Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemam rijeci stvarno,ne znam sta koji ..ac pricaju sto ovim levatim (pijunima) Neka Osim ode kod Mileta Dode u kafanu i neka popricaju,posto se ovdje uprno ponavlja "tri konstitutivna naroda" ako bude jedan presjednik sto je odmah diskriminacija druga dva naroda

    Ne znam,ko se bolje razumije u ova glasanje da li cemo uspjeti nadglasati ove levate?

    http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=18524
    Last edited by DinoFC; 26-04-11, 15:45.

    Comment


    • Vidi ja mislim da ce do 26.maja biti konstruisana vlada na državnom nivou i da ce se statut usvojiti. Ja sam mislio da treba 60% da glasaju za statut ali ipak 3/4 članova skupštine treba glasati i tu je problem.
      Last edited by danijelkr; 26-04-11, 15:51.

      Comment


      • Meni je ovde najvise zao Ivice Osima.

        Covjek je institucija i ima naruseno zdravlje i njega koriste da ide po kafanam i moli Dodika i ostalu bagru da glasa za statut.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Originally posted by danijelkr View Post
          Vidi ja mislim da ce do 26.maja biti konstruisana vlada na državnom nivou i da ce se statut usvojiti. Ja sam mislio da treba 60% da glasaju za statut ali ipak 3/4 članova skupštine treba glasati i tu je problem.
          Onda ako ovi iz FSRS ne promjene misljenje do tada,nema spasa...

          Comment


          • Originally posted by FC Nadal View Post
            Onda ako ovi iz FSRS ne promjene misljenje do tada,nema spasa...
            Nema spasa. Vidis da nije samo fudbal taoc politike vec i rukomet digla se cjela halabuka oko toga sto Bosna odgađa utakmice prvenstva jer je igrala 1/8 finala lige sampiona

            Comment


            • Evo nema spasa i za FK Sarajevo. Mirza Varešanović ponudio ostavku a debili iz Uprave nisu je prihvatili, dokaz kako loše prate stanje u klubu. U upravi nam Bakir 60 minuta koji blage veze nema sa fudbalom, Muzuroviću svaka čast na svemu što je uradio ali frajer gotovo mrtav a hvata se posla i ne zna reci ruznu rijec nikome kad treba i ostali nisu vrijedni spomena.
              Od Edina Džeke menadžer Irfan Redžepagić ušao u upravu, znači sad ćemo postati klub tog čovjeka koji će nekim manđama sve perspektivne igrace sebi privuci i ubirace pare.

              Comment


              • http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=18565

                Comment


                • O hvala bogu i Ivici Osimu.Covjek je zacrtao da ne dodje do supsepnzije i sve ce uraditi da se to ne desi svjedoci smo kako sve fino napreduje..

                  http://sportsport.ba/bh_fudbal/osim-...astankom/55950
                  Last edited by DinoFC; 27-04-11, 18:44.

                  Comment


                  • Ja sam siguran da ce ovo narednih mjesec dana biti prava sapunica

                    Nece Dodik tako lako odustati,sigurno je da ce imati neku korist od svega ovoga.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                      Ja sam siguran da ce ovo narednih mjesec dana biti prava sapunica

                      Nece Dodik tako lako odustati,sigurno je da ce imati neku korist od svega ovoga.
                      Ako pratis politiku znas da Dodik svremen na vrijeme napravi jedan ovakav potez koji šokira sve(u pozitivnom smislu). Vidiš da sad traže samo da se presjednik bira sa 46 glasova od 60. Moje mišljenje je da ce se ovo riješiti pa nije bezveze ulagao pare za Gradski stadion u Banja Luci i u Borac.

                      Comment


                      • Bit ce ovde svega,ja da sam siguran da je njemu stalo do Borca maksimalno ja bi bio 100% siguran da ce ovaj statut biti usvojen,ali nazalost ja i dalje mislim da bi njemu vecu satisfakciju predstavljalo to da ne nastavimo kvalifikacije (naravno zbog politickih razloga) nego sto Borac nece igrati u Europi.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                          Bit ce ovde svega,ja da sam siguran da je njemu stalo do Borca maksimalno ja bi bio 100% siguran da ce ovaj statut biti usvojen,ali nazalost ja i dalje mislim da bi njemu vecu satisfakciju predstavljalo to da ne nastavimo kvalifikacije (naravno zbog politickih razloga) nego sto Borac nece igrati u Europi.
                          Ne bi se složio. Odo malo u politiku, Svi politički režimi u svijetu kao glavnu kariku uvjek su imali sport, preko njega je se dosta toga radilo htjeli to prihvatiti ili ne to je tako. On je sad napravio pravi posao sa Igokeom a ima i njegove zasluge u Borcu koji je bio majoriziran(mrzim ovu rijec jer se cesto sad spominje) od strane FSRS i grada Banja Luke prije nego je on stao iza njih. Puno bi izgubio ne odlaskom Borca U LŠ.

                          Comment


                          • Sigurno da gubi dosta,ali ja mislim da dobiva vise.

                            Ali hajde da ne zalazimo u politiku previse nadat se da ce sve biti uredu jer ako se ne usvoji statut propustamo ove i naredne kvalifikacije i kada se vratimo idemo u posljedni sesir a tesko bi se vratili onda gdje smo sad.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • To me najviše boli jer ovo je najveća prilika da odemo na jedno veliko takmicenje jer nikad slabija grupa a imamo kvalitetnu ekipu. Ako se ukine suspenzija pravac Rumunija nece biti skup put.

                              Comment


                              • Mislim da imamo nikad bolju ekipu a i vrijeme je da odemo zasluzili smo to.

                                Kad se sjetim samo Danska pa SICG pa Portugal,svaki put tako blizu a tako daleko .
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X