Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 19 (28. February - 6. March)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Week 19 (28. February - 6. March)








    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

  • #2
    Re: Week 19 (28. February - 6. March)

    Gledajuci ovu trenutnu tabelu, namece mi se pitanje za sve koji ovo citaju: koji vam je za sada najveci utisak ove sezone NBA?
    Moze to biti da niste ocekivali da Majami igra ovoliko dobro, a tek je okupio igrace..ili cinjenica da je Cikago ponovo posle x godina na vrhu Centrala..ili to da ste od Minesote ipak ocekivali bolju igru od ove, a oni vas razocarali..ili mozda sto je Sloun otisao iz Jute? Sta god vam padne napamet!
    Ja moram da priznam da mi igre Majamija nisu toliko iznenadjenje, tako da to otpada..Mozda D.Rose koji je ove sezone napravio veliki pomak u igri i to se vidi ne samo na individualnom planu, vec i kroz plasman Cikaga.NE zaboravite koliko je igrao bez Buzera.Poboljsao je aspekt igre SUT ZA 3, sto su mnogi svetski strucnjaci navodili kao manu. U odnosu na proslu sezonu +4 ppg i +2apg. I ono "glavno" : prosle sezone
    %3p: 26.7 ;
    OVE sezone:
    %3p: 35.0

    I ono sto ce mozda tek biti veliki utisak, a to je G.Wallace u portlandu. Kao sto sam vec u jednom postu napomenuo, mislim da ce on biti veeliki + u igri Portlanda.Koliko tacno i da li ce dogurati donekle u PO, ostaje da se vidi kako ce se uigrati ova ekipa u naredna 2 meseca, ali svakako ce biti interesantno!

    Comment


    • #3
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • #4
        Re: Week 19 (28. February - 6. March)

        Po meni negativno iznenadjenje je Utah,koja je dobro pocela pa stala i tu su mozda jos Memphis i Orlando...a da mi je neko rekao pre pocetka sezone da ce Bullsi imati ovakav skor i ne bi bilo iznenadjenje,ali sam vise ocekivao od Boozera pa sam iznenadjen kako "bez njega" imaju ovakav skor i jos su me prijatno iznenadili Dallas i mozda Philadelphia,iako ce ponovo ekipe na istoku sa negativnim skorom u PO.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Re: Week 19 (28. February - 6. March)

          Hvala na lepim recim za Derrick-a, prenecu mu, ne brinite nista. h5g6k8


          Salu na stranu, slazem se sa Krletom, konacno Chicago i New York tamo gde pripadaju, posebno mi posle koliko 12-13 godina da sklopimo pre svega jak nukleus i ako ne bude nepredvidjenih situacija bicemo jos dugo u vrhu. Ne treba nikako zaboraviti San Antonio koji se takodje podigao posle malo slabijih partija prethodnih godina.
          Za mene ipak u ovom trenutku najjaci utisak onaj pad u formi Lakers-a (cini se da se opet podizu, ali i dalje nije to to). Znam da oni ne obracaju bas previse paznje na ovaj regularni deo, ali opet u nekim trenucima je dolazilo ne bas do panike, ali bas su se mnogi zabrinuli i LA je izgledao svetlosnim godinama od one sampionske ekipe iz prethodne dve godine.
          Mucenje Miami-a sam i ocekivao pre pocetka, to mi nije nesto preveliko iznenadjenje, a 2 ogromna osvezenja su svakako Blake Griffin i Clippers-i, kao i John Wall.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #6
            Re: Week 19 (28. February - 6. March)

            http://twitter.com/#!/dwadeofficial
            Ima klinja da bude opasan,ko njegov cale... %QWT&W

            Comment


            • #7
              Re: Week 19 (28. February - 6. March)

              meni je utisak da ce prvak biti ili LA ili Majami a nevolim bas te dve ekipe &*(@W6 &*(@W6
              GIFSoup

              Comment


              • #8
                Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                [quote author=Krle link=topic=3323.msg257615#msg257615 date=1298899493]
                Renesansa Bulls-a i Knicks-a @(*6sd$%



                [/quote]


                Mislis "revolucija"? h5g6k8 Ali dobro i renesansa se moze upotrebiti kao izraz .


                Inace, na mene najveci utisak je ostavio trade deadline . Ono je bilo 15+ trade-ova za manje od sat vremena, a i na forumu je bilo pakleno $#^%RT


                Sve u svemu, strasno zanimljiva sezona, svaki tim ima nesto po cemu ce je pamtiti .

                Comment


                • #9
                  Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                  [quote author=LBJ link=topic=3323.msg257644#msg257644 date=1298901254]

                  Mislis "revolucija"? h5g6k8 Ali dobro i renesansa se moze upotrebiti kao izraz .


                  Inace, na mene najveci utisak je ostavio trade deadline . Ono je bilo 15+ trade-ova za manje od sat vremena, a i na forumu je bilo pakleno $#^%RT


                  Sve u svemu, strasno zanimljiva sezona, svaki tim ima nesto po cemu ce je pamtiti .
                  [/quote]
                  Sta biste bez vaseg admina, ne bi saznali za trejdove narednih 5 dana. $%&5@$A $%&5@$A $%&5@$A


                  Ozbiljno, u pravu si, ja sam vec rekao da se ne secam kad je zadnji put bio toliki haos za trade deadline...
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #10
                    Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                    U slučaju Knicks-a i jeste revolucija h5g6k8 , ogroman korak unapred je ova sezona &+I}\
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • #11
                      Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                      Jos samo da igraju odbranu...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                        Nisam nesto iznenađen igrom Bulls-a, igraju stvarno dobro ali nisam bas ocekivao da ce Rose igrati ovako dobro. Tu moram da dodam Miami, iznenađen sam da su LeBron i Wade ovako daleko dosli a nije ni PO, Bosh je manje vise od pocetka igrao solidno, imao par odlicnih tekmi. Sto se tice negativnog iznenađenja, definitivno Utah, raspali su se totalno i tu bih dodao Milwaukee, ipak sam vise ocekivao od njih.


                        Teska sedmica za Miami, jedva cekam duele sa Spurs-ima i Bulls-ima u nedelju ( opet na SK-u h5g6k8 )
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                          Konacno je vreme da dobijemo Bulse. $#^%RT

                          Comment


                          • #14
                            Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                            Pozitivne stvari-Bullsi,Knicksi,Clippersi,Philly,Wall,Rose,Griffin, Melo,velika trojka(majamijeva),Love,Aldrige,Bonner( $#^%RT ),trade deadline itd itd...


                            Negativne stvari-Utah,Milvoki,Minesota,Durantova stagnacija itd itd

                            Comment


                            • #15
                              Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                              Pozitivna stvar? NBA jaci nego ikada toliko ekipa od kojih ti stane pamet koliko su jake, uz svo postovanje prema odredjenim erama lige ovo je zlatno doba NBA.

                              Comment

                              Working...
                              X