Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da ako suspenzija ostane , niko vise nece igrati , svi igraci ce otici u druge lige , igrat ce nam juniori u prvim ligama jer klubovi nece dobijate pare od UEFE tako da ...
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ne shvataš šta hoćemo da kažemo ja i danijel. Vjeruj mi, kad odu svi ovi šminkerčići iz ove ionako smiješne lige igraće se bar za raju i za klub srcem.
      Mislim da nemamo potrebe raspravljati više. Ja ću nastaviti pratiti svoje Sarajevo, a ti kako hoćeš.
      Pozdrav.
      Bo�e, �to je lijepo Sarajevo moje, kad je cijelo BORDO boje...

      Comment


      • Neka u ligi samo ostanu oni sto igraju grubo , al' na loptu
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Puzza svaka ti je na mjestu.

          Poznato svih devet članova koji će činiti Komitet za normalizaciju, a to su: Rudi Zavrl, Eva Pasquier, Marcel Benz, Ivan Beus, Ivica Osim, Darko Ljubojević, Dragan Kulina, Elvedin Begić i Sead Kajtaz. Prva sjednica 18.aprila.

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            Neka u ligi samo ostanu oni sto igraju grubo , al' na loptu
            Ili ti ga Hilmo Gutić
            Bo�e, �to je lijepo Sarajevo moje, kad je cijelo BORDO boje...

            Comment


            • To , to
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Hilmo Gutić je novi kolacic i ne moze primirisati Regoju, Varupi, Culumu i drugim ili se sjetiti stare skole Zukica(koji Vladavicu na derbiju gotovo slomi nogu) ili Mulalića.

                Comment


                • Ja cu se sjetiti samo cijele ekipe Slobode i to mi je dovoljno,skola dobrog starog Sakiba Malkocevica
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Poznat pod nadimkom Vatrogasac koji je uvjek gasio pozar u Slobodi. Ocekujem ga sljedece sezone ponovo na klupi Slobode.

                    Comment


                    • Sarajevo - Rudar biće 4-1 ;)
                      Bo�e, �to je lijepo Sarajevo moje, kad je cijelo BORDO boje...

                      Comment


                      • Ma 1:0 je dosta kakav nam sastav igra. Nadam se da ce danas Jovic na golu biti a da ce napokon Kojašević da proradi.

                        Comment


                        • Malo je falilo Puzza da pogodiš rezultat, ali ovako je bolje 5:1. Utakmica sa dosta golova i fini poteza. Meni je danas najbolji Emir Obuća koji je fenomenalno igrao i zabio tri gola.
                          Ostale utakmice: Drina - Željezničar 0:2, Velež - Travnik 1:0, Sloboda - Budućnost 1:0, Čelik - Zvijezda 4:1,
                          Last edited by danijelkr; 16-04-11, 23:06.

                          Comment


                          • Prodjo pored BHUniteda za vrijeme tekme izmedju Uniteda i City pa ono je uvijek puno jbt. Mogu misliti kako je bilo za El Klasiko.

                            Comment


                            • Drina - Zeljeznicar 0-2, da li zeljo moze do titule ?
                              sigpic

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X