Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji igrac, najbolja Play Off serija, najbolji tim i najbolji mec 2000-2010?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbolji igrac, najbolja Play Off serija, najbolji tim i najbolji mec 2000-2010?

    Posto ce kraj 2010. godine, a samim tim i ove decenije, ajde da vidimo sta ju je obelezilo po vasem misljenju. %QWT&W
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

  • #2
    Re: Najbolji igrac, najbolja Play Off serija, najbolji tim i najbolji mec 2000-2010?

    Sto se tice igraca decenije, treba reci da je to Kobe iako je izbor zaista tezak, jer su ovu deceniju obelezili i Shaq kao i Duncan. Ali opet, rekao bi da je Kobe igrac decenije. Od serija koje sam gledao, istakao bi Dallas-Miami iz 2006, onda sjajan okrsaj Lakers-a i Nuggets-a, kada je Melo igrao sjajno. Po meni slag na tortu od PO serija koje sam odgledao je Chicago-Boston, jednostavno je sve bilo savrseno. Samo steta sto se nije drugacije zavrsilo h5g6k8


    Za mec, to se ne mogu odluciti, ali ajde da kazem, Miami-Chicago, kada je Wade pogodio buzzer-beater nakon dva produzetka, i Utah-Miami, mec koji se igrao na tri produzetka, meni jedni od najboljih meceva, pogotovo Utah-Miami, Wade 50 poena, 10 skokova i 9 asistencija, ali mi je draga pobeda protiv Chicago Bulls-a $#^%RT
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • #3
      Re: Najbolji igrac, najbolja Play Off serija, najbolji tim i najbolji mec 2000-2010?

      Igrac decenije Kobe.
      Play Off serija, Chicago-Boston i Lakers - Portland iz 2000.


      A mec,je recimo (ako moze mec iz play offa) taj izmedju Chicaga i Bostona i Lakers- Portland sa Kobe-jevim buzzer beater-ima.


      Finala Miami - Dallas i San Antonio - Detroit.







      sigpic

      Comment


      • #4
        Re: Najbolji igrac, najbolja Play Off serija, najbolji tim i najbolji mec 2000-2010?

        Igrac decenije Iverson

        PO serija : Boston - Chicago , a mec Denver - Oklahoma i 168 ubacenih poena

        Finale : Lakers - Philadelphia i sve ono sto je Iverson radio Kobeu i ostalima
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • #5
          Re: Najbolji igrac, najbolja Play Off serija, najbolji tim i najbolji mec 2000-2010?

          Po meni tu titulu najboljeg igraca treba da podele Kobi i Sek, s tim da ako bih trebao da se odlucim za jednog ipak bih se odlucio sa Seka %QWT&amp;W Najbolja plej of serija koju sam ja gledao je Boston-Klivlend polufinale konferencije 2008 i prva runda izmedju Bostona-Cikaga 2009.. Mada realno verovatno najbolja serija je bila 2002 izmedju Lejkersa i Kingsa... A najbolja utakmica.. Uh tesko se odluciti, imalo je mnogo utakmica.. Onaj individualni perfomans LeBrona u petoj utakmici finala konferencije protiv Detroita, 6. utakmica serije Bostona i Cikaga kada Noa, meni se cini u trecem produzetku krade loptu i zakucava.. Rej je tada pogadjao sve, bilo ga je milina gledati. I ona utakmica izmedju Lejkersa i Sparsa 2004 kada prvo Dankan pogadja za pobedu pa posle ga Fiser sjebao $#^%RT Imalo je stvarno mnogo mnogo dobrih utakmica ne mogu da se setim sad %QWT&amp;W
          I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

          Comment


          • #6
            Re: Najbolji igrac, najbolja Play Off serija, najbolji tim i najbolji mec 2000-2010?

            Igrac decenije Kobe
            PO serija:Boston-Chikago
            Najbolji tim LAL
            a za mech ne mogu da se odlucim stvarno
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • #7
              Re: Najbolji igrac, najbolja Play Off serija, najbolji tim i najbolji mec 2000-2010?


