Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA All Star LA 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: NBA All Star LA 2011

    Sto se tice trojke mozda i Kobija stave na takmicenje,mislim da solidno sutira @R&}* ,ako ce da stave Poula,sto ne bi i njega $%&5qw7 ??Za stavljanje Kobija dodatno moze da utice domaci teren, i cini mi se vec jedno odustajanje zbog malog prsta bese?!




    *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR hahaha...Sad mi je palo na pamet! Setih se da je Vazduhoplov Majkl ucestvovao u trojke!! *E8$ *E8$

    Comment


    • #32
      Re: NBA All Star LA 2011

      Kvote za Slam Dunk contest 2011:

      Griffin 2.75
      Jennings 3.50
      McGee 6.25
      Ibaka 8.00

      Comment


      • #33
        Re: NBA All Star LA 2011

        Ima da stavim 1000 singl na Griffina,mozda i vise. $#^%RT
        sigpic

        Comment


        • #34
          Re: NBA All Star LA 2011

          [quote author=caniggia7 link=topic=3145.msg223446#msg223446 date=1294351670]
          Ima da stavim 1000 singl na Griffina,mozda i vise. $#^%RT
          [/quote]

          Mislim da u nasim kladionicama toga nece ni biti. +-*^%*

          Comment


          • #35
            Re: NBA All Star LA 2011

            [quote author=dusan1610 link=topic=3145.msg223450#msg223450 date=1294351934]
            Mislim da u nasim kladionicama toga nece ni biti. +-*^%*
            [/quote]
            Cak ni u Mozzartu?

            Tamo bi trebalo da bude,tamo ima sve moguce,samo sto ne daju maloletnima,ali snaci cu se preko starijeg druga.
            sigpic

            Comment


            • #36
              Re: NBA All Star LA 2011

              [quote author=caniggia7 link=topic=3145.msg223452#msg223452 date=1294352033]
              Cak ni u Mozzartu?

              Tamo bi trebalo da bude,tamo ima sve moguce,samo sto ne daju maloletnima,ali snaci cu se preko starijeg druga.
              [/quote]

              Nece biti ni u Mocartu najverovatnije, ne verujem, ali daj boze.

              Ne daju maloletnicima, ali ja kuci napisem sifre, dam kevi i ona uplati. $#^%RT

              Comment


              • #37
                Re: NBA All Star LA 2011

                Ma bice bre u Meridianu garant, ja sam pre neki dan kad nije bilo nista zivo igrao UFC meceve i pikado.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • #38
                  Re: NBA All Star LA 2011

                  [quote author=T-Mac link=topic=3145.msg223474#msg223474 date=1294353139]
                  Ma bice bre u Meridianu garant, ja sam pre neki dan kad nije bilo nista zivo igrao UFC meceve i pikado.
                  [/quote]

                  Super onda, kao sto Caniggia rece, dobro je da se daju pare na Grifina.

                  Comment


                  • #39
                    Re: NBA All Star LA 2011

                    [quote author=dusan1610 link=topic=3145.msg223479#msg223479 date=1294353468]

                    Super onda, kao sto Caniggia rece, dobro je da se daju pare na Grifina.
                    [/quote]
                    Pa sad da li je dobro videcemo,ja cu dati jer navijam za njega i nekako nema bas preteranu konkurenciju,mada ko zna sta ostali spremaju.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Re: NBA All Star LA 2011

                      Ja cu Griffina iskombinovati sa jos jednom parom od oko 1,80.
                      A igracu i na Ibaku (samo taj par),mislim da ona dvojica nemaju sanse,pogotovo McGee.
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Re: NBA All Star LA 2011

                        Novi presek glasova za All-Star utakmicu.Ponovo vodi Kobe,sada jos ubedljivije.Rose i Wade su se dosta priblizili Jamesu i Rondu.


                        http://www.nba.com/2011/news/01/06/a...s-3/index.html
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • #43
                            Re: NBA All Star LA 2011

                            [quote author=Black Mamba 24 link=topic=3145.msg223483#msg223483 date=1294353923]
                            Ja cu Griffina iskombinovati sa jos jednom parom od oko 1,80.
                            A igracu i na Ibaku (samo taj par),mislim da ona dvojica nemaju sanse,pogotovo McGee.
                            [/quote]


                            McGee je taraba.. &*#GI(]

                            Comment


                            • #44
                              Re: NBA All Star LA 2011

                              The Best off Javale McGee

                              Javale McGee FAILED DUNK

                              JaVale McGee freethrow line posterized James Jones (he tried....)

                              Comment


                              • #45
                                Re: NBA All Star LA 2011

                                Ovo protiv Sacrementa jos nisam video. &*#GI(] *T_*@SR
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X