Announcement

Collapse
No announcement yet.

Online trkacke igrice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Online trkacke igrice

    Jel neko od vas igrao nfs hot pursuit 3. Ja ga juce installirao i moram da priznam da je to nesto najbolje sto sam u zivotu igrao. Moze da se igra i karijera i online. Pa mogli bi svi petrolheadovi sa ovog foruma da napravimo privatni server pa da se tamo takmicimo.
    15
    a:2:{i:419;a:5:{s:12:"polloptionid";i:419;s:6:"nodeid";s:7:"2666986";s:5:"title";s:2:"Da";s:5:"votes";i:15;s:6:"voters";a:15:{i:0;s:4:"1044";i:1;s:4:"2268";i:2;s:4:"6630";i:3;s:4:"2480";i:4;s:4:"2761";i:5;s:4:"6622";i:6;s:4:"6583";i:7;s:4:"5123";i:8;s:4:"5510";i:9;s:2:"70";i:10;s:5:"11881";i:11;s:4:"6746";i:12;s:4:"6747";i:13;s:4:"6823";i:14;s:4:"5498";}}i:420;a:5:{s:12:"polloptionid";i:420;s:6:"nodeid";s:7:"2666986";s:5:"title";s:2:"Ne";s:5:"votes";i:2;s:6:"voters";a:2:{i:0;s:4:"6257";i:1;s:4:"4909";}}}
    100.00%
    15
    JUST PUNK

    NO NATIONS
    NO RELIGION
    NO AUTHORITY

    And most of all PEACE


    Anarchy

  • #2
    Odg: Online trkacke igrice

    Zadnji koji sam ja igrao je bio UnderCover i od tada nista.

    A posljednji NFS koji je icemu valjao je bio Carbon.

    A najbolji NFS ikada je bez konkurencije je Najtrazeniji $#^%RT

    Ovi zadnji su #&^Dk*


    Comment


    • #3
      Odg: Online trkacke igrice

      Ja sam igrao Underground ,most wanted(po meni najbolja),Carbon i vise nisam,sift nije bio los,ali ga nisam igrao,a najgora je bila undercover.
      FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

      Comment


      • #4
        Odg: Online trkacke igrice

        Ovaj je sad izsao pre nedelju dana. Ima izbor od preko 200 auta i moram da priznam da je fenomenalan
        JUST PUNK

        NO NATIONS
        NO RELIGION
        NO AUTHORITY

        And most of all PEACE


        Anarchy

        Comment


        • #5
          Odg: Online trkacke igrice

          Ja sam zainteresovan za igranje online. @(*6sd$%
          sigpic

          Comment


          • #6
            Odg: Online trkacke igrice

            [quote author=caniggia7 link=topic=3032.msg201554#msg201554 date=1290422262]
            Ja sam zainteresovan za igranje online. @(*6sd$%
            [/quote]
            To care. Mogli bi da napravimo privatni server za sve sa foruma. Jesi li ves igrao najnoviji hot pursuit
            JUST PUNK

            NO NATIONS
            NO RELIGION
            NO AUTHORITY

            And most of all PEACE


            Anarchy

            Comment


            • #7
              Odg: Online trkacke igrice

              [quote author=Lorenzo-fan link=topic=3032.msg201556#msg201556 date=1290422700]
              To care. Mogli bi da napravimo privatni server za sve sa foruma. Jesi li ves igrao najnoviji hot pursuit
              [/quote]
              Nisam igrao,ali instaliracu ga pa cu igrati,a za online cemo se dogovoriti.Nego jel odredjen broj takmicara ili moze koliko hoce da nas igra?
              sigpic

              Comment


              • #8
                Odg: Online trkacke igrice

                [quote author=caniggia7 link=topic=3032.msg201558#msg201558 date=1290422797]
                [quote author=Lorenzo-fan link=topic=3032.msg201556#msg201556 date=1290422700]
                To care. Mogli bi da napravimo privatni server za sve sa foruma. Jesi li ves igrao najnoviji hot pursuit
                [/quote]
                Nisam igrao,ali instaliracu ga pa cu igrati,a za online cemo se dogovoriti.Nego jel odredjen broj takmicara ili moze koliko hoce da nas igra?
                [/quote]
                Moze kolko oce. Mada ja cu ga prvo preci redovno pa cu onda online. Stvarno je nesto najbolje sto sam u zivotu igrao
                JUST PUNK

