naucio. Ova 7 sezona mi je mnogo losa, gledao sam prve dve epizode i ne mogu da se nateram da odgledam trecu. Ne gledaju mi se ovi raspali milijarderi tipa Ruffin - nznm dal si video kad je covek ispratio Viffera do kraja sa K3, i jos posle mu Antonio i Greenstein kazu KAKAV CALL, a u sebi misle "jedva cekam da budem u ruci protiv ovog mentola". Nekako mi se cini da je 7 sezona promasaj, ali sve prethodne su vrhunske. Ne bih mogao da izdvojim jednu koja je bolja od drugih, ali nekako su falili igraci tipa Sammy Farha i Jamie Gold u 5. i 6. sezoni, mada Golda malo ljudi voli, ali je odlican za TV.


      Gus Hansen vs Daniel Negreanu - Best Hand from High Stakes Poker


      Jedna od najboljih ruku, ne za Daniela, ali on je vec naviko da mu se ovo desava na ovoj emisiji. Lik je u prvoj sezoni pao sa milion dolara na 250 hiljada i onda se digao na 1.1 M. Kakav car.....

      Comment


      • #4
        Re: High stakes poker

        Da ova ruka je legendarana,inace tada je to bio najveci pot u istoriji,kasnije su se podigli ulozi pa su ruke izasle na milion kao na primer durr vs grinstin Antonius vs Sammy Farha itd....
        da Gabe je zakon stvarno,mnogo je zanimljivo gledati kad on komentarise,verujem da si gledao kad je seo da igra..? Vrhunski komentator pokera... A sto se tice Danijela ,neverovatno koliko je on bad beat-ova ima na HSP... Vrhunski cash game igrac ali ga nece na Hsp,bas nema srece...
        A sto se tice milionera,u pravu si potpuno,taj call moze da napravi samo neko kome ta love ne pretstavlja nista... Do sad je bio onaj Liberte ako ga se secas,ja ne pamtim nijednog vise,a on je ostao upamcen po onom nagadjanju kad je produzio zivot Davidu Benjaminu za 10 godina... Kasnije mu je Godfather of poker pokupio svu lovu,ali meni nije ostao on u losem secanju,nije bio los lik...
        Sedma sezona nije losa,ali dosta gubi identitet bez full tilt igraca i Gabe Kaplana,bas je steta sto je to proslo bez njih,nadam se da ce se srediti do 8. sezone to pa da uzivam jos vise...
        sigpic

        Comment


        • #5
          Re: High stakes poker

          A sto se tice Gold-a,da u pravu si potpuno,dobri su za show i on i Farha... Neverovatnu ruku su imali cini mi se u 4.sezoni kad ga je gold ubedio da ne dizu vise,gold je imao kk a farha aa... Gold je baraba teska... h5g6k8 Inace mnogo mi je smesno bilo bila je neka emisija svi vrhunski igraci su imali svoje ucenike i trebali su da ih nauce necemu,i dok su svi ucili svoje djake dkako da pretstave neku ruku,kako da koriste poziciju itd,ucenik jamie golda je rekao kako ga je gold prvo naucio kako treba maximalno da isprovocira igraca kom planira da pokupi lovu h5g6k8
          sigpic

          Comment


          • #6
            Re: High stakes poker

            Million Dollar pot between Guy Laliberte and David Benyamine
            sigpic

            Comment


            • #7
              Re: High stakes poker

              Secam se Lalibertea, on je bio gotivac, a realno i znao je da igra, nije dosao samo da se razbacuje i secam se ovog dogovora sa Benyaminom, ali iskreno nije mi jasno zasto je Benyamin prihvatio, mislim ako je vec otisao all-in sa draw-om nije sigurno ocekivao da bude u prednosti kad ga ovaj call-uje. Bolje da su run-ovali dva puta i kraj price. Al inace je Benyamin sjajan igrac, u toj partiji je dobio straight flush, i dva puta je cini mi se imao quads u drugim sezonama. A Negreanu posle prve dve sezone koje je zavrsio u plusu ja mislim da je izgubio par miliona u HSP-u. Odgledao sam nekako trecu epizodu 7. sezone, nije tako losa, ali onaj Ruffin je sramota za tv poker, lik protiv dvojice hoce da izblefira, i na flopu i turnu oba puta betuje 5k, a to je na turnu tipa 20% pota, i onda na riveru ispali 20k i naravno ne uspe mu. Ili npr lik limpuje sa AK i sl, stvarno mi nije jasno sta radi tamo.
              Video sam da si stavio da ti je Esfandiari jedan od omiljenih, ali njegova funkcija na HSP-u je da govori "wiii" i " I love America".
              A bio je solidan Kaplan kad je seo da igra, mada je onu ruku protiv Matusowa realno lose odigrao, ali zato Matusow jos losije, a dobro je izblefirao nekog Kineza, ne mogu da se setim kako se zvao, nije mnogo poznat, Bill nesto...


              Sammy Farha vs David Benyamine Straight Flush

              Comment


              • #8
                Re: High stakes poker

                I ja sam jedan od onih koji je pogledao sve epizode HSP-a, Negreanu-a sam daleko vise zgotivio posle odgledanih 6 sezona, Elezra se jos vise popeo na listi omiljenih igraca, a Ivey je nekoliko puta pokazao kakva je zver za stolom...
                Zaista desetine neverovatnih ruku, ali na mene je i dan danas najjaci utisak ostavila ona iz cini mi se druge sezone kada su Gus i Daniel bili set vs set na flopu i kada je Hansen na turn-u dobio quads... Verovatno je to na mene ostavilo najjaci utisak jer je realno prva tako bolesna ruka u HSP-u, posle su se samo redjale...


