Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Juan Martin del Potro

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ATP - Juan Martin del Potro

    S obzirom na to da je miljenik vecine ljudi sa foruma, mislim da je zasluzio svoju temu. @(*6sd$%








    Za one koji ne znaju, Delpo je argentinski teniser iz Tandila, rodjen 23. septembra 1988. godine, poceo trenirati tenis sa 7 godina. Desnjak, visok 198 cm, trener mu je Franco Davin, omiljena podloga tvrda.
    Osvojio 7 ATP titula, od toga 1 GS (USO '09.).
    Najvisa pozicija na ATP listi je 4. (jan 2010), nakon toga se mucio sa povrjedom desog zgloba i gotovo citave 2010. godine bio odsutan.

    Vratio se, igra odlicno, ocekujemo nove titule i proboj medju prvih 10. &d$7

  • #2
    Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

    Malo si se zbunila Stuttgart i Kitzbuhel su iz serije 250,a Washington iz serije 500 @(*6sd$%
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • #3
      Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

      Divno , ovo nam je trebalo ;)


      Ocekujemo povratak u top 10 , a i 5 sto prije , gdje mu je svakako mjesto @(*6sd$%
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • #4
        Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

        [quote author=AK47 link=topic=3292.msg252136#msg252136 date=1298200428]
        Malo si se zbunila Sttudgart i Kitzbuhel su iz serije 250,a Washington iz serije 500 @(*6sd$%
        [/quote]


        Danas jesu, ali se za godine koje sam napisala racunaju ovako kao sto sam napisala. $%&amp;5@$A
        Stuttgart i Kitzbuhel se do 2009. godine racunaju kao turniri iz serije 500, danas su 250. A Washington se do 2009. godine gleda kao turnir iz serije 250, od tada 500. Zato Delpo ima 1 Washington 250 i drugi 500. $#^%RT

        Comment


        • #5
          Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

          Tada nije ni bilo serije 250 i 500 provijeri ti to malo,to je uvedeo prije dvije godine,a od tada je Valensija koja je bila na zemlji prebacena u dvoranu i dobila status 500,nije to prije ni bilo,tada su uveli da su Mastersi serija hiljadu,a ova dva mala od 500 i 250 &amp;+I}\
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • #6
            Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

            Tad je sve bilo drugacije , i bodovanje , i turniri i sve
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • #7
              Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

              [quote author=AK47 link=topic=3292.msg252141#msg252141 date=1298200986]
              Tada nije ni bilo serije 250 i 500 provijeri ti to malo,to je uvedeo prije dvije godine,a od tada je Valensija koja je bila na zemlji prebacena u dvoranu i dobila status 500,nije to prije ni bilo,tada su uveli da su Mastersi serija hiljadu,a ova dva mala od 500 i 250 &amp;+I}\
              [/quote]


              Znam to, ali se danas tako racunaju i ako uopste pisemo serije i titule, mislim da je pravilnije da ih napisemo tako... @(*6sd$%

              Comment


              • #8
                Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

                Ma uredu,ali ispravi ono jer nije tacno niti je ikad bilo tako &amp;+I}\
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • #9
                  Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

                  [quote author=AK47 link=topic=3292.msg252147#msg252147 date=1298201318]
                  Ma uredu,ali ispravi ono jer nije tacno niti je ikad bilo tako &amp;+I}\
                  [/quote]


                  Evo, preformulisala sam malo drugi post. $%&amp;5@$A @(*6sd$%

                  Comment


                  • #10
                    Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

                    Bila mi je namjera pomognem,ali sta da radim? $%&amp;5qw7


                    Kitzbuhel i Stuttgart su serija 250 i to je to,nemoj ispravljati sto se mene tice @(*6sd$%
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • #11
                      Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

                      Konacno i tema o Del Potru. +*@WT*48*
                      Nadam se da ce se ubrzo vratiti u top 10. I nadam se da cemo ga videti sa jos GS titula. %QWT&amp;W
                      Posle Rafe moj omiljeni teniser. +*@WT*48*

                      Comment


                      • #12
                        Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

                        I ja se slazem sa Kalasnjikovim. Nikad neces cuti komentatore da kada pricaju o JMDP-u kazu da je osvojio 3 turnira iz serije 500.

                        Comment


                        • #13
                          Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

                          Bravo Majo za temu. #$&amp;+|r

                          Delpo je car,rodjeni sampion,polako se vraca.Jos moze dosta da napreduje i ima potencijal da bude broj 1 i da uzima GS.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

                            Majo lepo si ti ovo odradila, ali nisi trebala da klasifikujes turnire na ovaj nacin. Pre 2009. nije postojala podela na turnire iz serije 250 i 500(samo su neki donosili manje ili vise poena). U redu je za masterse i GS, ali ove ostale turnire treba jednostavno samo nabrojati. @(*6sd$%

                            Comment


                            • #15
                              Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

                              Zasluzio je odavno svoju temu #$&amp;+|r
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X