Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dok jos mogu da se namire.

    Klubovi Premijer lige Bosne i Hercegovine zbog propusta u organizaciji tokom prvi pet kola proljetnog dijela Premijer lige BiH morat će na račun Nogometnog / Fudbalskog saveza BiH platiti 20. 600 KM, odlučila je Disciplinska komisija na današnjoj sjednici u Sarajevu.

    Najgore je prošao Zrinjski, koji će zbog nesportskog ponašanja svojih navijača morati platiti 5. 000 KM. Po 3. 000 KM na račun N/FS BiH platit će Željezničar i Sloboda, a sa 2. 000 KM kažnjeno je Sarajevo.

    Tri kluba (Drina, Velež i Borac) kažnjeni su sa po 1.500 KM, dok su Široki Brijeg i Rudar «olakšani» za po 1. 000 KM.

    Disciplinska komisija kažnjavala je i pojedince. Darko Vojvodić, bivši trener Drine morat će platiti 300 KM, a Munever Rizvić (trener Budućnosti), Nikola Odović (trener Veleža), Mirsad Dedić (trener golmana Slobode) i Rusmir Cviko (tim menadžer Željezničara) po 200 KM.

    Također, upozoreni su svi klubovi koji nisu platili službena lica da to urade u roku osam dana, ili će automatski biti suspendovani!

    Comment


    • Cudna atmosfera pred sutrasnji mec Borca,svi pricaju o tom mecu,na sve strane plakati,reklame da se dodje podrzati Borac,odavno nije bila ovakva tenzija(pozitivna) pred mec.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Koliko gostujuci navijaca moze da stane na stadion Borca tj. na onu skelu iza gola?

        Comment


        • Originally posted by FC Nadal View Post
          Koliko gostujuci navijaca moze da stane na stadion Borca tj. na onu skelu iza gola?
          30.8.2008. bila je puna skela na utakmici Borac - Sarajevo 0:0. Znaci oko 300

          Vidim po izvjestjima da odavno nije ovaka atmosfera u BL. Nadam se da ce moje Sarajevo pokvariti tu atmosferu. Nisam neki optimista jer pet igraca iz prve postave ne igra(zbog suspenzije) i pored svega Nuhic ne igra zbog crvenog kartona, ali kako sam naveo ipak se nadam bodu ili bodovima.
          Last edited by danijelkr; 08-04-11, 17:57.

          Comment


          • Sta vi mislite gdje je bolje da se igraju utakmice repke?


            Ja mislim da kada igramo protiv najveci selekcija i kada igramo npr. baraz,te utakmice moramo igrati u SA,meni je najveca nebuloza bila kada smo igrali protiv Portugala u Zenici,ali kofa imamo srece u Zenici pa cemo dobiti svaku utakmicu,tuki.Tada ce stadion da bude pun,a kada igramo protiv "slabiji" selekcija da igramo na Bilinom.

            Ni taj faktor srece na Bilinom Polju mi nije jasan.Protiv Turske 1-1 protiv Spanije 5 komada primili,izgubili od Portugala,i stvarno ne znam sto ne pocinju price kako nam je Bilino polje uklet teren,bla,bla.

            To je moje misljenje.

            Comment


            • Stadion po meni nije nikakav faktor, ako ti je nesto suđeno tako ce da bude. Iskreno najbolje je da repka igra u Zenici jer je tu malo življa atmosfera a na Koševu je malo mrtva atmosfera jer navijacke skupine u Sarajevu ne prate repku(zbog saveza i ne trpeljivosti između sebe).

              Comment


              • Otkud Sarajevu 2000 kazne ?
                Ali haj da ostavimo to. Lešinari su kao i uvijek napaljeni na najbolju grupu u BiH. Maksimalan broj na skeli je otprilike -350+. Navijači Sarajeva, po meni, po prvi put ne priželjkuju niti jedan bod, a kamo li da gaje neke unutrašnje nade za istim. Ako Sarajevo pobijedi, otvara se put Zeljeznicmaru ka dvostrukoj kruni.
                Biće još sutra komentar... ;)
                Bo�e, �to je lijepo Sarajevo moje, kad je cijelo BORDO boje...

                Comment


                • http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=17680

                  Comment


                  • Novinari ko novinari nacuju i odmah pocnu bombe bacati. Cuj 50.

                    Comment


                    • Leotar - Sloboda 1:3
                      Rudar P. - Slavija 2:2
                      Travnik - Drina 6:0
                      Zvijezda - Velež 0:0
                      Budućnost - Zrinjski prekid nakon dosuđenog penala za Zrinjski.

                      A veceras nadam se odlicnoj utakmici na Gradskom stadionu u Banja Luci i normalno pobjedi.

                      Comment


                      • Nije bomba u vezi Dresdenovaca. Istina je, jer nam se sprema veliki belaj...
                        Bo�e, �to je lijepo Sarajevo moje, kad je cijelo BORDO boje...

                        Comment


                        • Ovi manijaci,navijaci Borca oko 12-1 se poceli okupljati i upjevavati,a budala
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • 1-0 za Borac,Stevo Nikolic makazicama
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • HAhahahhaha , listam i naletim na utakmicu ..

                              Kakav je genije onaj golman Sarajeva , nevjerovatno ..

                              Haj sretno vam svima , odoh ja Barcu gledati ^^

                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Au kakav gol primise.Lele.

                                Jos mu se odbi od stativu i udari ga i onda tek udje.




                                EDIT:Moglo se cuti par poznati pjesama od navijaca Borca. Mada,sam mislio da su takve izbacene iz repertoara ali varao sam se.Sramota za jednu "navijacku" skupinu.
                                Last edited by DinoFC; 09-04-11, 20:32.

                                Comment

                                Working...
                                X