                P.S. Nucleo, imas li da mi preporucis jos neki Cash Game da skidam?
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • #9
                  Re: High stakes poker

                  Dobar je Million Dollar Cash Game, ima 4 sezone na youtube-u, ne moras da skidas. Tu su sve vrhunski igraci, jedino nema Daniela ni u jednoj sezoni cini mi se, ali su tu svi ostali. To su snimali u Londonu, pa su engleski komentatori napravili fensi show od toga sto malo smara, ali dobra je igra u principu...


                  Ima na youtube-u i PokerStars Big Game, isto cash game, sa 6 igraca, i to je jedan od njih "loose cannon", odnosno igrac koji se kvalifikovao preko neta i dobio od PokerStarsa 100.000$ za igru, partija traje 150 ruku i on na kraju nosi sve sto je zaradio preko tih 100.000. Ostalih pet igraca su uglavnom pro likovi mada je bilo par milionera. Jedina mana je sto nema Full Tilt igraca, ali tu su Negreanu, Greenstain, Esfandiari, Laak, Hellmuth, Tony G, Viffer, tako da je dobra akcija. Komentatori su isto dobri.

                  Comment


                  • #10
                    Re: High stakes poker

                    Znas kako mislim da je Benjamin hteo da se ovaj baci a ne da ga calluje,jer ogromne pare je stavio,veruj mi on ne bi sa tim parama usao u ruku ni kad ima nuts tri puta bi razmislio,a kamoli kada je 35:65 %...A inace vrhunski je cash game igrac,mada je dobar i na turnirima,ma sve u svemu super je ali ipak je ono ogromna lova za njega gurnuo je 600 000,a u celoj karijeri do tada je na turnirima zaradio mozda nekih 4 miliona...
                    E,te stvari nikad necu da shvatim,kako ne moze neko da naui da betuje,pa nauci na pamet ako nemas osecaja!!! Sad je trenutno duel na pokerstarsu Nagreanu vs Bloom i rekao je danijel da ce flop betovati uvek 50%,turn 70%,a za river nije hteo da otkrije,da li je moguce da je nekome ko dodje da igra hsp tesko da upamti nekih 5-6 osnovnih pravila i poteza...
                    A sto se tice Esfandieria nije on toliko vrhunski igrac,ima mnogo boljih i nije mi zbog toga omiljen,nego mi je ovako zanimljiv,svi ga vole od top igraca,kazu da je party manijak,a zna se da je veliki alkos.. Jednom je rekao u toku poker after dark-a-"i dont drink too much,only 5 times a week..._really heavy!! ''.... h5g6k8
                    I to jos sto kazes za Rufina,pa znas kako kazu,svaka taktika je moguce da prodje u pokeru alia ako samo limpujes i call-ujes,od toga nema nista sigurno!
                    Ja nisam gledao 7 sezonu jos uvek nego drug gleda pa mi je pustio 10-ak ruku,ja cekam svih 13 epizoda pa da odgledam sve odjednom... Vidim da je izasla i cetvrta epizoda,i da se pojavljuje Andrew Robl,sto je po meni odlicno... Volim te mlade nepredvidive igrace...
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Re: High stakes poker

                      Nucleo je bas tu ruku okacio gore Odlican je million dolar cash,a nisam zavrsio sa pokerstars big game odgledao sam onog crnca on mi je bio lik dobar,onog lika sa naocarima,i onu ribu ruskinju,ona je do tad cini mi se najvise profitirala...
                      Ako niste gledali preporucejem vam ovo,odlican cash game na poker after darka
                      Railbird Heaven Cash Game #1 Patrik Antonius Daniel Negreanu Gus Hansen Phil Ivey Tom Dwan Phil Hellmuth,
                      Railbird Heaven Cash Game #2 Tom Dwan Gus Hansen,David Peat Phil Ivey Phil Hellmuth Patrik Antonius Daniel Negreanu
                      Cash 200k min, Part 2 Tom Dwan David Peat Patrik Antonius Phil Ivey David Oppenheim Eli Elezra
                      Cash 200k min, Part 1 David Peat Eli Elezra David Oppenheim Patrik Antonius Phil Ivey Tom Dwan
                      Ko je zainteresovan mogu da mu nadjem na youtube-u ili pokertubu da gleda pa da ostavim ovde...
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Re: High stakes poker

                        2011 Aussie Millions: $250k Super High Roller
                        a sta kazete na ovo turnir sa 250 000 $ buy inom u pripremi trenurtno...
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Re: High stakes poker

                            lepa tema sa zadovoljstvom sam je citao i gledao snimke,hvala

                            nego zanimame jel igra neko od vas poker ozbiljnije?vidim da pratite i dosta se razumete pa me zanima ima li tu igraca ili samo ljubitelja?
                            http://www.kuvajsam.com

                            Comment


                            • #15
                              Re: High stakes poker

                              Pa ne znam sta smatras pod ozbiljno,ja igram online i mozda jednom,dva puta neddeljno neki turnir uzivo uglavnom sa drustvom jer kod mene u gradu slabo turnira ima,ima samo neki cash game na par mesta,ali dolaze ljudi sa velikom lovom i forsiraju mnogo,nemam ja municiju da se ganjam sa njima...
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X