Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Bosnia-Herzegovina - Premier League

    Zeljo izgubio kuci od Slobode,titula sve bliza,Borac na 8bodova.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Re: Bosnia-Herzegovina - Premier League

      Zrinjski - Sarajevo 4:2. Prva dva gola koje je Sarajevo primilo su uzas, kod prvog umjesto da se stane na loptu i vrate se na mjesto(štoperi) oni ostaju na 40 metara od gola. Kod drugog katastrofalna pogreška Belosevica a i Jovic je mlako reagovao, poslije toga napokon smo krenuli kako treba(a i sudija nas je pogurao nakon sto je nama iskljucio Avdica a Zrinjskom Džidića) i stvoreno je dosta prilika. Naravno te prilike nismo iskoristili i u 4 minuti nadoknade sijevnu kontra i 3:0. U drugom poluvremenu Zalizani pravi izmjenu umjesto Piksija(koji je nije mogao da igra po onako losem terenu) i uvodi Hamzagića koji nije nista novog donijeo ali su ostali igraci malo bolje igrali i napokon gol i to Hilme Gutica koji je katastrofalno danas odigrao u odbrani. Za 3:2 pogađa Pehlic i nakon ponovo napadamo ali nista,Zrinjski kontrama prijeti.... i ponovo u nadoknadi primamo gol nakon odlicno pasa Dure za Kutaliju.
      Ostale utakmice
      Olimpik - Drina 2:1
      [quote author=manda link=topic=3009.msg274041#msg274041 date=1300648376]
      Zeljo izgubio kuci od Slobode,titula sve bliza,Borac na 8bodova.
      [/quote]
      Napokon jedna dobra vijest h5g6k8


      Jucer nisam napisao
      Borac - Čelik 1:0

      Comment


      • Re: Bosnia-Herzegovina - Premier League

        Ma brate, kakva dobra vijest kad nam je Sarajevo izgubilo. Jadovi jadni, pojma oni nemaju. Ja bih bolje sam odigrao nego Lede i Hilmo... *%@(D!RY-
        Bo�e, �to je lijepo Sarajevo moje, kad je cijelo BORDO boje...

        Comment


        • Re: Bosnia-Herzegovina - Premier League

          Sva srece slijedecu igramo u gostima $#^%RT

          Comment


          • Re: Bosnia-Herzegovina - Premier League

            Tabela i rezultati

            Comment


            • Re: Bosnia-Herzegovina - Premier League

              [quote author=Candid link=topic=3009.msg274335#msg274335 date=1300672097]
              Sva srece slijedecu igramo u gostima $#^%RT
              [/quote]
              Bo�e, �to je lijepo Sarajevo moje, kad je cijelo BORDO boje...

              Comment


              • Re: Bosnia-Herzegovina - Premier League

                Mozda i uzmemo bod iz Trebinja,jer su oni sigurni,ne treba im,ali tu bodovi nemaju nikakvu vrijednost,sve je vec rijeseno #%d*
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Re: Bosnia-Herzegovina - Premier League

                  [quote author=AK47 link=topic=3009.msg274984#msg274984 date=1300740140]
                  Mozda i uzmemo bod iz Trebinja,jer su oni sigurni,ne treba im,ali tu bodovi nemaju nikakvu vrijednost,sve je vec rijeseno #%d*
                  [/quote]
                  Bo�e, �to je lijepo Sarajevo moje, kad je cijelo BORDO boje...

                  Comment


                  • Re: Bosnia-Herzegovina - Premier League

                    Sto bi reko Ibrahim Sehic, kad smo im na Grbavici dali 6 u gostima cemo bar 3.. Mada cisto sumnjam u kakvoj smo formi..

                    Comment


                    • Re: Bosnia-Herzegovina - Premier League

                      [quote author=Candid link=topic=3009.msg275146#msg275146 date=1300747626]
                      Sto bi reko Ibrahim Sehic, kad smo im na Grbavici dali 6 u gostima cemo bar 3.. Mada cisto sumnjam u kakvoj smo formi..
                      [/quote]


                      Cisto sumnjam da je pitanju bila forma u ove dvije zadnje utakmice, cudne stvari su se desavale na tim tekmama, da bi povjerovao u losu formu.

                      Comment


                      • Re: Bosnia-Herzegovina - Premier League

                        Zeljo igra protiv Dinama sutra u 19.00 %QWT&amp;W

                        Nece BBB dolaziti,ja mislim. h5g6k8


                        Sta mislite o utakmici u subotu,hocemo li dobiti Rumune? %QWT&amp;W

                        Comment


                        • Re: Bosnia-Herzegovina - Premier League

                          Ne znam ja se nadam,jaci smo od Rumuna ali nece biti nimalo lako.

                          S obzirom da je vrlo moguce da ce nas suspendovati poslije te utakmice to cini jos tezim ovu utakmicu.

                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Re: Bosnia-Herzegovina - Premier League

                            Bolji smo od Rumuna, evo govore Mutu i KIvu bolesni pa su upitni za tekmu, treba biti glup pa u to povjerovati.


                            Ja ponovo mislim da ce usvojiti statut jer valja se odreci fotelja.


                            Puno ce nam faliti Salihović kojem je ovo zadnja utakmica koju ne moze igrati.

                            Comment


                            • Re: Bosnia-Herzegovina - Premier League

                              I ja mislim isto.Prvo trebamo pobjediti,to je imperativ. I onda cekamo 1.april,i da nas suspenduju ja cu se nadati da je to prvo aprilska sala. +-*^%* $#^%RT




                              Hocete li ici na Trg da gledate tekmu?

                              Comment


                              • Re: Bosnia-Herzegovina - Premier League

                                [quote author=danijelkr link=topic=3009.msg277064#msg277064 date=1300995585]
                                Bolji smo od Rumuna, evo govore Mutu i KIvu bolesni pa su upitni za tekmu, treba biti glup pa u to povjerovati.


                                Ja ponovo mislim da ce usvojiti statut jer valja se odreci fotelja.


                                Puno ce nam faliti Salihović kojem je ovo zadnja utakmica koju ne moze igrati.
                                [/quote]

                                Igraju njih dvojica skoro sam siguran

                                Nekima nije do fotelje,samo im je bitno da BiH vise ne igra @(*6sd$% .

                                Sejo fali nenormalno &amp;+I}\
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X