              Najbolji igrac decenije je zaista Kobe , nema price . Shaq, da je nastavio svoju dominaciju iz kraja 90-ih i pocetka 21. veka u zavrsnicu , zasigurno bi bio rame uz rame sa Bryant-om .
              Najbolja Plejof serija ... Ne znam , zaista ih je pregrst u predhodnoj deciniji . Pistonsi i Majami u 2004. ( mislim da je 2004. , nemojte me drzati za rec ) je bila nenormalno zanimljiva serija , takodje skorije , Atlanta i Boston u 2008. , Warriorsi i Mavsi 2007. . GS je tada imao sjajnu ekipu , sa Jacksonom , Baronom , Elisom , JRichom , Matt Barnes-om i ostalima . I da , proslogodisnja serija Bullsa i Kelta . U istoj seriji bilo je 4 utakmice sa OT-om, u 6. tekmi 3 OT-a . I naravno , &quot;nasi&quot; Kingsi sa najvecom kradjom u istoriji kosarke i sporta , i serijom sa LAL-om , onom Horijevom trojkom i ostalom sitnicama .
              Najbolji tim LAL .
              A najbolji mec , vec pomenuh , Chicago-Boston , Game 6 , 3 OTs . Jedna od , uopste , najzanimljivijih utakmica koje su odigrane u sportu .

              Comment


              • #8
                Re: Najbolji igrac, najbolja Play Off serija, najbolji tim i najbolji mec 2000-2010?

                Igrac-Kobe
                PO serija-Lakersi-Kingsi(mozda nije najbolja,ali mi je omiljena)
                Najbolji tim-Bez sumnji Lakersi
                Najbolji mec-po meni ne postoji najbolji mec,nema sanse da se odlucim ali ako moram-bilo koji iz serije Lakersi-Kingsi(jbg vezan sam za tu seriju,zbog nje sam bukvalno zavoleo NBA)

                Comment


                • #9
                  Re: Najbolji igrac, najbolja Play Off serija, najbolji tim i najbolji mec 2000-2010?

                  Kad smo kod (sad vec prethodne) decenije...

                  Jel se secate velikog fajta Indijana-Detroit... Artest ulece u publiku.... legendarno $#^%RT
                  http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                  Comment


                  • #10
                    Re: Najbolji igrac, najbolja Play Off serija, najbolji tim i najbolji mec 2000-2010?

                    Kad si vec kod fajtova $#^%RT
                    Evo kako je to sada NBA Fights 2009-2010 Season! Lebron Matt Barnes, Kobe , Ron Artest - HIPHOPNEWS24-7.COM
                    A kako je nekada bilo Rare Classic NBA Fights
                    Ali nepovoljnivi Bad Boysi! $#^%RT Detroit Pistons BAD BOYS fights &amp; highlights i Bil Lember &quot;najprljaviji&quot; beli igrac svih vremena %QWT&amp;W
                    I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Najbolji igrac, najbolja Play Off serija, najbolji tim i najbolji mec 2000-2010?

                      Najbolji igrac Kobe Bryant.
                      Najbolji mec Boston-Chicago kad je bilo 3 produzetka.
                      Najbolja serija Boston-Chicago 2009 i Lakers-Kings 2002
                      Najbolji tim Los Angeles Lakersi.
                      Najbolja petorka:

                      PG Steve Nash
                      SG Kobe Bryant
                      SF LeBron James
                      PF Tim Duncan
                      C Shaquille O&#039;Neal
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Re: Najbolji igrac, najbolja Play Off serija, najbolji tim i najbolji mec 2000-2010?

                        Mislim da bi bilo i vredno pomena kucanje decenije , koje je po meni ipak Wade-ova novogodisnja razglednica Varejao-u .
                        I Vince je imao par ubistava , narocito ono na Olimpijadi , ali mislim da racunamo samo NBA .
                        Kucanje LBJ-a preko James-a Johnson-a u PO-u je takodje bilo brutalno .
                        Slam Davisa preko Kirilenka , kao i T-Mac-ova poslastica za Bradley-a .

                        Comment


                        • #13
                          Re: Najbolji igrac, najbolja Play Off serija, najbolji tim i najbolji mec 2000-2010?

                          Najbolji igrac: Kobe Bryant
                          Najbolja Play off serija: Miami-Dallas 4:2 -2006
                          Najbolji tim: San Antonio i LA Lakers
                          Najbolji mec: mnogo tesko, ne mogu da se odlucim

                          Comment


                          • #14
                            Re: Najbolji igrac, najbolja Play Off serija, najbolji tim i najbolji mec 2000-2010?

                            Igrac : ShaQ
                            Najbolja serija : Cleveland-Boston iz 2008
                            Tim : Spursi

                            One is the King...

                            Comment


                            • #15
                              Re: Najbolji igrac, najbolja Play Off serija, najbolji tim i najbolji mec 2000-2010?

                              Ma najbolja PO serija je ona Chicago - Boston, ko to nije gledao opasno se zajeb&#039;o. $#^%RT
                              Meni licno gotivne i Kings- LAL i ona kada je GS isprasio Mavericks-e. *%54a
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment

                              Working...
                              X