Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbolji covjek vodi ovaj komitet Ivica Osim.

    I mislim da ce biti sve usvojeno 26.maja posto je na onoj zadnji skupstini bilo da kazem gusto u glasovima.

    I jos ima neki ljudi iz Borca za komitet sto je jos bolje posto Borac ide u Evropu i mora se to sve normalizovati.

    http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=18127

    Comment


    • Sto se tice lige, mislim da Zeljeznicar ima jos sanse za tituli, 8 kola do kraja, Borac ce 2 za redom da gostuje, 7 bodova zaostatka, a Borac dolazi na Grbavicu.
      Mogu reci da je zeljo veliki zaostatak napravio na Slobodi i Sirokom, gdje je kod kuce izgubi punih 6 poena :S
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Arnel.S View Post
        Sto se tice lige, mislim da Zeljeznicar ima jos sanse za tituli, 8 kola do kraja, Borac ce 2 za redom da gostuje, 7 bodova zaostatka, a Borac dolazi na Grbavicu.
        Mogu reci da je zeljo veliki zaostatak napravio na Slobodi i Sirokom, gdje je kod kuce izgubi punih 6 poena :S
        Tako je moralo da bude, na nekom je se moralo da slomi, jer je Borac morao da osvoji ove godine titulu i tako ce biti. Široki će izboriti europu a i Sarajevo i Željezničar ce u Europu. Tako da je sve zadovoljeno. Nazalost ovo je nasa realnost, nadam se od sljedeće sezone normalizacije lige i fudbala u BiH.

        Comment


        • Originally posted by danijelkr View Post
          Tako je moralo da bude, na nekom je se moralo da slomi, jer je Borac morao da osvoji ove godine titulu i tako ce biti. Široki će izboriti europu a i Sarajevo i Željezničar ce u Europu. Tako da je sve zadovoljeno. Nazalost ovo je nasa realnost, nadam se od sljedeće sezone normalizacije lige i fudbala u BiH.
          Da,da bas sam na istu temu razgovarao sa prijateljem prij dvije sedmice, tako je kod nas :S
          sigpic

          Comment


          • Šta da se radi evo vidjeh da ce BHT prenositi Borac - Budućnost a nece Željezničar - Velež po meni u svim aspektima ovo je derbi kola, a Široki B. - Sloboda ce biti stream.

            Comment


            • Ma sad ce Zeljo dati bod velezu, da borac osigura titulu :S
              sigpic

              Comment


              • Evo citam golman Borca Asmir Avdukić nije primio gol 565 minuta i sigurno najbolji golman ove godine u PLBIH.

                Comment


                • http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=18352

                  Comment


                  • http://www.trojka.rs/zanimljivosti/s...goslavije.html

                    Comment


                    • Biće sve riješeno na sljedećoj sjednici jer će glasati 4 člana iz Mostarskog saveza koji nisu sada glasali, 3 člana Posavskog(Iljini ljudi) koji su suzdržani bili galsati ce za statut iz banjalučkog sigurno će glasati za statut jer ce puno izgubiti para ako glasaju ne a ja mislim da je njih samo trojca što je žalosno jer Bijeljina ima ja mislim više predstavnika a nema tim u premijer ligi i ostali regijski savezi u RS-u imaju više članova u ovoj skupštini od banjalučkog i potreban je jos jedan glas da se usvoji statut po mom računu.

                      Comment


                      • Ovo je vec JC postavio na opštim diskusijama i mislim da mu nije mjesto na ovakvim temama i da je neozbiljno raspravljati o tome koje su najbolje navijačke skupine na ovim prostorima. Prece to u debilnu raspravu. Ovo ko je pravio je toliko nije upućen u navijački svijet za ne povjerovati.

                        Comment


                        • Provukli smo se juce protiv Veleza,ali nije ni Borac nesto briljirao...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Gledao sam Borac drugo poluvrijeme,mrtva i duzna utakmica,vukli su se po terenu ona Buducnost treba da igra u trecoj ligi,ljudi gube i nece da napadaju stoje samo.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Gledao sam Borac drugo poluvrijeme,mrtva i duzna utakmica,vukli su se po terenu ona Buducnost treba da igra u trecoj ligi,ljudi gube i nece da napadaju stoje samo.
                              Slaba kondicija
                              Tako ti je u nasoj ligi, nakon prvog poluvremena, i malo pocetka drugog, tesko ko moze da trci
                              sigpic

                              Comment




                              • Prva prvenstvena utakmica na kojoj nisam bio u ovoj sezoni na Koševu i poraz. Ne znam do kad ce ostat MIrza Varešanović koji ne može pobjediti Olimpic.

                                Comment

                                Working...
                                X