Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam je li Sarajevo preplaceno da prima ovakve golove. Hamzić je pogrijesio katastrofalno i to je promjenilo tok utakmice i gol Maletica je plod smusenosti u odbrani. Utakmica je jedno veliko razocarenje. Borac je odgigrao pravo rutinerski, iskoristio sve sto su mu igraci Sarajeva dali.

    Comment


    • Stvarno kriminalna utakmica.

      Comment


      • Last edited by danijelkr; 10-04-11, 21:34.

        Comment


        • Zeljo iznenadjenje kola :S
          sigpic

          Comment


          • Vijesti iz PLBiH
            Borac: U utakmici sa Sarajevom, Borac je ostao bez dva lijeva beka. Benoviću je stradala zadnja loža, a Žarić je zaradio povredu lista lijeve noge
            Leotar: Uprava Leotara je dala jos jednu sansu treneru Draganu Spajiću.
            Budućnost - Zrinjski najvjerovatnije ce bti 0:3 jer ne moguće je da se utakmica ponovi, a ova utakmica je interesantna i Federalnom tužilastvu zbog nemili scena.
            Sarajevo: Ništa od najavljene smjene Mirze Varešanovića.

            Comment


            • Dovoljno govori da smo imali 0 šuteva u okvir gola.
              Bo�e, �to je lijepo Sarajevo moje, kad je cijelo BORDO boje...

              Comment


              • U komitetu za normalizaciju NSBiH pored slovenca Rudia Zavrla tu su Eva Pasquier i Marcel Benz
                Last edited by danijelkr; 12-04-11, 23:01.

                Comment


                • E ima da se normalizuje,nema dalje.

                  Zezam se,nadam se da je ovo pocetak bolji dana.

                  http://www.sarajevo-x.com/sport/nogo...anak/110412122

                  Comment


                  • Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine zauzima 44. mjesto na novoj rang listi FIFA-e s 594 poena. U odnosu na prošlomjesečnu listu BiH je napredovala 12 mjesta.

                    Evo govore da bi se suspenzija mogla skinuti 26.maja

                    Comment


                    • I ja sam to procitao.

                      http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=17868
                      Za malo me ovaj uvjerio u ovo sto je rekao,ali nakon sto je rekao "nemojte na Dodika i njemu je stalo da Borac igra Evropu" ali sam na vrijeme shvatio.

                      Sto jes jes,uvjeriljiv lazov.

                      Comment


                      • Jedva cekam derbi.

                        Slucajno naletim na ove klipove sa oba stadiona je bilo strasno i jos da su bili na istom stadionu,ali ovaj sljedeci ce svi biti tu.

                        http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=9841

                        Comment


                        • Nisam video ovu temu , inace veliki fan Borca , pratim sve utakmice koje sam u mogucnosti , tj pratio sam do suspenzije , mislim da je glupo da gledam ako nema koristi i Evrope , ako ukinu suspenziju i ja cu se vratiti na stadion. Ovo je prvi derbi bilo Sarajevo ili Zeljo da nisam gledao u zadnje 3-4 godine na stadionu xD
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ti da si veliki fan, ti bi pratio Borac i u trećoj ligi ;)
                            Bo�e, �to je lijepo Sarajevo moje, kad je cijelo BORDO boje...

                            Comment


                            • Pratio sam svaki domaci mec zadnje 2 godine i msm da jesam fan a da idem i da se mrznem ni zbog cega , nisam lud ...
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Puzza View Post
                                Ti da si veliki fan, ti bi pratio Borac i u trećoj ligi ;)
                                Dobro je rekao da je on fan a ne ludak ka mali broj sto je ostao na nasim stadionima.
                                Originally posted by MikoSurvivor View Post
                                Pratio sam svaki domaci mec zadnje 2 godine i msm da jesam fan a da idem i da se mrznem ni zbog cega , nisam lud ...
                                Bolje nekad nesto ne napisati. Zar treba da od neceg imas interesa pa da bi ga volio, gotivio, pratio, navijao za klub. Ja znam za sebe i da ova suspenzija ostane ja cu pratiti svoj tim jer ga volim i nije bitno gdje igra. Mada je pojedinim likovima to tesko objasniti.

                                Comment

                                Working...
                                X