                NO NATIONS
                NO RELIGION
                NO AUTHORITY

                And most of all PEACE


                Anarchy

                Comment


                • #9
                  Odg: Online trkacke igrice

                  [quote author=Lorenzo-fan link=topic=3032.msg201559#msg201559 date=1290422919]
                  Moze kolko oce. Mada ja cu ga prvo preci redovno pa cu onda online. Stvarno je nesto najbolje sto sam u zivotu igrao
                  [/quote]
                  Sad cemo videti oce hteti Bice,Dacha,Dusan,Dale i ostatak ekipe.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Odg: Online trkacke igrice

                    [quote author=caniggia7 link=topic=3032.msg201561#msg201561 date=1290423076]
                    [quote author=Lorenzo-fan link=topic=3032.msg201559#msg201559 date=1290422919]
                    Moze kolko oce. Mada ja cu ga prvo preci redovno pa cu onda online. Stvarno je nesto najbolje sto sam u zivotu igrao
                    [/quote]
                    Sad cemo videti oce hteti Bice,Dacha,Dusan,Dale i ostatak ekipe.
                    [/quote]
                    Trivun hoce, ali tek kad uzme novi komp
                    JUST PUNK

                    NO NATIONS
                    NO RELIGION
                    NO AUTHORITY

                    And most of all PEACE


                    Anarchy

                    Comment


                    • #11
                      Odg: Online trkacke igrice

                      [quote author=Lorenzo-fan link=topic=3032.msg201562#msg201562 date=1290423277]
                      Trivun hoce, ali tek kad uzme novi komp
                      [/quote]
                      Ok,a ostatka ekipe sad nema,bice svi tu veceras pa cemo videti. @(*6sd$%
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        F1 Mania 2010 DS online igra

                        Za sve ljubitelje F1 trkackih igara,poziv da istaliraju mod F1 Mania 2010 DS ,i da se takmice sa ostali ljubiteljima ovoga sporta,ovaj mod je jedan od najbolje uradjenih u serijalu F1 Challenge i obecava dosta uzbudjenja ,svim oima koji zele da se trkaju uzivo protiv ostalih takmicara,sirom sveta,za neka konkrentija pitanja,mozete me kontaktirati porukom,a za link od Igre takodje se obratite meni!

                        Comment


                        • #13
                          Browser igra - Batracer

                          Batracer
                          je online browser igra (igra se iz browsera) i igra se 10-ak minuta dnevno, ali traži određenu konstantnost (po mesec dana uzastopno) i namenjena je pre svega za one koji imaju pristup internetu svakodnevno.

                          Izborom vozačkih karakteristika(da li ste dobri po kiši, u borbi za pol, podešavanju auta, na startu.. ), strategije, i vozačkog stila (agresivnije i rizičnije ili obrnuto) kontrolišete igru. Naravno počinjete podešavanjem auta.

                          Možete se takmičiti u F1 2011 ili BTCC na početku, a ubrzo izbor se šiti na F1 1986, 1997, 1999, 2005, 07,08,09,10,11, DTM, Le man, Indy itd itd . Razlika između vozila je manja nego stvarno, pa je moguće pobeđivati i sa HRTom(uglavnom po kiši), ali razlika između vozila definitivno postoji.

                          Igra je kvalitetna, definitivno zarazna i besplatna (ukoliko budete hteli da igrate više igara odjednom platićete 15evra Kool Tools). Trenutno su u igri najuspešniji igrači iz Holandije, Hrvatske i Australije..

                          http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Caz
                          Batracer - tema na forumu

                          mom.rs

                          Comment


                          • #14
                            Da li je neko možda zainteresovan za Formula 1 online takmičenje?
                            Ako ste zainteresovani, javite mi preko privatne poruke.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Okacio sam anketu ciji su rezultati javni, da oni koji su zainteresovani mogu da stupe u kontakt. Ja nisam nesto zagrejan, pre svega jer nemam vremena, ali eto, mali doprinos od mene.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment

                              Working...
                              X